Mod Paket Önerisi

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Destek maddi olmak zorunda değil destek vermenin çeşitli yolları var yanlış anlamışsın beni.Ben maddi kısmını tamamen sunucuyu kullananlar için söylemiştim. (Sonuçta ortada bir hizmet var ve karşılığını almayı herkes ister). Ben ne konuda zorlanacağını anlamadım açıkçası.

Neden kastığını araştırıyorum önce sitemin yetersiz olması zor çünkü. (cpu: 3ghz(4 çekirdek). ram 8 ekran kartı 1 gb 256 bit.)
Ram vermediğinden dolayıdır yada işlemci ve ekran kartı kötüdür.

Beneruvos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
64 bittir ama 32 bit ile 4gb ram verdiğini sanan arkadaşlar varda. .d
Yok ben onlara benzemem, uğraşmak istesem kendimde toplardım paketi de zamanım yok. Ondan hazır sordum. Hala tam olarak anlamadım yetersizliğin nedenini her sey mantıklı ve yeterli gözüküo

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok ben onlara benzemem, uğraşmak istesem kendimde toplardım paketi de zamanım yok. Ondan hazır sordum. Hala tam olarak anlamadım yetersizliğin nedenini her sey mantıklı ve yeterli gözüküo
Hangi mod pack ve şunu söyleyeceğim java parametreleri kullanıyomusun ?

OsuranJIJEK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi kendin yap.İstediğini koyup çıkarırsın

Beneruvos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açılmadan kapanmıyor kasıyor oyun içinde

Durum onu gösteriyor. En iyisi kendim yapmak. Tabi zaman bulabilirsem
Mod paketinde sorun vardır diye düşünüyorum ama hiçkimsede şikayet etmemiş anlamadım olayı bilgisayar çok iyi ama kasıyor.

Bu java parametresini dene.
-Xmx1G -XX:MaxPermSize=128m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US

Beneruvos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mod paketinde sorun vardır diye düşünüyorum ama hiçkimsede şikayet etmemiş anlamadım olayı bilgisayar çok iyi ama kasıyor.

Bu java parametresini dene.
-Xmx1G -XX:MaxPermSize=128m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Değişen yok aynı. Fps ayarlar en düşük düzeydeyken 20-30. Ama karışık sistemler kurup chunkları yüklemeye başladığımda felç oluyor gene