Minecraftın Modası Bitiyor Mu ?

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır minecraft videoları var ve bence minecraftın modası bitmeye başladı insanlar daha farklı oyunlara yöneliyor sizinde fikirlerinizi alalım neden bitiyor bitiyor mu bitecek mi gibisinden cevaplar ?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Premium hesabım olduğu halde 1 yıl önce oyunu bıraktım. Bıkıyor çünkü hep aynı şeyler. İnsanlar farklı oyunlara yöneliyorlar. Bir insan niye gta 5 yerine Minecraft oynasın? Hiçbir sebebi yok. İnsanlar bunu farketmeye başladı.. Farkettiyseniz artık GTA SA oynamamış adamda bile gta 5 var. The Division var. Rainbow Six Siege var*.
Bu çağ akıllandı. Ancak bizim arkamızdaki çağ, bu adımlardan yeniden geçecek. Yeniden 3-4 yıl Minecraft oynayak..
Yeniden bir sürü H1z1ni kullanılacak.. Yeniden bir sürü K1ll 4ura kullanılacak.. Milyonlarca oyuncu banlanıp yeni hesapla girecek.. Bu asla bitmeyecek..

Güzel salladım O_o

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakıyorum artık çoğu youtube kanalı minecraft videoları dışında oyunlar çekiyor ne yazıkki minecraftı bırakamıyorlar çünkü izlenmeler ve likeler düşecek diye biryerleri yemiyor aslında eminimki onlarda bıktı ama bize çaktırmıyorlar...

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Modası bitmez ama insanlar artık CS:GO Ya Gta 5 Gibi oyunlar oynuyorlar , benim bilgisayarım Gta 5 Kaldırsa bende minecraftla ilgilenmem.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Modası bitmez ama insanlar artık CS:GO Ya Gta 5 Gibi oyunlar oynuyorlar , benim bilgisayarım Gta 5 Kaldırsa bende minecraftla ilgilenmem.
aynen ama hep aynı şey odun kes adam öldür pvp at skyblock minigameler bile kendini tekrarladı :D mod desen gene tekrarlıyor

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
aynen ama hep aynı şey odun kes adam öldür pvp at skyblock minigameler bile kendini tekrarladı :D mod desen gene tekrarlıyor
Doğru söylüyorsun fakat modası bitmez bence şu an yeni yeni update getiriyorlar dahada ileri giderler diye umuyourm.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru söylüyorsun fakat modası bitmez bence şu an yeni yeni update getiriyorlar dahada ileri giderler diye umuyourm.
güncellemeler minecraft kitlesini düşürüyor zaten düşük minecraft hayatta kalma oyunu sırf 2 el geldi kalkan geldi yavaş vurma geldi diye herkes isyan etti buda kitleyi %40 azalttı oynayan bütün arkadaşlarım pvp bitti diye bıraktı -_- zaten gelen güncellemeler oyunu çok ileri götürmez insanlar artık grafiği güzel ve hikayeli oyunlara yöneliyor :D

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Her oyundan illa ki sıkılılır sadece minecraft için konuşmanız saçma gta 5 falan demişsin sen oyunu bitireceksin oyunda herşeyi yapacaksın illa ki yapmaya bir şey kalmayacak ve başka oyunlara yöneliceksiniz.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her oyundan illa ki sıkılılır sadece minecraft için konuşmanız saçma gta 5 falan demişsin sen oyunu bitireceksin oyunda herşeyi yapacaksın illa ki yapmaya bir şey kalmayacak ve başka oyunlara yöneliceksiniz.
tabii ki öyle olacak ben sadece foruma uygun bir konu açmak istedim :D mesela 1-2 ay mı tam hatırlamıyorum witcher diye çığlık atanlar yada skyrim online diye sıkıldı ve yüzlerine bile bakmıyorlar...

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tamam şimdi anlıyorum yaşın daha küçükmüş sende 17 yaşına gel anlarsın D:AsDA:SD

hayır ondan değil eskiyecek bir oyun değil diyince dedimki aklı başında daha doğrusu yaşı düzgün olan biri bunu demez :) zaten cutiepiemarizza değil mi o :D
Cidden 11 yaşında olduğunu mu sanıyorsun ;(