Minecraft'a Giremiyorum + Serverime Giremiyorum.

liyenqw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Acil Yardım Minecraft'a Giremiyorum İçeri Bak Çözüm Yolunu Bulalım Lütfen Serverime Giremiyorum...
Arkadaşlar Lütfen Çözümünü Bulalım Resimler Aşşağıda

118005

118006

Java Bu Arkadaşlar

118007

Java Dosyası
118008

Bu Kadar Resimler Arkadaşlar
java 7 vardı oda olmadı Napıcam İstediğiniz Resimi Atabilirim
Discord İletişim : _Melih_Demirel_#7961

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Edit Profile den Javanın bulundugu dosya konumunun bin\ e kadar olan yerini bidaha yapmayı dene , Olmadı Başka bi launcher dene yada
Oyunda kullandığın bi doku paketi varsa çıkarmayı dene .minecraft içinden . Veya oyun ramıni düşürmeyi dene çöküyor olabilir <3

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hataların sebepleri şunlar olabilir. Hepsini harfiyen deniyelim.

1. Ninite.com adlı siteye giriş yapıp Javayı sıfırdan kuralım.
2. Ekran kartının driverini güncelleyelim.
3. Kasmaması için Minecrafta ayrı ram ekleyelim.

Bunları yaptıktan sonra bilgi geçersiniz.

liyenqw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Edit Profile den Javanın bulundugu dosya konumunun bin\ e kadar olan yerini bidaha yapmayı dene , Olmadı Başka bi launcher dene yada
Oyunda kullandığın bi doku paketi varsa çıkarmayı dene .minecraft içinden . Veya oyun ramıni düşür
Hataların sebepleri şunlar olabilir. Hepsini harfiyen deniyelim.

1. Ninite.com adlı siteye giriş yapıp Javayı sıfırdan kuralım.
2. Ekran kartının driverini güncelleyelim.
3. Kasmaması için Minecrafta ayrı ram ekleyelim.

Bunları yaptıktan sonra bilgi geçersiniz.

3. Yapmayı Söyleyebilirmisiniz Galiba Ondan Çünkü 1 ve 2 yaptım

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
3. Yapmayı Söyleyebilirmisiniz Galiba Ondan Çünkü 1 ve 2 yaptım
Titan Launcher Kullanmadım Hiç Benim Kullandığım Farklı bildiğim kadarıyla Edit Profile giriyorsun aşagıda
-Xmx2G diye bi satır olması gerekiyor G : Gigabayt Oluyor Bunu Bilgisayar Ramına Göre Ayarlıyabilirsin eğer çok verdiysen bilgisayarın kaldırmıyor olabilir bunu azaltabilirsin Eğer Megabayt olarak vericeksen -Xmx512M En Az Bunu Öneririm . En Çok İse Bilgisayar Ramına Göre Örnek verirsem . Örnek Bilgisayar 8 GB Ram İse Oyuna 4 GB Ram Hatta 3 Bile Yeter Bunun Dışında Tabi Bilgisayarın Sisteminin oyun dışı kullandığınız programlarada ram yiyor . İstersen Ramını Atarsan Sana Kaç Verebiliceğin kadar tavsiye öneririm <3

İyi Akşamlar :reuben:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ekran kartı driverınızı güncellerseniz sorununuzun düzeleceğini düşünüyorum. Eğer düzelmez ise daha yeni (veya eski) sürümler ile girmeyi deneyip onlarla çalışıyor mu ona bakabilirsiniz. Bunun dışında oradaki tam hatayı atarsanız java bildiğim için inceleyebilirim fakat buradan gördüğüm kadarıyla genellikle ekran kartı driverının güncel olmaması (veya desteklenmemesi) ile alakalı olan pixel format hatasına benziyor.

liyenqw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı driverınızı güncellerseniz sorununuzun düzeleceğini düşünüyorum. Eğer düzelmez ise daha yeni (veya eski) sürümler ile girmeyi deneyip onlarla çalışıyor mu ona bakabilirsiniz. Bunun dışında oradaki tam hatayı atarsanız java bildiğim için inceleyebilirim fakat buradan gördüğüm kadarıyla genellikle ekran kartı driverının güncel olmaması (veya desteklenmemesi) ile alakalı olan pixel format hatasına benziyor.
Aynen Öyle Olabilir Ama Nerden Güncelliyebilirim Bunu Sölermisiniz Bu Aygıt Yöneticisinden Güncelle dedim güncel çıktı nasıl yapabilirim bunu Teşekkürler İyi Akşamlar

liyenqw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Titan Launcher Kullanmadım Hiç Benim Kullandığım Farklı bildiğim kadarıyla Edit Profile giriyorsun aşagıda
-Xmx2G diye bi satır olması gerekiyor G : Gigabayt Oluyor Bunu Bilgisayar Ramına Göre Ayarlıyabilirsin eğer çok verdiysen bilgisayarın kaldırmıyor olabilir bunu azaltabilirsin Eğer Megabayt olarak vericeksen -Xmx512M En Az Bunu Öneririm . En Çok İse Bilgisayar Ramına Göre Örnek verirsem . Örnek Bilgisayar 8 GB Ram İse Oyuna 4 GB Ram Hatta 3 Bile Yeter Bunun Dışında Tabi Bilgisayarın Sisteminin oyun dışı kullandığınız programlarada ram yiyor . İstersen Ramını Atarsan Sana Kaç Verebiliceğin kadar tavsiye öneririm <3

İyi Akşamlar :reuben:
-Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
Şöyle Ama Yinede Aynı Hatayı Alıyorum

ZoneSsBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
-Xmx512M -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
Şöyle Ama Yinede Aynı Hatayı Alıyorum
Yada Ekran Kartında sorun olabilir internetten ekran kartının driverini indir ve güncelle . Büyük ihtimal çökme değilde Erkan kartını güncelle .

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Aynen Öyle Olabilir Ama Nerden Güncelliyebilirim Bunu Sölermisiniz Bu Aygıt Yöneticisinden Güncelle dedim güncel çıktı nasıl yapabilirim bunu Teşekkürler İyi Akşamlar

Windows 10 altı işletim sistemlerinde (ve hatta Windows 10'da) driver güncelleme olayı biraz bozuk, ne yaparsan yap zaten güncel diyor. İnternetten ekran kartının marka modelini yazıp driver yazarsan çıkan sonuçlar yardımcı olacaktır.

FatihOfficialYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Javayı Tamamen Sil Javayı Orjinal Siteden İndir.
Minecraftı Tamamen Sil Minecraft Team Extreme İndir.
Ekran Kartının Driverlerini Güncelle.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Oyun orijinal olsa Launcher en doğru sürümü indiriyor zaten.
Tabi kim Minecraft gibi bir oyuna o kadar para verir? Tim Ekstrim varken...