Minecraft'ın ciddi ciddi gözümün önünde batmaya başlaması

BurakDaVayne

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi bakış açımdan,Minecraft 1.8 yamasından beri çok farklı ve nasıl desem,biraz batık bir hale gelmeye başladığını düşünüyorum.Eskiden Single Player modunda çok zevk alırdım habire internet olmayan her yerde oynardım.Hele Multi Player girmesi daha eğlenceliydi.Artık multi player modu bile çok sıkıcı hale gelmeye başladı bana.Şu 1.7.2'den sonrasına alışamadım bir türlü,neredeyse 3 yıl oldu belki de 4 ama ben şu yeni sürümlerden hiç zevk alamıyorum.

Sizin de bu konudaki düşünceleriniz neler ?

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
insan alışkanlıklarından kolay vazgeçemiyo, bende 1.7'den 1.8'e geçerken çok zorlanmıştım ve şu an pek sıkıntım kalmadı ama halen 1.7'yi özlüyorum​

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
O zamanlar benim sunucu henüz 1.7.x sürümü idi. 1.8 yeni çıkmıştı. Bukkit kullanıyordum. Sonra sitede Bukkit'in güncel sürümünün çıkmadığını gördüm. Bende araştırma yaptım, Spigot önerdiler. Bu şekilde 1.8'e geçtim biraz geç oldu. Bir kere geçtikten sonra gerisi geldi şu anda 1.12.2 sürümündeyiz 1.13'te de büyük değişiklikler yapıldı. Fakat yeterli güncellemelerden sonra 1.13'e de geçmeyi planlıyoruz.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Oyundan değil, bizden kaynaklanıyor olabilir. Eskiden beni eğlendiren çoğu şey artık eğlendirmiyor.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farklılıkların olması kime göre kime göre kötü gelebilir.

Akira

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendi bakış açımdan,Minecraft 1.8 yamasından beri çok farklı ve nasıl desem,biraz batık bir hale gelmeye başladığını düşünüyorum.Eskiden Single Player modunda çok zevk alırdım habire internet olmayan her yerde oynardım.Hele Multi Player girmesi daha eğlenceliydi.Artık multi player modu bile çok sıkıcı hale gelmeye başladı bana.Şu 1.7.2'den sonrasına alışamadım bir türlü,neredeyse 3 yıl oldu belki de 4 ama ben şu yeni sürümlerden hiç zevk alamıyorum.

Sizin de bu konudaki düşünceleriniz neler ?

Merhaba, oyuna geri başlayacaktım 1.8+ olduğunu hatırladıktan sonra başlamamaya karar verdim. #2015
@MemduhB
@ChrisTR
@Ridvan_44
Neredesiniz ulaaaaağğ xd