Minecraft

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler minecraftta hesabimi 24 saat boyunca her gün afk birakabilecek birisi lazım böyle birisi varsa bana ulaşsın yorumlara yazsın #benyaparim diye güvenilir birisi olmasıda önemli sizi seviyorum ^_^

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
"Minecraft mı Hytale mi?" Diye konu açtın sanmıştım girerken.:hmm1:
Hesabını AFK bırakmak istemenin sebebi nedir acaba?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Minecraft chat eklentileri görmüştüm. CMD ile açıyorsun ve oyunun sadece chatine bağlanıyor. Premium hesap desteği de vardı. Onu kullanıp deneme yapabilirsin. Eğer çevrimiçi olarak sayıyorsa levelin artar. Hemde arkaplanda çok az kaynak harcar.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
İstersen sen afk kal 20 saat fln afk kalicaksan fln
Maalesef. Çok önemliyse makine kirala orada açık bırak.
Makineye para veremem diyorsan kendi PCnde açık bırak oyunu.
AFKların 15dkda bir hareket etmesi falan gerekiyorsa da Anti-AFK. :caktirma: (Anti-AFK, hile sayılmaktadır. Kullanman halinde hiçbir sorumluluğu kabul etmem.)

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft chat eklentileri görmüştüm. CMD ile açıyorsun ve oyunun sadece chatine bağlanıyor. Premium hesap desteği de vardı. Onu kullanıp deneme yapabilirsin. Eğer çevrimiçi olarak sayıyorsa levelin artar. Hemde arkaplanda çok az kaynak harcar.
Onu bende kullaniyorum ama buğday kirip level atlaniyor bana acilen birisi lazim ya

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen yapar mısın ?

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onu bende kullaniyorum ama buğday kirip level atlaniyor bana acilen birisi lazim ya

Bazı Hileler Var İçinde "FarmKingBot" Yada "FarmBot" Var (Hile Ismi Vermicem) . Bunlar Senin Etrafındakı Farmları Yani "Buğdayları" "Havuçları" "Patatesleri" Filan Kırıyor Istersen Kullana Bilirsin. (Kullanman halinde hiçbir sorumluluğu kabul etmem.)

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı Hileler Var İçinde "FarmKingBot" Yada "FarmBot" Var (Hile Ismi Vermicem) . Bunlar Senin Etrafındakı Farmları Yani "Buğdayları" "Havuçları" "Patatesleri" Filan Kırıyor Istersen Kullana Bilirsin. (Kullanman halinde hiçbir sorumluluğu kabul etmem.)
kullanıyorum ama bilgisiyardan fazla giremiyorum bu işi yapacak birisi lazım

Khasimoff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kullanıyorum ama bilgisiyardan fazla giremiyorum bu işi yapacak birisi lazım

Bence kimse bunu senin için yapmaz. Çünki hiç kimse kendi bilgisayarının ömrünü senin çıkarın için tüketmez. Ama karşılığında bir şey teklif edersen belki ola bilir.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence kimse bunu senin için yapmaz. Çünki hiç kimse kendi bilgisayarının ömrünü senin çıkarın için tüketmez. Ama karşılığında bir şey teklif edersen belki ola bilir.
Bir arkadaşım yapti 10-24 saat arasi afk birakiyor .d