Modlar gelmiyor (HERŞEYİ YAPTIM)

Emirhangg

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece 3 mod çalıştı. Hiç biri çalışmadı YARDIIIM!!

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
3 mod çalıştı ile hiç biri çalışmadı arasındaki çelişkiyi yok sayıyor ve açıklıyorum:
Modların bazıları Mineacrt.jar ın içinde atılırken bazıları forge ve ya modloader ister forge ile çalışanların çalışması için modları mods klasörüne atın ama dikkat edit bazı modlar coremod olabilirler; Modların indirme sitelerinden bunu anlayabilisin ve sanırım modloader da aynı yada benzer

Emirhangg

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 mod çalıştı ile hiç biri çalışmadı arasındaki çelişkiyi yok sayıyor ve açıklıyorum:
Modların bazıları Mineacrt.jar ın içinde atılırken bazıları forge ve ya modloader ister forge ile çalışanların çalışması için modları mods klasörüne atın ama dikkat edit bazı modlar coremod olabilirler; Modların indirme sitelerinden bunu anlayabilisin ve sanırım modloader da aynı yada benzer
3 Mod çalıştı birisinin texturu bozuk Ruby moddu oda.Ruby ore lav texturunda aletllerde müzik diski. 2.reis minimap 3.Single Player Commands. Ruby modun fotuğraflarını gösteriyim.

Ekli dosyalar

• 2013-02-15_16.50.27.png
    2013-02-15_16.50.27.png
    261.7 KB · Görüntüleme: 406

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
dediğim gibi modlaoder ve ya forge kullanıyor musun?

Efran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Modloader indirme linki verirmisiniz

[ÐИд]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hamachi yada bukkit serverin varsa mod spawnını kapatmışsındır bunu düzeltmek için server properties dosyasında modspawnerini true yap iyi forumlar ve düzeltirsen ne mutlu bana

Emirhangg

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hamachi yada bukkit serverin varsa mod spawnını kapatmışsındır bunu düzeltmek için server properties dosyasında modspawnerini true yap iyi forumlar ve düzeltirsen ne mutlu bana
Ben server demedim. Anladım ben sadece modloaderlıı olcak