Minecraft Premium Gift Code İle Alıcam Size Birşeyler Sorucam !!

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak anlamıyonmuuu babam güvenmiyor bende bilirim ordan almasını ama almıyor işte. daha ne yuapayım kendi silahıyla tehtidmi edeyim ? (Babam Polis). Elimden bir şey gelmiyor tamammı zaten ********* kullanıcıları memnunmuş bunun yeşil kutucukla alakası yok zaten. anlayın bş nolur yhaa :sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

Al sende kurtul bizde kurtulalım. Belki 1 haftaya,belki 1 aya belkide bir kaç yıl sonra "ohh premiumda sıkıntı yok" dediğin anda elinden alabilirler.Sonrada "ARKADAŞLAR PREMİUM ÇALINDI DAVA AÇABİLİRMİYİM" konuları neden çoğalıyor.Sonra üstüne babandan bir ton temiz dayak yersin mis gibi.

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
forumda canlı destek sistemide var şu an offline yarın bakıcam. bu fiş hesap olayını felan yorumlarınız için saolun.

MANDIRAFILOZOFU

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Babanı Kenara Çek Bana Pre Al Yoksa Evden Kaçarım De Ve Senin Agzını Burnun Kırsın :)

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen sene istediğim telefonu almak için 780 küsür tl biriktirmiştim , sonra noldu izin vermiyor :( çok üzücü :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yeni Pc Almak İcin 2.000TL Biriktirmistim Sonra Noldu Bu Pc Sana Yetmiyomu Diye Parayi Elimden Aldi. :(

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aslında almamayı düşündüm sitede birsürü şikayet var ama kendi sitesinden şikayet edilmemiş. şikayetvar.comdan şikayet edilmiş bir sürü onun yerine daha güvenlisini buldum.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu forumdaki üyelerde Obsesif Kompülsif Bozukluğu var sanırım. D*rmaplay'e güvensiz diyorlar, minecraft.net'e güvensiz diyorlar bu nasıl bir kafa?
1 kere bile kullanmadıkları siteyi beğenmiyorlar. :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Durm*play'e güvenebilirsin, o siteden onlarca ürün satın aldım. En son WoW MoP satın aldım, sorunsuz kullandım.

Burdakilerin lafına bakma, çok konuşurlar bir şey bilmezler.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu forumdaki üyelerde Obsesif Kompülsif Bozukluğu var sanırım. D*rmaplay'e güvensiz diyorlar, minecraft.net'e güvensiz diyorlar bu nasıl bir kafa?

Durm*play'e güvenebilirsin, o siteden onlarca ürün satın aldım. En son WoW MoP satın aldım, sorunsuz kullandım.

Daha şurda 20 gün önce gelmişsin.Bu tarz sitelerin insanları nasıl dolandırdırklarını az çok hepimiz "Arkadaşlar hesabım çalındı dava açabilirmiyim" tarzı konularından anlıyoruz.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha şurda 20 gün önce gelmişsin.Bu tarz sitelerin insanları nasıl dolandırdırklarını az çok hepimiz "Arkadaşlar hesabım çalındı dava açabilirmiyim" tarzı konularından anlıyoruz.
Bahsettiğin şeyin 20 gün önce gelmemle bir ilgisi yok.
Hakkında atıp tuttuğun siteden 1(bir) defa alışveriş yapmadığına eminim. Günde binlerce lira kazanan site sizin değerli 60 liranıza konmaz merak etmeyin. Gidip Skype üzerinden, forum üzerinden alırsanız ya da minecraftifty gibi dandik bir siteden alırsanız paralarınız gider.

Aldığım oyunu gayet keyifli ve sıkıntısız bir şekilde oynuyorum., daha önce o siteden aldığım oyunlarda da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Babası/annesi izin vermeyen ufaklıklar burda oyun satın almayı kötüleyerek ahkam kesiyor. Neyse ki oyunda çoluk çocuk yok da en azından orda bu tiplerle karşılaşmıyorum.

Keyifli forumlar.

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

https://www.sikayetvar.com/internet/oyun-siteleri/durma- play.com :( (not kısa çizgiyi ayırın.)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hakkında atıp tuttuğun siteden 1(bir) defa alışveriş yapmadığına eminim. Günde binlerce lira kazanan site sizin değerli 60 liranıza konmaz merak etmeyin. Gidip Skype üzerinden, forum üzerinden alırsanız ya da minecraftifty gibi dandik bir siteden alırsanız paralarınız gider.

Aldığım oyunu gayet keyifli ve sıkıntısız bir şekilde oynuyorum., daha önce o siteden aldığım oyunlarda da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Babası/annesi izin vermeyen ufaklıklar burda oyun satın almayı kötüleyerek ahkam kesiyor. Neyse ki oyunda çoluk çocuk yok da en azından orda bu tiplerle karşılaşmıyorum.

Keyifli forumlar.

Almıyorum neden mi? Her Oyunu kendi sitesinden alıyorum.Şuanda Oyuna girmiş olabilirsin.İlerdede sorunlar yaşıyabilirsin bu bir ihtimal.Hayatın Boyunca ne zaman oyunda sorun olacağını bekleyip durursun.

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her site/şirket hakkında şikayet olur. Bazıları memnun olmaz, bazıları da rakiplerinin işi. Ben aldım, kredi kartımı çalan olmadı, oyunu geri alan olmadı, 10 dakika içinde kodu teslim ettiler. Sorunsuz da oynuyorum, şikayetvara bakacaksan ttnet, avea, samsung, vatanbilgisayar vs. her site hakkında şikayet var. :)
Burda hayatında bir defa internet alışveriş yapmamış ufaklıkların lafına bakma, bir şeyden anlamadıklarından emin olabilirsin.
18 yaşından küçükmüşsün, benim düşüncem baban oyununa para vermek istemiyor bu sebeple güvenli değil vs. diyor kendi paranla alırsın.

Almıyorum neden mi? Her Oyunu kendi sitesinden alıyorum.Şuanda Oyuna girmiş olabilirsin.İlerdede sorunlar yaşıyabilirsin bu bir ihtimal.Hayatın Boyunca ne zaman oyunda sorun olacağını bekleyip durursun.
Almaman umrumda değil, yıllardır hiçbir sorun yaşamadım. Blizzard zaten her sorunuma yardımcı oluyor, sorun olacak diye de beklemiyorum. Yıllarca çin sitelerinden de alışveriş yaptım durma play sitesinden de Steam üzerinden de. Hiçbirinde sorun yaşamadım, kendi kendinize kuruntu, bahane üretmeyin. Gidip forumlarda bilinmedik bir üyeden alışveriş yaparsanız o üye elbette sizi dolandırır. Üstelik bu sitelere direkt kredi kartı bilgilerini vermiyorsun, kartın hangi banka üzerindense mesela VakıfBank onun sistemi açılıyor. Bilgileri girdikten sonra telefonuna uzun bir doğrulama kodu geliyor, sizden izinsiz kullanma hakları yok anlayacağım. Umarım anlarsın.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0

Keyifli forumlar.
Daha kredi kartı kullanılmasına izin verilmeyen ufaklıklar oyun alıyor benim bildiğim karıştırmış olmayasın?

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0