Mod kuramayan En kolay yoldan mod kurmak için içeri-

İşinize yaradımı?

• Evet

Kullanılan: 1 100.0%
  • Yapamadımki :)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayir

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
evet arkadaşlar şimdi dediklerimi iyice dinleyin ki çalışsın Benim ki 32 Bit 32 bitlerde %100 çalışacak bir mod paketi ve Bir Forge linki vericeğim bunları indirin ve yapcagınızı söyledigim şeyleri uygulayın.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beyler şimdi Mod paketini veriyorum bunu indirin. http://s6.dosya.tc/server6/cfps6z/mods.rar.html
Buda forge bunuda indirin. http://www.dosya.tc/server7/ov49zy/1.7.10-Forge10.13.2.1236.rar.html

1.Evet bunları indirdik şimdi sıra kurmaya geldi , pc nin Arama motoruna giriyoruz %Appdata% yazıyoruz.

2. ordan .Minecraft a basıyoruz.

3. Versions a giriyoruz ve rar ın içindeki dosyayı (forgeyi) atıyoruz ve Forge kurulmuş sayılıyor.

4. Geri gelip mods"a giriyoruz, ve mod rar"ın içindekileri koyuyoruz.

5. şimdi kurulmuş sayılıyor herrşey ordan cıkıp Minecraftı açıyoruz.

6. Alttaki "Versions" a giriyoruz Sonra ordan en alta inip 1.7.10 forge ye basıyoruz.

7. oyun açılırken biraz kasabilir, Açıldıgında Sol altta Forge 18 mod. falan yazması lazım Denemek amaçlı tek oyunculuya giriyoruz.

8. Bir dünya oluşturuyoruz ismini "Modlu oyun" koyalım biz en iyisi

9. Giriyoruz dünyaya ve "Yaratıcı" modu aktif ise "E" ye basıyoruz, Ve üsten modlara bakıyoruz doya doya

10. Ve kurulmuştur artık, Doya doya oynayın Arkadaşınız bunu indirirse Hamachiylede oynaya bilirsiniz iyi oyunlar..

içindeki modlar:

-Backpack
-BatleTowers
-Baubles
-CustomNpc
-EnchantingPluss
-Shaders mod ( Shader indirmeniz lazım bunu pek çözemedim.)
-Itemphsysic
-Lucky block
-Progressive automation mod (Madenci robot modu)
-ProjectSuperHuman
-Roguelike
-Shadersmodcore ( 1 mod bozulursa yedek olarak kalsın diye 2 incisini yükledim.)
-Smallboats
-Superheroes Unlimited Mod

Dikkat:Mod indirip mods klasörüne atarsanız modu kurar mod ekler fakat Mod forgeyi bozabilir aksi taktirde silmeniz gerekir o modu. ( Tüm modları değil bozmasını sağlayan modu)

Not: yapamadıysanız yorumlarda bildiriniz.

Kendinize mod paketi toplamak için: https://forum.gamer.com.tr/konu/kendine-mod-paketi-hazirlamak-istiyen-iceri.328381/

Son düzenleme:

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin belli mod zevki vardır onun için mod paketi vermek yerine nasıl mod kurulacağını anlatabilirdin.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Aynı konudan 1 adet açın lütfen.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 i Kendin kuruyorsun 1 i hazır paket öyle farklı olmuyormu ?