Duyuru Minecraft Türkiye Teması İçin Önerilerinizi Bekliyoruz

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben ne kadr boş insanmışım font yapmakla uğraltım gözlerim her yeri bulanık görüyom haftanın boşu :D

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
matematik defterinde font yapsam dijital ortama aktarabilir misiniz

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AdBloc k eklentisini yükle tarayıcıya sonra reklamın üstüne gelip sağ tıkla adbloc k menüsünden bu reklamı engelle de bir daha gözükmeyecektir. Ben logoyu bile engelledim. :co1:
hayır sanki reklamı arkaplana basıp üzerlerine link koymuşlar öyle bir şey, seçemiyorum orayı bildiğin seçemiyorum

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Reklam engelleyici ve kendime ait süzgeçlerim ile forum efsane gözüküyor.
Ah şu yaptığım öneriler de reklam yerini alta almak dışında dinlemeyen yöneticiye gerçekten çok darıldım.
Ekran Görüntüsü (43).png

Ekran Görüntüsü (44).png
Forumdan geri bildirim istiyor. Adama detaylı bir yazı yazıyoruz. Adam resmen öneriyi umursamıyor.
Screenshot_3.png
Neyse ara sıra bakarım. Ama bu forum'un aktif olması için gerçekten belirli bir kafa yapısından kurtulmanız gerekiyor.
Neden forum yerine Instagram, Facebook grupları'nın daha aktif olduğunu sadece biraz düşünün.

Koply

Codexia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumdan geri bildirim istiyor. Adama detaylı bir yazı yazıyoruz. Adam resmen öneriyi umursamıyor.
Burada üyelerden emir değil öneri istiyorum. Ayrıca tagıma bakarsan site yöneticisi olmadığımı görebilirsin. Yani her istediğiniz şeye dokunamıyorum maalesef. Buradaki her yorumu tek tek okuyorum her ne kadar inanmasan da. Uygun olan fikirleri değerlendiriyoruz. Eğer değerlendirmeden geçer ise en mümkün şekilde uyguluyoruz. Ben burada temayı hazırlıyorum, reklamları değil.

Ah şu yaptığım öneriler de reklam yerini alta almak dışında dinlemeyen yöneticiye gerçekten çok darıldım.
Her istenilen yapılabilseydi keşke...

Ekli dosyayı görüntüle 130931
Bu kısımlar çok göze batıyor rahatsız edici

Ekli dosyayı görüntüle 130932
Duyurular tam olarak okunmuyor, anlaşılmıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 130940 beğendiğim şey çok kararıyor ve göze hoş gelmiyor
Farkındayım, en kısa sürede düzelteceğim.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
İnsanları uyuz etmeden reklam koymanın mutlaka bir yöntemi olmalı. Anlıyorum forumun devamlılığı için gelire ihtiyacınız var ancak gideri çıkarayım derken oyuncular çıkmasa iyi olur...

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burada üyelerden emir değil öneri istiyorum. Ayrıca tagıma bakarsan site yöneticisi olmadığımı görebilirsin. Yani her istediğiniz şeye dokunamıyorum maalesef. Buradaki her yorumu tek tek okuyorum her ne kadar inanmasan da. Uygun olan fikirleri değerlendiriyoruz. Eğer değerlendirmeden geçer ise en mümkün şekilde uyguluyoruz. Ben burada temayı hazırlıyorum, reklamları değil.

Her istenilen yapılabilseydi keşke...

Farkındayım, en kısa sürede düzelteceğim.
Benim yaptığım fontlarıda eklermisisniz mc fontunda sıkıntı oldu demiştiniz onun yerine size o kadar font yaptık. Tüm semboller ve türkçe karakterler var o fonta en az 4 saatlik emegim var

ForumGamerMineci.ttf dosyasını indir - download

VirusTotal
Bunları yaparken baayağı zorlandım .Benzetmeye çalıştım font şu an harika gözüküo neyse bende Unity oyun yapma serilerine geri dönem

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Benim yaptığım fontlarıda eklermisisniz mc fontunda sıkıntı oldu demiştiniz onun yerine size o kadar font yaptık. Tüm semboller ve türkçe karakterler var o fonta en az 4 saatlik emegim var

ForumGamerMineci.ttf dosyasını indir - download

VirusTotal
Bunları yaparken baayağı zorlandım .Benzetmeye çalıştım font şu an harika gözüküo neyse bende Unity oyun yapma serilerine geri dönem
Neden ısrar ediyorsun anlamıyorum fakat şu fontun 4 saatlik bir emeği falan yok ayrıca bunu söylemek istemezdim ama fontun berbat.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
131831

Şu etiketlerin rengi ve arkaplanını bence değiştirebilirsiniz.