Minecraft: Timelapse Orta Çağ Köyü

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Nasil cektin tepeden?

Enes Baba tarafindan Android cihazimdan gönderildi.

Storm35

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
He onu diyorsan cam studio kullandım. :)

DarkStorm

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya arkadaş bunların kavgası çok heyecanlı geçiyo ama oku oku bitmio :D sizden ricam kavganın dozunu biraz daha artırıp kısa kelimeler yazmanız :D onun haricinda gizel bir çalışma

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adım Mert ve şunu söylemek isterim yabancılar böyle bir harita yapıyorsa Türk'ler neden yapmasın? Ben tamamen Türkleri yükseltmek, onlara ilham vermek için böyle bir map yaptım ve birçok kişinin de ilham kaynağı oldu. Artık daha iyi mapler çıkıyor.

Çok yanlış düşünce
Millet senin yüzünden buildlere başlamadı kendini fazla havalandırma bence ?

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ya Tamamen Bilgisiz bir insansınız Hypixel 1 map yapılışını Atıyor Mapta en az 50 kişi var ve siz 1 kişi ile yapıp builderim cok iyi yorum yaparım havasına giriyorsunuz susun da 50 kişinin yaptığı gibi şeyler yapın

Ben de öle dedim ya adama
ben burdaki buildleri temsil ediyorum havasi var.

Storm35

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yanlış düşünce
Millet senin yüzünden buildlere başlamadı kendini fazla havalandırma bence ?

Bu kafayla fazla yaşamazsın dostum. :)[DOUBLEPOST=1376681519,1376680791][/DOUBLEPOST]Ama yinede hepinize muck <3 Bugün çok mutluyum ne deseniz öperim ayık olun. <3

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yavassss :D oyle herkezi opturmem ben :D

Enes Baba tarafindan Android cihazimdan gönderildi.

CpLScarlet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Son Birkaç Gündür Bu İşlerle Uğraşan Elemanlar Nedense Bir Tartışma İçerisinde.
Sorun Ne Neyi Paylaşamıyorsunuz :melek:

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu kafayla fazla yaşamazsın dostum. :)[DOUBLEPOST=1376681519,1376680791][/DOUBLEPOST]Ama yinede hepinize muck :kalp: Bugün çok mutluyum ne deseniz öperim ayık olun. :kalp:

Yok yani bir ev yapip birkaç yere kopyalayip bu swdeki builder lar ve buildler ben olmasam olmazdi havasindasin.Bu kafayla sen çok yaşamazsın demek ne demektir ?! Neyse tartışma olmasin ama senden on kat daha iyi builderlar varken böyle artistlenmene gerek yok söyleyeyim.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Lütfen Tamam Bence Pek Olmamış Medieval Yaparken Herzaman Aynı Tarzları Yapıyorsun Ve Cazza Şu Haritayi Hemen Bitirelimde Bizimde Nasıl Build, Adventure,Survival, Ctm Yaptıgımızı Anlasınlar Ve Storm35 Ve Epic Bu Sözde Size Asla Bir Laf Sokma AMacım Yokdur Sadece Hamachiye Gel Demek İçin Diyorum Yanlış Anlamayın

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler Lütfen Tamam Bence Pek Olmamış Medieval Yaparken Herzaman Aynı Tarzları Yapıyorsun Ve Cazza Şu Haritayi Hemen Bitirelimde Bizimde Nasıl Build, Adventure,Survival, Ctm Yaptıgımızı Anlasınlar Ve Storm35 Ve Epic Bu Sözde Size Asla Bir Laf Sokma AMacım Yokdur Sadece Hamachiye Gel Demek İçin Diyorum Yanlış Anlamayın
Evde değilim :(
Konuyu uzatma.Zaten 1ev yapip heryere kopyalayınca builder olunmuyor..