Yardım Modpack nasıl kuracağım?

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1,12

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Direkt olarak internet sitesinden indirince kurulumu biraz farklı. Siteden indirmek yerine Twitch launcher indirip onun üzerinden rahatlıkla tek tıkla indirebilir ve oynayabilirsin. Ayrıca kendin de twitch launcher sayesinde modpack yapabilirsin. İndirme Linki

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Twitch Launcher önermiyorum. İndirdiğiniz modpack dosyasını MultiMC Launcher'ına atarak da oynayabilirsiniz. MultiMC açık kaynak ve güvenli bir launcherdır. multimc.org adresinden indirebilirsiniz.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direkt olarak internet sitesinden indirince kurulumu biraz farklı. Siteden indirmek yerine Twitch launcher indirip onun üzerinden rahatlıkla tek tıkla indirebilir ve oynayabilirsin. Ayrıca kendin de twitch launcher sayesinde modpack yapabilirsin. İndirme Linki
Twitch premium istiyor diye biiiyorum ben
Twitch Launcher önermiyorum. İndirdiğiniz modpack dosyasını MultiMC Launcher'ına atarak da oynayabilirsiniz. MultiMC açık kaynak ve güvenli bir launcherdır. multimc.org adresinden indirebilirsiniz.
multimc bi bakayım ama oraya nasıl atacağımı soyersen sevinirim

Edit:Gerek kalmadı çok kolaymış indirmek

Son düzenleme:

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Twitch premium istiyor diye biiiyorum ben

multimc bi bakayım ama oraya nasıl atacağımı soyersen sevinirim
Onu crack launcher ile kullanabiliyorsun.
Ayrıca pre yoksa multimcnin cracklisi düzgün çalışmıyor.
Crack yapmak için:
Bir kere twitch launcher ile minecraft launcherını indirmesi için girmeye çalış oyuna girmesen de olur ardından
Belgeler> Curse> Minecraft> Install gir. Eğer minecraft.exe varsa onu sil ve sendeki crackli launcher'ı minecraft.exe diye isimlendirip oraya at. minecraft.exe varsa da yoksa da diğer adımı devam et
Install'un içinde games klasörü de olacak. Orada launcher.jar var. Aynı şekilde onu da sil ve sendeki crack launcher'ı launcher.jar diye isimlendirip oraya at. Ama tlauncherda çalışmıyor bu işlemler. Titan launcher kullanıyorum. 1.14 ve üstü istiyorsan yeni sürümü çıktı launcherın.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack yapmak için:
Bir kere twitch launcher ile minecraft launcherını indirmesi için girmeye çalış oyuna girmesen de olur ardından
Belgeler> Curse> Minecraft> Install gir. Eğer minecraft.exe varsa onu sil ve sendeki crackli launcher'ı minecraft.exe diye isimlendirip oraya at. minecraft.exe varsa da yoksa da diğer adımı devam et
Install'un içinde games klasörü de olacak. Orada launcher.jar var. Aynı şekilde onu da sil ve sendeki crack launcher'ı launcher.jar diye isimlendirip oraya at. Ama tlauncherda çalışmıyor bu işlemler. Titan launcher kullanıyorum. 1.14 ve üstü istiyorsan yeni sürümü çıktı launcherın.
Tamamdır bi onu deneyeyim cunku multimc pre istiyo

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack yapmak için:
ne dediğini tam olarak anlamadım twitch den minecraft indirdim sonra ne yapacam

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
@BurakMC5545 MultiMC zaten Minecraft hesabı gerektiriyor. Sana tavsiyem Minecraft'ı satın alman. Crackli modpack oynamak zor olduğu için değil oyunun zaten ücretli olduğu için. Yine de sen bilirsin.
Kolay gelsin.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@BurakMC5545 MultiMC zaten Minecraft hesabı gerektiriyor. Sana tavsiyem Minecraft'ı satın alman. Crackli modpack oynamak zor olduğu için değil oyunun zaten ücretli olduğu için. Yine de sen bilirsin.
Kolay gelsin.
27 euro mu ne 180 lira ediyo o paraya gta oynarım zaten.Ben cracklide oynarım

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Twitch'in minecraft klasörüne girmen lazım onun için şu yolu izliyorsun:
Belgeler> Curse> Minecraft> Install
Daha sonra minecraft.exe varsa(yoksa direkt olarak sonraki adımı izle olsa bile yine ikinci adımı da yap) onu sil sendeki crackli minecraftın ismini minecraft.exe yapıp o klasöre at. Sonra games klasörüne gir orada launcher.jar olacak onu sil sendeki crackli minecraftın ismini launcher.jar yapıp o klasöre at.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Twitch'in minecraft klasörüne girmen lazım onun için şu yolu izliyorsun:
Belgeler> Curse> Minecraft> Install
Daha sonra minecraft.exe varsa(yoksa direkt olarak sonraki adımı izle olsa bile yine ikinci adımı da yap) onu sil sendeki crackli minecraftın ismini minecraft.exe yapıp o klasöre at. Sonra games klasörüne gir orada launcher.jar olacak onu sil sendeki crackli minecraftın ismini launcher.jar yapıp o klasöre at.
Bende belgelerde curse diye bisi yok

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam kardeşim sonunda yapmayı buldum.Çok teşekkürler