Monitor gözünü ağritiyorsa bu konuya bak GÖZ AĞRİSİNİ KÜÇÜMSEME

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar size gözlerimle ilgili bir hikaye anlaticam umarim sizin başiniza gelmez bundan 1 yil önce lise 3' teyken bilgisayar bağimlisiydim deli gibi bilgisayarda League of Legends - minecraft oynardim çok mutluydum bi zaman sonra gözlerim ağrimaya başladi hergün 4 5 saat oynadiktan sonra çok yükseliyordu. Suratimi soğuk suyla yikayip geçiştiriyordum. Sonunda yeter dedim anneme anlattim konuyu göz doktoruna gittik gözümde büyük bi sorun çıkmış ve çok ilerlemiş normalde gözlükle geçiştirile bilen bu şey bende ilerlemiş ve ameliyat olmazsam yakin zamanda gecici körlük , gözlerde kanama hatta kalici körlüğe kadar gidebilirmiş ameliyat oldum şu an mutluyum pc nin başinda en fazla 2 saat kaliyorum siz siz olun gözleriniz ağrirsa en az 1 ay pc' ye mola verin benim yaşadiklarimi yaşamayin !!

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 Saat Aralıkla Oturursan Sorun Olmaz .__.

DIPNOT: Havuç ye Havuç .___.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumu yeni farkettim fotorafina bakiyodum[DOUBLEPOST=1424622791,1424622684][/DOUBLEPOST]
1 saat diyosun o zamanlar ben okul eve gel full pc de oyna 6 saat uyu okula git gel full böle geçerdi hayatim
ozaman az oyna

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
gözünüz ağrıyorsa f.lux kullanın onuda benmi söyleyim :)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Nasıl mönütore/ekrana bakılır" diye googlelayın :)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gözünüz ağrıyorsa f.lux kullanın onuda benmi söyleyim :)
O ne oluyor
Bilgisayar ışınından koruyucu camlar kullanıyorum. 8 saat başındayım. Ne göz ağrısı, ne göz batışması. 0 problem.
bende lise 1 de çok oynadim lise 3 e kadar bağimliydim 3 yil rahatlikla oynadim sonunda geberdi gözler şu an mutluyum ama bir önlem almazsan seninde başina gelebilir söliyim gözlük olupta rahatsizlaninida gördüm b[DOUBLEPOST=1424625051][/DOUBLEPOST]
Kablosuz Klavye-Mouse kullanın Ekrandan kopun ._.
kablosuz zaten yatağima yatip oyniyim diyorum ama miyopta var benim gözde bulanik görüyom :([DOUBLEPOST=1424625117][/DOUBLEPOST]
Bilgisayar ışınından koruyucu camlar kullanıyorum. 8 saat başındayım. Ne göz ağrısı, ne göz batışması. 0 problem.
Doktor raporu olmadan alabilirmiyim stajerlik maaşimla alirim valla ucuzsa eskisi gibi sabahlamak istiyom :D