Yardım Minecraft sunucumda ağaçlar büyümüyor bitkiler büyümüyor can regenlenmiyor

riufK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aternos sunucusundan açtığım bir sunucuda oynarken normal kolay modda oynarken canım azaldığında yemek yediğim halde canım regenlenmiyor ayrıca ektiğim tohumlar çiçeklerde kendiliğinden büyümüyor ağaçların kütüklerini kestiğim halde ağaçlar zamanla yok olmuyor bunun sorunu ne olabilir sürüm 1.16.5 vanilladır

ShaokinLove

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Öncelikle Merhaba Kardeşim Regen muhhabetini Bilmiyorum ama ağaç büyüme vs onun komutu var oyununda
/gamerule randomTickSpeed 3 tavsiye ederim
0 yaparsan kapanır sayısını arttırdıkca daha hızlı büyür önerilen 3 4 dür daha fazla arttırırsan oyunun crash verebilir.
Eğer Bunu Yaptığınd Sorunun Çözülmüyorsa Kullandığın Skriptleri ve Eklentileri Kontrol Etmelisin.

riufK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
işe yaradı sağol gerçekten ama can hala regenlenmiyor o konuda yardım edebilicek biri varmı ?

iForces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Can Yenilenme Olayını /gamerule naturalRegeneration true|false Olarak Değiştirirsen Düzelmelidir Düzelmediyse Kullandıgın Skript|Plugin Den Kaynaklı Olabilir İyi Oyunlar.
true yaparsan can doğal olarak yenilenir
false yaparsan uhc run yapanların kullandıgı gibi sadece altın elma iksir gibi yollarla can dolar