Minecraft Premium Gift Code İle Alıcam Size Birşeyler Sorucam !!

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya senin baban gene iyi; ben diyom kendi paramla alacam ininial kart kullancam diyom:
Aynen şöyle diyo:
-Zaten bilgisayarın başından kalkmıyom; bide oyun alayım hiç kalkma
Yav abi uffffffff bak gene sinirlendim, diyomki
- Kendi bursluluk paramla telefon alayım; sınıfta telefonu olmayan bi tek benim diyom
Genede izin vermiyo, sen gene haline şükret :(
Geçen sene istediğim telefonu almak için 780 küsür tl biriktirmiştim , sonra noldu izin vermiyor :( çok üzücü :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Geçen sene istediğim telefonu almak için 780 küsür tl biriktirmiştim , sonra noldu izin vermiyor :( çok üzücü :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sipariş Demek Sanırım. gift code ile alcam.sanırım satın alma işlemi kredi kartına yükleniyor. ben gift code ile alıyom.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Baban Yaşını Başını Almış Bir Adam Çocukluğunda Bizim Gibi Elinde Telefon Önünde PC Büyümedi Böyle Şeyleri Anlamaması Normal bir şey
Anlatmaya Çalışmayı Dene Gerçi Anlayacağını Sevmiyorum Şahsen Yeşil Kilidi Görünce Güvenli Demesi Bile Senin İçin Büyük Şans O Kadar Bilgisi Olması Bile İyi :p
Pek Okumadım Ama Sanırsam Kredi Kartı İle Alacaksın Babanla Konuşum Kredi Kartıyla Almayalım Baba Madem Güvenli Değil Diyorsun Şöyle Paran Kadar Kullan Tarzı İninal Kart Var Onu Alalım İçine Para Yükletip Kullanalım Kullandıktan Sonra Çöpe Atarız Tarzı Bir Konuşma Yapabilirsin Ben Kendi Sitesinden Almış Olursun Yada Uğraş İşte :p

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normal sitesinden alsan yaklaşık 60 tl`ye alırdın ama bu siteden 72 tl`ye veriyorlar.Minecraft.net`e neden güvenmiyorsunuz anlamıyorum.Milyonlarca kişi dolandırıldı ve şu an oynamıyorlar.Minecraft`ta hiç orjinal hesap yok öyle değil mi ?

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baban Yaşını Başını Almış Bir Adam Çocukluğunda Bizim Gibi Elinde Telefon Önünde PC Büyümedi Böyle Şeyleri Anlamaması Normal bir şey
Anlatmaya Çalışmayı Dene Gerçi Anlayacağını Sevmiyorum Şahsen Yeşil Kilidi Görünce Güvenli Demesi Bile Senin İçin Büyük Şans O Kadar Bilgisi Olması Bile İyi :p
Pek Okumadım Ama Sanırsam Kredi Kartı İle Alacaksın Babanla Konuşum Kredi Kartıyla Almayalım Baba Madem Güvenli Değil Diyorsun Şöyle Paran Kadar Kullan Tarzı İninal Kart Var Onu Alalım İçine Para Yükletip Kullanalım Kullandıktan Sonra Çöpe Atarız Tarzı Bir Konuşma Yapabilirsin Ben Kendi Sitesinden Almış Olursun Yada Uğraş İşte :p
Haklısın.[DOUBLEPOST=1434837083,1434837026][/DOUBLEPOST]
Normal sitesinden alsan yaklaşık 60 tl`ye alırdın ama bu siteden 72 tl`ye veriyorlar.Minecraft.net`e neden güvenmiyorsunuz anlamıyorum.Milyonlarca kişi dolandırıldı ve şu an oynamıyorlar.Minecraft`ta hiç orjinal hesap yok öyle değil mi ?
ben güveniyorum babam güvenmiyor. yabancı olduığu için inan oysa ordan almak isterim vallaha :(. bence zorlamayalım .

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Avatarını Gördüm Efsane Aklıma Geldi :p Wee Yokken Amerikan Güreşleri Vardı Flash TV De Onlardada Vardı Sting Gibi Maskeli Biri :p
Wwe 2k15 De Ön Sipariş Edenlere DLC gibi Sting Pack Vermişlerdi :p
Gerçi Wwe Takılmam Ama Hatırladım İşte :p

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fiş bilgileri ellerinde.İstedikleri zaman senden habersiz premium'u geri alabilirler.

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sonuçta ondada fiş bilgileri var farkındaysan? Fiş bilgileri ile gift code yi kim hangi hesabına etkinleştirmiş,şifre değiştirme vs vs görülüyor.
öyle bir istekleri bulunmaz adamların işi bu değil. niye öyle bir zahmete kapılsınlar. ozaman mojangta alabilir ? 300 bin kayıtlı kullanıcısı var sitenin

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Avatarını Gördüm Efsane Aklıma Geldi :p Wee Yokken Amerikan Güreşleri Vardı Flash TV De Onlardada Vardı Sting Gibi Maskeli Biri :p
Wwe 2k15 De Ön Sipariş Edenlere DLC gibi Sting Pack Vermişlerdi :p
Gerçi Wwe Takılmam Ama Hatırladım İşte :p
Geçenlerde 14 yılın hasretini giderdi hayranlarına.Wwe`de idi ve çok havalı bir giriş yaptı.Geçenlerde dediğim 9 Şubat`ta

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öyle bir istekleri bulunmaz adamların işi bu değil. niye öyle bir zahmete kapılsınlar. ozaman mojangta alabilir ? 300 bin kayıtlı kullanıcısı var sitenin

Eğer mojang alırsa zaten oyun dolandırıcılıktan ibaret olur ve kapatılır.

Adamların işi bu değil demişsin.Hadi ya kanıtlasana.Nerden biliyorsun?İstersen sayfada kos kocaman yeşil kilit resmi çıksın "Asla bir oyunu kendi sitesinden hariç hiçbir yerden alma"

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer mojang alırsa zaten oyun dolandırıcılıktan ibaret olur ve kapatılır.

Adamların işi bu değil demişsin.Hadi ya kanıtlasana.Nerden biliyorsun?İstersen sayfada kos kocaman yeşil kilit resmi çıksın "Asla bir oyunu kendi sitesinden hariç hiçbir yerden alma"
Bak anlamıyonmuuu babam güvenmiyor bende bilirim ordan almasını ama almıyor işte. daha ne yuapayım kendi silahıyla tehtidmi edeyim ? (Babam Polis). Elimden bir şey gelmiyor tamammı zaten kullanıcıları memnunmuş bunun yeşil kutucukla alakası yok zaten. anlayın bş nolur yhaa :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:[DOUBLEPOST=1434837926,1434837826][/DOUBLEPOST]