Yardım Mod Yükleme Yardım

LuzNoceda

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8.8
Minecraft 1.8.8 forge olmadan nasıl mod yüklerim

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir kaç küçük mod da dahil hiçbir modu Forge veya Fabric vb. olmadan kullanamazsın. Ayrıca Forge için yazılmış modları fabric ile, Fabric için yazılmış modları da forge ile kullanamazsın.

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Bir kaç küçük mod da dahil hiçbir modu Forge veya Fabric vb. olmadan kullanamazsın. Ayrıca Forge için yazılmış modları fabric ile, Fabric için yazılmış modları da forge ile kullanamazsın.
Mod bilgim yeterince vardır direk minecraft jar dosyasını editleyerek yükleyebileceğin modlar var herhangi modloadera ihtiyaç duymadan.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Evet öyle şeyler var ama eskide kalmadı mı sence o. En son 1.5.2'de falan gördüm(galiba better than wolves'tu) sonraki sürümlerde var mı hâlâ bilmiyorum.

Nedemekkio

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Evet öyle şeyler var ama eskide kalmadı mı sence o. En son 1.5.2'de falan gördüm(galiba better than wolves'tu) sonraki sürümlerde var mı hâlâ bilmiyorum.
Hala var küçük çaplı yapan benim direk tanıdıklarım ama öyle curse sayfasında falan paylaşılmıyor tabi slime chunklarını bulmak için falan kendilerince mod yapanlar hala var. Ha tabi artık gereksiz bir şey Forge ve Fabric kullanarak rahat rahat yapabilecekken