Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

MinecraftMoreTP Plugin

AhmetSosyalS

Sudan Çıkmış
Mesajlar
2
Puanları
10
120503


Merhaba Gamer.com ailesi! Öncelikle bir Eklenti tanıtımı olacak konumun bu forumdaki ilk konum olması benim için çok ayrı bir duygu. İsterseniz şimdi konuma geçelim.

120504


Bu Eklenti Ne İşe Yarar?
Eklentimizi bir kaç eklentinin birleşimi olarak düşünebilirsiniz. Hem warpları ayarlayabildiğiniz ve bunları ChestCommand gibi bir menü olarak ayarlayıp kolay bir şekilde warp menüsü oluşturabileceğiniz ve bunu karışık komutlarla değil bir kaç tıklama ile çözebileceğiniz bana göre harika bir plugin. Bu plugini açmak için ayrıyeten 2 eklenti gerekir. Bu eklentiler ise Vault, bir ekonomi plugini ve GroupManager gibi bir yetki eklentisidir. Bu pluginimzdede bir craft mevcut. Bu craft ise bir portal silahına benzetebileceğimiz bir şey.

120475


Yukardaki gördüğünüz craft sayesinde elde ettiğiniz ürün ile eğilerek sağ veya sol tık yaptığınızda bulunduğunuz yeri seçersiniz. Onu alıp normal olarak sağ veya sol tık yaptığınızda ise sağ veya sol tıka kaydettiğiniz noktaya ışınlanırsınız.
Bu plugin sayesinde serverinizde ışınlanmalar daha renkli olacak ve bazen işinizi kolaylaştıracak. Mesela bir oyuncu size yanına ışınlanma daveti atabilir sizde bunu sohbetten bir iki tıklama ile ışınlanabilirsiniz.

Birkaç özerlliği daha bulunmakta ve bunlar ise ışınlanma ,rastgele ışınlanma ve seçtiğiniz bioma ışınlanma.

120509


(Benim kendim deneme ihtimalim imkansız olduğundan resim bir videodan alıntıdır)
Pluginde gördüğünüz gibi bir kaç saniye saydıktan sonra efektlerle sizi ışınlamakta. O saniyeyi falan siz ayarlayabilirsiniz. Türkçeleştirme ayarlamasıda kolay zaten bende bir türkçeleşmiş halini paylaşacağım.

Bazı Komutları:/moretp ---------> Yazarak tüm komutlara ulaşabilirsiniz fakat diğer komutlarında işlevlerinden bahsedeceğim.

/moretp sign ---------> Bir tabelaya bakarak bu komutu girdiğinizde artık o tabelaya tıklayan oyuncularda ışınlanma menüsü açılacaktır. (Aşağıda gördüğünüz menü)

120597


/moretp gui ---------> Her eklentide olduğu gibi menüyü açar.

/setwarp /delwarp ---------> Tahmin edeceğiniz gibi warp kurma ve kaldırma komutları.

/moretp randomtp ---------> Rastgele ışınlanma gui yani menüsünü açar.

Diğer komutlarda diğer ışınlanma komutları ile aynıdır bazı komutlar ise /moretp komudunda bulunmaktadır.

ayrac.png

İndirme Linki:
1.8-1.12.2

ayrac.png


(Türkçeleştirme üzerinde hala çlaışılmakta paylaşılacaktır. Yakında!)
B
u konuluk bu kadardı Forum Gamer ailesi iyi forumlar!


 

Ekli dosyalar

LordOfTürk

Hayatta Umduğunla Değil Bulduğunla Yetin !
Moderatör
Mesajlar
854
Puanları
1,400
Ekteki görüntüyü sil daha iyi olur ayrıca pluginin adının yazılı olduğu bir resim ekle gamer.com.tr resminin altına diyer stajyerlerin ve asistanların tanıtım konularına bakabilirsin ayrıca virgül kullanmanı öneririm .
başarılar . . .
 

AlagaCraft

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
16
Puanları
10
Oyunculara vermemiz gereken yetkiler neler ?. Sunucuda warplara gidemiyorlar.
 
Üst Alt