Minecraft Serverimize /\Dev Alim/\Admin-Mod-Builder-Rehber-Reklamci

Taz_Dog

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin Alımı
Adım:Ali Rıza Soyadım :Gümüş
Yaşım +14 olması gerekir : 15 Yaşındayım
Skype Taz_Dog:Ali Rıza
Oyuncularla ilgilenirmiyim: Kibar Dilimle ilgilenirim
Online Sürem : Sabah 12 den akşam 1 e kadar
Skypeim her zaman açıktır!

xBosKavanoz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Isiminiz:Burak
Soyadiniz:Gürel
Yasiniz +14 olmasi gerekir:15
Skype:Suanlık Kullanmıyorum Ama Her an Hesap Açabilirim :)
Guzel Forum Acmagi Biliyormusun:Elbette, Oyuncuların Dikkatını çekicek İlgisini Çekicek Şekilde Oyuncu Falan Çekerim :)
Oyuncularla Ilgilene Bilirmisin:Elbette,Zaten Bu Görevlerimizden Biri
Onlinen:En az 4-5 Saat (Günlük)
Vip Alimlariyla Ilgilene Bilirmisin Vip alcaklarin paralarini alman gerekir:Öğrenirsem Neden Olmasın ? :)
İyi Günler

sKocadere

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiç inanmam 0. herkes bu fotorafları atıyor. Yalancı biri olduğun kesin. Malesef böyle hayatını yalancılıkla geçirirsen böyle olmaz. Orjinal kendi buildlerini yapman lazım.

-Çoğunlukla bunu küçük çocukların kullandığını gördüm.
-Kanıt lazım. + Premium hesap deyilse geçmiş olsun.
iq nuz mu düşük ? bu haritaların hepsi elimde mevcut şu an çalışmakta olduğum proje de bunlardan daha güzel olduğunu düşünüyorum ayrıca iş ihtiyacım da kalmadı çağırsanız da gelmiceyeceğim size kolay gelsin.

Discord kullanıyorsanız da yapım sürecinde birçok fotoğraf çekmiştim inanmıyanlar olursa diye atabilirim de

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
iq nuz mu düşük ? bu haritaların hepsi elimde mevcut şu an çalışmakta olduğum proje de bunlardan daha güzel olduğunu düşünüyorum ayrıca iş ihtiyacım da kalmadı çağırsanız da gelmiceyeceğim size kolay gelsin.

Discord kullanıyorsanız da yapım sürecinde birçok fotoğraf çekmiştim inanmıyanlar olursa diye atabilirim de

-Hala inanmıyorum. Bunu herkes kullanıyor ve kanıtlamak için editliyor. Ve tabikide kanıt olmuyor. Ne kadar heveslisin. Kendinin olduğunu kanıtlamaya çalışıyorsun. Ben onu 2016 da atanları da gördüm.Alıntı ztn İq müzde yüksek bunun sebebi buna kanacak kadar iq müz düşük deyil bunu bil.

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rehber Alımı
Isminiz: Erhan
Soyadiniz: Yavuzaslan
Yasiniz Farketmez: 15
Onlinen: en az 4 en fazla 5

kingcem05

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:cay:Mod alimi:cay:
Isminiz: Özgür
Soyadiniz: Oğuztürk
Yasiniz +14 olmasi gerekir: 16
Onlinen: öglencı oldugum ıcın eve geldıgımde gecebılırım gelıs saatım 7-8 arası okula gitmeden oncede zamanım olursa gırerım hafta sonları baya bır sure sunucuda olabılırım ve bu arada wg atmada falan buıldera da yardımcı olabılırım 1 yıl buılderlık yaptım yapıları uzun surerse yardımcı olabılırım aynı sekıl rehberede 4 yıldır bu oyunu oynarım gerek oyuncuların gerek yetkılılere yardımcı olabılırım

Ne zaman cevap verıceksınız ?

ozgurcetin2010

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Isiminiz:Özgür
Soyadiniz:Çetin
Yasiniz +14 olmasi gerekir: 15
Guzel Forum Acmagi Biliyormusun:Evet
Oyuncularla Ilgilene Bilirmisin: Evet (Gerektiğinde Dostça Gerektiğinde Ciddi Bir Şekilde
Onlinen: 4 5 saat
Vip Alimlariyla Ilgilene Bilirmisin Vip alcaklarin paralarini alman gerekir:Evet