Minecraft'taki noobluklarınız?

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Oyuna mobilde başlamıştım. İlk indirdiğimde oyun hakkında hiç bilgim yok... Önümde yön okları var. 9 Slot var. Nasıl zıplarım? 9 Slot ne işe yarar? Bilmiyordum.. Bunları öğrenmek yaklaşık 30 dakikamı almıştı. Ama hala hiçbir şey bilmiyordum. Ellerimle taş kırmıştım ve gelmemişti. Telefon kaldırmadı kastı falan diye düşündüm. Babama gidip yeni telefon alması için rica ettim. (Telefon da zamanın en yenilerinden denilebilecek bir şey... Şu anın Gala** S7'si :) gibi. )
Minecraft için yeni telefon alan adam gibi adam :D

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kazdıgım buutn odunlardan dugme yapmıstım bi ise yaramadıgını görünce hepsini yere atmıstım :D

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
EHUEHEUHEHUE :D

Multiplayer'a ilk başladığım zamanlar ben onu oyun modu sanıyodum özel canavarlı falan..
adamlarıda bize saldıran moblar zannediyodum (o sıralar chat'i ayarlardan kapamışım kurcalarken..öyle bişi diye hatırlıyorum.)

sonra hep öldüğüm için oyunu oynamayı bırakmıştım..:D

ulan bu nooblukta değilki..değişik bir şey bu o zaman beyin yaşım -10 falanmış galiba.

HeaDShotteR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben oyunu açmıştım ilk. Bir arkadaşımdan görmüştüm. Arkadaşım server felan açıyordu biraz kızıltaş bilgisi vardı. Survival oynuyorduk yada yapı kapışmaları felan yapıyorduk. Minecraft'ı yaklaşım 1 sene tek kişilik oynadım. Serverleri sonradan keşfettim.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Bir arkadaşım sunucuya girmeyi öğretmişti sadece son oyuncuya giriyordum çünkü başka sunucu bilmezdim birgün bana bu forumu gösterdi bir baktım dünya kadar sunucu, Videolarda el gidip gelir ya sürekli tıklıyorlar sanardım mouse abanmama rağmen 1 kumu ancak kırabilmiştim , Zombiler meşaleye yaklaşamıyorlar sanardım gece ölmemek için meşalenin yanında bekledim ama millet elini kolunu sallayarak geçiyor .

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecrafta ilk başladığımda sadece odundan tahta yapmayı biliyordum sonra onu rastgele envanterimde ki crafting yerine koydum ve baktım ki crafting table olmuş :D

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
dasjıudoasjdşas hatırladıkça gülerim millattan önceki dönemler... noob bir ben vs minecraft olaya geçiyorum şimdi denize atlayıp ahtapotlara vuruyodum sonra nefes alma şeyi bitince canımız azalıyo ya banada o oldu ahtapotlar bana vurdu sanmıştım öğrenene kadar denize girmemiştim :DD

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
dasjıudoasjdşas hatırladıkça gülerim millattan önceki dönemler... noob bir ben vs minecraft olaya geçiyorum şimdi denize atlayıp ahtapotlara vuruyodum sonra nefes alma şeyi bitince canımız azalıyo ya banada o oldu ahtapotlar bana vurdu sanmıştım öğrenene kadar denize girmemiştim :D
:D dasjıudoasjdşas kısmına çok güldüm sebepsizce

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farklı sürümlerde aynı seedi kullanıp "Allah allah işe bak yaw :ciddi:" diyerek tam 34 gün anlamamıştım sorunu :pof: