Yardım Minecraft Ters Giden Komut

Tahsinmurat1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben şuanda Doğukan Adal için bir harita yapmaktayım ama komutum ters gitti hatayıda bulamadım (sürüm 1.12.2)

Komut -------
/give @p minecraft:sign 1 0 {BlockEntityTag:{Text1:"{\"text\":\"MERHABA DO\\u011eUKAN \",\"clickEvent\":{\"action\":\"run_command\",\"value\":\"gamemode 0 @a\"},\"color\":\"green\"}",Text2:"{\"text\":\"AYARLAR \\u0130Ç\\u0130N TIKLA\",\"color\":\"red\"}"},display:{Name:AYARLAR}}

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Peki ya Doğukan ADAL bunu görücekmi?

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben şuanda Doğukan Adal için bir harita yapmaktayım ama komutum ters gitti hatayıda bulamadım (sürüm 1.12.2)

Komut -------
/give @p minecraft:sign 1 0 {BlockEntityTag:{Text1:"{\"text\":\"MERHABA DO\\u011eUKAN \",\"clickEvent\":{\"action\":\"run_command\",\"value\":\"gamemode 0 @a\"},\"color\":\"green\"}",Text2:"{\"text\":\"AYARLAR \\u0130Ç\\u0130N TIKLA\",\"color\":\"red\"}"},display:{Name:AYARLAR}}

Benimde Çok Fazla Bilgim Yok Komutlarla İlgili Ama Sanırsm Sorun Şu "Ç, Ğ, Ş, Ö" Karakterlerin Yerine Onların Kodunu Kullanman ( Komut Bloğu Öyle Kodları Komut Olarak Algılıyor Ve Öyle Bir Komut Olmadığından Hata Veriyor). Bunun Yerine Direk Karakterlerin Kendisini Kullan Zaten Minecraft Unicode Destekliyor.