Minecraft'ın Geleceği

Sizin Minecraft ın geleceği hakkındaki görüşünüz

• Güzel ilerliyoruz tam gaz devam

Kullanılan: 4 15.4%
  • We need Changes

Kullanılan: 22 84.6%

• Kullanılan toplam oy
    26

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
bugs.png
Arkadaşlar foruma bir süredir bakıyorum ve Türkiyede bu işler neden olmuyor neden global sunucularımız yok neden milletin kendisine ait hiçbirşeyi yok neden herkes birşeyleri kısayoldan elde etmek istiyor bunlara konumda bahsedeceğim

z2JD2Y.png
İLK SORUTürkiyede bu işler neden olmuyor bu soruya cevap bulalım. İlk olarak İnternet Altyapımız kötü ve Sunucular Pahalı Bundan dolayı Kenarda parası olmayan veya arkasında desteği olmayan birisi istediği kadar bilgilide olsa Server açamıyor

2. olarak da aman ne olacak canım yani boşuna paramı vericem bu işlere diyen insanda çok ama bilmiyorlar ki global serverlerde nasıl paralar dönüyor

z2JD2Y.png
2. SORU Neden global Sunucularımız yok Milletimiz ingilizce bilmediğindenmi alakası bile yok sadece üşencegiz

z2JD2Y.png
3. SORU neden milletin kendisine ait hiçbirşeyi yok. Asıl soru işte bu arkadaşlar bunun sebebi çok açık heryerde "evet beyler 1.8 faction plugin paketi yanında mapide var gelin böle bir plugin paketi yok böle mapler yok aman allahım her şey el emeği göz nuru gel gel" denmesi siz böle yaparsanız her şeyi hazır olarak millete verirseniz ki tek yapdığınızda configleri açıp 2 tane çeviri yapıp 2 tanede map inidirip millete vermekten başka bir şey deil hatta bazı şuursuzlar bide bunu parayla satmaya çalışıyor sonra bi bakıyoruz tüm serverler aynı hiçbirisinin diğerinden bir farkı yok AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE

ama tabi bazı az sayıda da olsa farklılıkları olan serverlerimiz var bunlarda herkezin bildiği sivrilmiş serverler demin dediğim gibi herşeyi hazır verirseniz kimse ne yapacağını bilmez sizin verdiğinizi alır koyar server açtım beyler gelin der olan şey de babsının kimbilir ne zorluklarla kazandığı parasına olur

z2JD2Y.png
SON SORU bu soruda neden kendimize ait birşeyimiz yok son olarak onada deyineceğim yanlış hatırlamıyorsam 1-2 yıl önce bir çocuk vardı Anti hile plugini yazdım diyordu ve kimse çocuğa inanmıyordu çocuğa sövüyolardı sen kimsin plugin yazıcaksın yalancı felan filan ee siz böle yaparsanız herşeye her gördüğünüze laf atarsanız by ülkede Minecraft adına hiçbirşey olmaz

Aslında Daha Değinilmesi Gereken çok şey var bunlar şimdilik yazdıklarım Başka bir konumda Görüşmek üzere

Her türlü yorumunuzu eleştrinizi Yorumlara bekliyorum

DPXg93.png

Son düzenleme:

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Nintendoyu bilmeyen, Marioyu 2000den beri ölü sanan, ciddi hazırlığı olmadan kanal açan(6 ay önce bende böyleydim), ota dışkıya grafiği kötü diyen, Undertaleye saygı duymamış, Kirby'i tanımamış, Legend of Zelda oynamamış, Minecraftı PVP ve TNTden ibaret sanan, tillahı crack kullanan hirobrayn ve entiti 303'ü gerçek sanan mükemmel bir oyuncu kitlesinde neden oyunculuğunun gelişmemesi tuhaf.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaralarımı deşdin be azizim minecraftı küçük çocuklar bilmeden önce çak tatlı güzel bir oyundu sunucu açardık arkadaşlarımızla madene giderdik enderman görünce korkup kaçardık ah ah hele o yaptığımız kaleler çiftlikler evler dün gibi aklımda (oyuna ilk başladığım zamanlar o enderman'in sesini duyup koşarak odadan çıktığım oldu) yada sunuculara girip minigames oynardık klan filan açardık hele son oyuncunun ilk açıldığı zamanları hiç unutmadım güzel günlerdi sunucuları sadece yaşı büyük kişiler açardı yani olgunlaşmış kişiler 15 -20 yaş arası ama AxiTR geldi ulan her çocuk sunucu açmaya başladı 9 yaşından tut 13 yaşına kadar her çocuk sunucu açmaya başladı ve bununla birlikte küçük yaş kitlesi filanda geldi ve sunucu chatleri eskiden böle iken : - sa - as kardeşim böle oldu : Avrat Skinli Minik Küçük Kız Yada Fake Kız : slm 12 yaşındaki kişi : girl3131: kızmısın ??????? girl3131: evt 12 yaşındaki kişi : sw olaq mı ? (kısaltmayı bile kısaltırlardı okadar yani XD) girl3131: tm ama bna yrdm et 12 yaşındaki kişi : AŞKIM GEL MADENE GİDELİM bizzat kendim tanık oldum bu konuşmaya önceden skype da ekran filan açık arkadaşlarla gülüyoruz ama ilk defa görüyoruz böle bir şey bu oyunda hadi tamam dedik bunlar büyüğünü küçüğünü bilmemeye başladı gelene geçene sövmeye başladı 12 yaşındaki kişi : sen benim sevgilime nasıl item verirsin !!! senin varyaağğğ şimdi ****** ***** *********** *********** ******* ************** ************** ****** ********** ******** (girl3131 yiğitten kazma istemişti yiğitte vermişti bu çocuk bir sövmeye başladı :D ) hadi crack kullanıcılara bir şey demiyorum çünkü minecraft taş çatlasa 20TL zor edecek bir oyun ve herhalde şu an 80TL biraz konu dışına çıktım ama kb

sen ciddimisin ? http://prntscr.com/exk5zw yabancı sunuculara bakıyorum M.S 2017 türk sunucularına bakıyorum M.Ö 2000

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
Beyler Konuyu Gönüllü olarak düzenlemek isteyen varsa Düzenleyip atabilirmi belki sayesinde daha çok kişiye ulasabiliriz konuda bir yere imzasınıda atsın :)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Temel sorunlardan biri kendini bir şey sanan plugin paketi yapımcıları.Millete katkımız olsun diye beleşe veriyorlar herkes kullanıyor.Katkıdan fazla zarar veriyorlar aslında.Dediklerin tamamen doğru.Yakında açılacak skyblock sunucumda bile betacraft plugin paketini kullanıyorum.Çeşke bu plugin paketi beleşe yayınlanmasaydı da bende server açmasaydım.Tamamen kendi emeğimle açsaydım daha iyi olurdu.Bilmiyorum.Keşke öğrenmek içinde sağlam bir sebebim olsaydı.Türkler işte.Bazı türkler "hazırı var ki neden uğraşalım" diyor.Kabul edin,herkes böyle diyor :) Sorunda bu zaten.

-Genede plugin yapımcıları hataları olmasına rağmen emek vererek yapıyorlar.Emeklerine tamamen saygım var.
(Her plugin paketinden 1 plugin alıp kendi plugin paketlerini oluşturanları veya bir plugini kopyalayıp sonra editleyip kendi pluginini oluşturanları demiyorum)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Temel sorunlardan biri kendini bir şey sanan plugin paketi yapımcıları.Millete katkımız olsun diye beleşe veriyorlar herkes kullanıyor.Katkıdan fazla zarar veriyorlar aslında.Dediklerin tamamen doğru.Yakında açılacak skyblock sunucumda bile betacraft plugin paketini kullanıyorum.Çeşke bu plugin paketi beleşe yayınlanmasaydı da bende server açmasaydım.Tamamen kendi emeğimle açsaydım daha iyi olurdu.Bilmiyorum.Keşke öğrenmek içinde sağlam bir sebebim olsaydı.Türkler işte.Bazı türkler "hazırı var ki neden uğraşalım" diyor.Kabul edin,herkes böyle diyor :) Sorunda bu zaten.

-Genede plugin yapımcıları hataları olmasına rağmen emek vererek yapıyorlar.Emeklerine tamamen saygım var.
(Her plugin paketinden 1 plugin alıp kendi plugin paketlerini oluşturanları veya bir plugini kopyalayıp sonra editleyip kendi pluginini oluşturanları demiyorum)

Paketleri bence yararlı olsun diye değil de tanınmak için yapıyorlar. Kullanıp kullanmamak senin elinde.

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Tamam hazır bir paket indiriyolar ona hiç sözüm yok ama ortaya çıkan sunucu bari güzel bir şey olsun vee.... ortaya çıkan genelde bu

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Tamam hazır bir paket indiriyolar ona hiç sözüm yok ama ortaya çıkan sunucu bari güzel bir şey olsun vee.... ortaya çıkan genelde bu
Demek istediğimde biraz bu.
Paketleri bence yararlı olsun diye değil de tanınmak için yapıyorlar. Kullanıp kullanmamak senin elinde.
Söylediğin şeyi şurda "Çeşke bu plugin paketi beleşe yayınlanmasaydı da bende server açmasaydım.Tamamen kendi emeğimle açsaydım daha iyi olurdu." belirtmeye çalıştım ama tam olmamış :/