Mira,mira,mira :(

Sylluxx

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece Gülüyorum Takmıyorum bile Hade Kolay Gele

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sadece Gülüyorum Takmıyorum bile Hade Kolay Gele
Zaten haksız taraf olunca bende gülüyordum eskiden haha bu yollardan cok geçtik be cidden yazık sana ve oyuncularına..

Takmamak bu konuya yorum atmaman gerektiğini gerektirmez mi ve sunucuna önem vermediğini de gösteriyor :)

emo2415

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adam servere ne olmuş diyip bekle ***spu çocuğu diyen sonra bizim adam sovince buna saklanan yazık ya yazık ahaha vallahi evde kahkaha atıyorum peder bile güldü adamsın :D
Kanka Yedıremıyorlar Iste Anca Bot Atarlar Serverımız Cogalsın Dıye Sonra Serverımızde 600 TL Degerınde VIp Cekılısı Var Katılacaklar Lınke Adınız Yazdırsın :)

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kanka Yedıremıyorlar Iste Anca Bot Atarlar Serverımız Cogalsın Dıye Sonra Serverımızde 600 TL Degerınde VIp Cekılısı Var Katılacaklar Lınke Adınız Yazdırsın :)
Uğraştırıyorlar boşver senin gelmen iyi oldu konuyu aydınlattın..

Plunex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu kadar çekememezlik görmedim mirafaction :D

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Minetürk adına çalışmama rağmen tarafsız bir yorum yapmak istiyorum, olay çocuk kavgasına dönmüş durumda, tamamen gereksiz.
Mira istediği kadar bot sokabilir, reklam atabilir, kendini avutabilir bizi ilgilendirmez.
Emirhan senin ise küfür etmene gerek görmüyorum.

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minetürk adına çalışmama rağmen tarafsız bir yorum yapmak istiyorum, olay çocuk kavgasına dönmüş durumda, tamamen gereksiz.
Mira istediği kadar bot sokabilir, reklam atabilir, kendini avutabilir bizi ilgilendirmez.
Efe'cim haklısın evet ama iste ben anlatsamda etsemde yinede forum kategorisine baktığında böyle konular mevcut.

emo2415

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hersey Benım Attıgım Fotada Bellı Efe Bey.

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Selamüm Aleyküm MineTurkNW sahibi ve kurucusu benim ne ortağımdan ne de benden mirafaction a ne saldırı ne reklam gerçekleştirildi. Sunucumuzda yapilan reklam ile ilgin olmadığını iddia ediyorsun ancak kimse 5-6 kişi ayni anda toplanıp reklama gitmez bu iste de senin parmağın var. Sürekli ddos atiyosun. Botu istesende atamazsin. Bizi çekmediğin için uğraşmaya çalışıyorsun. Sunucuna baktım ve özenti olduğunu gördüm oradan buradan çalarak en iyi olamazsın. MineTurkNW ye eklenen her şey birkaç gün sonra 3-5 değişiklik ile mirada oluyor. Kullandığın rütbe plugini dağıtılmış olan MineTurkV2 plugin paketinden alıntıdır. Hadi bakalım buna ne söyleyeceksin. O rütbeleri Furkan Yılmaz ile birlikte yaptık yediğin kaba işeme bidaha böyle köpeklik yaptığını görürsem sizle çok uğraşırım.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakmayında biz hiçbir türlü oyuncularımıza başka sunuculara gidip reklam yapmalarını söylemedik. Eğer reklam yaptıklarını görürseniz sunucunuzdan banlayın ve bize haber verin, eğer gerçekten yapan arkadaş o ise bizde cezasını veririz sunucuda, ayrıca sunucuya bot atmıyoruz, eğer bot atsaydık oyuncularımız vip almak için skypeden mesajlar atmazdı, veya da bu kadar vip satıp sunucuyu bu kadar uzun süre açık tutamazdık. DDoS olayı hakkında bir fikrim olmadığı için bir şey söylemeyeceğim. Kolay gelsin - Skripter MeuzySTAR

ErtanD

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kim
Dostum Emin Ol ki bu durumla Benim hiçbir alakam Yok Devam Etsinler Devam
güldürme beni hiç bi alakam yok diyip DDos attığını dün kendin soyledin aah ah.

Kusura bakmayında biz hiçbir türlü oyuncularımıza başka sunuculara gidip reklam yapmalarını söylemedik. Eğer reklam yaptıklarını görürseniz sunucunuzdan banlayın ve bize haber verin, eğer gerçekten yapan arkadaş o ise bizde cezasını veririz sunucuda, ayrıca sunucuya bot atmıyoruz, eğer bot atsaydık oyuncularımız vip almak için skypeden mesajlar atmazdı, veya da bu kadar vip satıp sunucuyu bu kadar uzun süre açık tutamazdık. DDoS olayı hakkında bir fikrim olmadığı için bir şey söylemeyeceğim. Kolay gelsin - Skripter MeuzySTAR
Botu geçtim kendisi DDos attığını konuda söyledi hakkettiniz falan diyor Allah Allah :D

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kim
güldürme beni hiç bi alakam yok diyip DDos attığını dün kendin soyledin aah ah.

Botu geçtim kendisi DDos attığını konuda söyledi hakkettiniz falan diyor Allah Allah :D
DDoS atmış olabilir belki bilmiyorum ama Burak veya diğerleri hak etmeyen, veya da bizim sunucuya DDoS, bot vb. atmayan sunucu sahiplerine atmadı. Buna şahit olmuştum.