Mod Fikri[Yardım]

İstediğiniz mod hangi şekilde olsun ?

• Anime-Manga tarzı

Kullanılan: 6 21.4%
  • Büyü

Kullanılan: 9 32.1%
  • Technic

Kullanılan: 13 46.4%

• Kullanılan toplam oy
    28

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Mod kodlamayı bıraktığım bu 1 aylık süreç içinde yapacağım mod ile ilgili fikirler üzerine düşündüm bir de sizin fikirlerinizi almak istiyorum.Ama asıl soru şu:
Sizce ne tür bir mod kullanışlı olabilir ?
Bir modu güzel yapan şey veya herhangi moddaki bir item'i kullanma sebebinizi örnekleyerek fikirlerde bulunabilirsiniz.
Örnek:"IC2'deki macerator .... sebepten dolayı kullanışlı ve oyunu güzel yapıyor."
Sizden söylemenizi istediklerim ise şunlar:
  • Olmasını istediğiniz modun türü (technic,magic,funny,anime tarzı)
  • Modu bu şekilde isteme nedeniniz
  • Modun yapıldığını varsaydığımızda içinde bulunmasını istediğiniz herhangi bir şey
Gene yukarıda belirttiklerimi anket şeklinde size yönlendireceğim.Eğer size söylediklerimi ciddi bulmuyorsanız veya gereksiz buluyorsanız da sebebinizi söylemenizi rica ederim.Konuyu açmadan önce size kendi fikirlerimi şu şekilde sunayım:
  1. Tokyo Ghoul tarzı anime temelli bir mod.
  2. Önceden yapmış olduğum Magical Wands'ın devamı niteliğinde bir büyü modu.
  3. Tamamen technic olup ışığı alternatif bir enerjiye çevirebileceğimiz ve bu enerjiyi makinelerde kullanabileceğimiz bir mod.
  4. Tamamen funny tarzda olup rastgele şekilde eğlenceli mobların ve eşyaların olduğu bir mod.
  5. Oyunun ana konusunu değiştirmeyen oyunun içindeki redstone,madencilik vb. alanlar üzerinde yoğunlaşmış sade bir mod.
Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim iyi forumlar ** :)

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
-Büyü
-I love InFamous .-.
-InFamous serisinde olan bütün güçler ve araçlar.Ayrıca düşman ve arkadaş NPC'ler

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Büyü
-I love InFamous .-.
-InFamous serisinde olan bütün güçler ve araçlar.Ayrıca düşman ve arkadaş NPC'ler
Fikriniz için teşekkürler.Geri kalan(daha doğrusu gelmesini beklediğim)yorumlarla birlikte fikrinizin olma olasılığını kesinleştireceğim

AlichosTR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mavi-dev olan "avatar"dan bahsediyorsanız kayda değer bir fikir.Ama anime olan "avatar"dan bahsediyorsanız üzerinde durulmuş bir mod olduğu için etkili bir mod olacağını sanmıyorum.

R4PT0R3X

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mavi-dev olan "avatar"dan bahsediyorsanız kayda değer bir fikir.Ama anime olan "avatar"dan bahsediyorsanız üzerinde durulmuş bir mod olduğu için etkili bir mod olacağını sanmıyorum.
Creepypasta modu olabilir mesela yada hani ip varya onu daha gerçekçi yapabilirsin

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Anime-Manga :3

Ginsan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şeytan meyveleri yap yiyince ateş filan kontrol edilsin

LosX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tokyo Ghoul yapabilirsin. Benim fikrim:

Sık bulunan seviye 1 ghoullar sadece gold kılıçla ölüyor, içinden ghoul essance düşüyor, o essance ile quinque kılıçları yapılıyor. Son boss tek gözlü ghoul olacak. Fikir bence güzel ve geliştirilebilir.