Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aslında paketi güncellemek kolaydırda sorunsuz güncellemek zordur güncelleme dediğin 1.8'e geçmek mi ? Yoksa Forge sürümü yükseltmek mi ? Ona göre değişir.
bu paketi yaparken çok acemiydim hertürlü hata veriyor yani çok zor forgesini falan güncellicektimde yani çok zor uraşamam şu an bildiğni paket varsa onun serverini açıcam

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu paketi yaparken çok acemiydim hertürlü hata veriyor yani çok zor forgesini falan güncellicektimde yani çok zor uraşamam şu an bildiğni paket varsa onun serverini açıcam
Uzun zamandır modlarla ilgilenmediğim için benimde yok ftb falan desen o launcherlerin paketleri çok kötü oluyor ve çok da saçma paketler bir farklı mod olduğu için sevdiğim bir paket vardı onuda çok beklemek zorunda olduğum için bırakmıştım.Kendim uğraşsam şimdi 1 günde bir mod paketi olmaz değişik değişik hatalar verebilir yani bir kaç gün hataları test etmek lazım.Bide server için modları hazırlamak var şimdi belli modları çıkartıp geri kalanı koyacaz sonra hataları kontrol edecez uzun iş. .d Bu paketi anca tüm modları aklında tutarak ve sıfırdan indirerek yapılabilir ama sıkıntı o configler eğer mod ile birlikte güncellendiyse hata verir.Ama eğer fazla büyük bir güncelleme yoksa hata vermez.

Birazcık fazla mı yazdım ? :D Konunun özetinide alta yazıyorum.
Neyse en iyisi bir mod paketi bulmak yada kendim yapacam. .d

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun zamandır modlarla ilgilenmediğim için benimde yok ftb falan desen o launcherlerin paketleri çok kötü oluyor ve çok da saçma paketler bir farklı mod olduğu için sevdiğim bir paket vardı onuda çok beklemek zorunda olduğum için bırakmıştım.Kendim uğraşsam şimdi 1 günde bir mod paketi olmaz değişik değişik hatalar verebilir yani bir kaç gün hataları test etmek lazım.Bide server için modları hazırlamak var şimdi belli modları çıkartıp geri kalanı koyacaz sonra hataları kontrol edecez uzun iş. .d Bu paketi anca tüm modları aklında tutarak ve sıfırdan indirerek yapılabilir ama sıkıntı o configler eğer mod ile birlikte güncellendiyse hata verir.Ama eğer fazla büyük bir güncelleme yoksa hata vermez.

Birazcık fazla mı yazdım ? :D Konunun özetinide alta yazıyorum.
Neyse en iyisi bir mod paketi bulmak yada kendim yapacam. .d
bende kendim yaparımda okadar vaktim yok .d

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yine bir out of memory hatası..
Oyun yükleniyor böyle 2/3 de kalıyor, sonra kapanıyor; sebebi out of memory ancak Fix The Problem butonu çıkıyor, basınca ram MB'yi ölçme yeri geliyor; ancak 8GB ram var oyuna 3GB verdim yetiyor ve ram bitmiyor.2GB'dede aynı olay.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konum yaşiyomu hala xD, Bu paketi çalıştırmak çok yetenek ister ama elde edebileceğiniz en detayli teknik paketlerindendir :3

Şu project red modlarini silerseniz;

Birde oyunu açtiğinizda şu arkadaşlarin yeni versionlari eklenicek, eskilerini silerseniz girersiniz;

İyi oyunlar :3 Ha birde preminium yada hack phoenix adli launcherlerle girmeyi deneyin.

Devasa bir paket ve kasmicağını garanti ederim. Açılması 2 yıl sürecektir sadece.

Son düzenleme:

kerobatu

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
benimki sadece beyaz ekranda kalıyor minecraft açılmıyor hiç açılmıyor ve sildim yardım edebilirmisiniz

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benimki sadece beyaz ekranda kalıyor minecraft açılmıyor hiç açılmıyor ve sildim yardım edebilirmisiniz
bu paket çok eski ve yıllarca hiç güncellenmemiş bir mod paketi yukarıda bi yorum yazdım oradakileri yaparsan açılacaktır eğer açarsan çok zevkli ve yüksek fps veren bir mod paketi tavsiye ederim :D

kimsesiz131313

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi benim blgisiyarıma göre teknik mod packi yaparmısın ? intel hd grapichs 400 N3060 1.60Ghz@ 1.60Ghz@ 4 gb ram

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel paketti rahmetli
Ekran Alıntısı.PNG