MineTurk Pro Plugin Paketi İle İlgili Açıklama ve Sonuçlar.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar arkadaşlar,

Aylar önce kendi plugin paketimi paylaştım, umarım bu paketi bilmeyen kalmamıştır.
Paylaşmadan önce rütbeli sunucular yoktu, tek bildiğim biz ve eretna idi bazı sebeplerden dolayı paketi paylaşmaya karar verdim fakat sonuçlar beni üzdü açıkçası..
13 14 yaşındaki çocukların zekasına hayranım herkes bir prim peşinde yeri geliyor benim paketi indirip kendisi yapmış gibi yayınlayanlarıda gördüm, ordan indirip benim paketime burdan alıntı yapmışsın diyenleride gördüm emeklerime yazık. Ne tür cahil bir Türkleriz insanlar gittikçe kötüleşiyor, cahilleşiyoruz.. Tabi bu bazı insanlar için geçerli, aklı başında olan insanlarda var. Şuanda 50 den fazla rütbeli sunucular bulunuyor. Bu dönem içerisinde MineTurk'ü tekrardan açmaya karar verdim açmadan önce paket içerisinde baya bir değişiklik yapmaya karar verdim ve paylaştığım paketin üstünden biraz değişiklik yapıp sunucuyu açtım, biraz değişiklik denilemez aslında baya bir değişiklik yaptım.. Fakat bu yaptığım değişiklik paylaştığım paket ile kullandığım sunucudaki pl ler farkını koruyamadı, yani nasıl baksanız aynı dersiniz, sanki uğraşıyorum ve olmuyor gibi... Sunucumu açtıktan sonra bakıyorum +30 online zor geçiyoruz fakat benim paketimi kullanıp +50 online olan sunucuları görüyorum ve halime üzülüyorum. Pişmanım.
Sizler için paylaştığım paketi burnumdan getiren insanlar var. Bu yüzden v1.3 sürümünü paylaşmıyacağımın kararını verdim. Bundan sonra böyle, 13 14 yaşındaki çocuklar benim hazır emeklerimle sunucu açıp önüme geçmelerine izin veremem.
Bu günden sonra hiç kimseye paket hakkında ve sunucu kurulum hakkında yardımlarda bulunmayacağım.
Bazı insanlar yaptığı emeklerini paylaşmamakta haklılar. Sonuç ortada.

Son düzenleme:

MuzafferMUT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haklısın kardeşim bana da yapıyorular bunu. yaptığımız şeyler kısa sürede dağılıyor. üstelik bizden gören kişiler tekrarlıyor ve onlar bizden daha çok gelişiyor. Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki Önce yapan kişiye özenti diyenler var. hatta bu yüzden javayı öğreniyorum kendi pluginlerimi kodlamak için. farkımızı koymamız ve onlarla paylaşmamamız lazım.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hata sende kardeş,
Hata sende kii böyle güzel bi' paketi paylaşmışsın. Ben de artık kimseye sunucu hakkında yardım etmiyorum. Etsem bile çok nadir :)

Kenlin0Kerem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haklısın hemde çok haklısın ama lütfen bırakma işini çok iyi gidiyorsun... :( Böyle insanları yok say 13-14 yaşlar arısındaki çocuklar böyledir. Ne diyelim Sen işine bak V1.3'ü çıkar veya ücretli sat. Benim senden isteğim bu. İyi forumlar.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haklısın hemde çok haklısın ama lütfen bırakma işini çok iyi gidiyorsun... :( Böyle insanları yok say 13-14 yaşlar arısındaki çocuklar böyledir. Ne diyelim Sen işine bak V1.3'ü çıkar veya ücretli sat. Benim senden isteğim bu. İyi forumlar.
Yorumun için teşekkür ederim.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende bazılarının zekasına hayranım herkes bir prim peşinde bukkiten plugin indirip paket yapınca kendisi yapmış gibi yayınlayanlarıda görüyorum, ordan indirip başkaları kullanınca bu benim pluginim diyorlar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Üzerime alındım biraz fakat senin paketinin olduğundan bile haberim yoktu o ayrı konu. Kendi skriptlerimi ve sunucuda kullandığım eklentilerin isimlerini vermemen de bu yüzden. Umarım daha çok gelişirsiniz.

Bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Senin paketinin olduğunu bilmiyordum yani sana ait bir paket olduğunu. Kullanmıyorum paketini kısaca.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzerime alındım biraz fakat senin paketinin olduğundan bile haberim yoktu o ayrı konu. Kendi skriptlerimi ve sunucuda kullandığım eklentilerin isimlerini vermemen de bu yüzden. Umarım daha çok gelişirsiniz.

Bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Senin paketinin olduğunu bilmiyordum yani sana ait bir paket olduğunu. Kullanmıyorum paketini kısaca.
Bilmeyip kullanmamak Nasıl oluyor anlatırmısın ?

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler üstte gördüğüm konu hakkında değilde Furkan sen ve başka bir çocuk daha aynı şeyi yazmışsınız.
"Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki" neyi var ki güzel ülkemizin?
Boş yere ülkeyi kötülemeyin herkes Türkiye cahil diye diye geriye gidiyoruz. Türkiye'ye cahil toplum diyenler bu güne kadar ne yapmışlar ki?
Ülkeyi kötülemeyin!

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanlara yardım etmek kötü bir şey değil ayrıca rütbe konusuna gelicek olursak şunu kavrayamadınız bi türlü rütbeler aslında prison içindir ne alametse siz çıkardınız tamam buna lafım yok ama sonra 1 yıl sw işlerini bıraktım geldim baktım heryerde rütbe var bunela dedim kendi kendime birde ülkeyi kötülemekte yanlış bir şey yapıon.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bu ülkedeki herkes minecraft mı oynuyor? peki bu ülkedeki herkes o paketi alıp ben yaptımmı diyor?Hayır. ozaman bütün bir ülkeyi kötülemeyi kes.