Mustafa Kemal Atatürk'ün Mumyası Uzmanlar Tarafından bakılıyor! (Arşiv)

Haber Faydalı mı?

• Evet

Kullanılan: 2 11.8%
  • Hayır

Kullanılan: 11 64.7%
  • Sağolasın kardeşim :)

• Canın Sağolsun.

• Kullanılan toplam oy
    17

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şunu söyleyeyim, Ankara'da yaşıyorum ve hatta okulum Anıtkabir'in arkasında. Gün boyu görüyorum, kaç kere de gittim bu şekilde bir gariplik görmedim inanmayın böyle şeylere. Sizce mümkün mü yaşaması?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şehitler ölmez diye bişe vardı ama bence de böyle bişenin olma ihtimali düşük. :ha:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne la Amerika'dan zombi şeysini alıp zombi mi yapacak sanıyorsunuz. :D

Duchee

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yaşaması çok zor.1881'den bu güne kadar toplam --- yıl var.
*matematik pert*

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Kaynak yok. Delilin yok gelmişsin yok şöyle yok böyle yok inceleniyor "konuyu güncel tutun lütfen" diyorsun. Ben araştırma yapıcam birazdan, eğer bir kaynak yoksa sırf allahın belası postunu kasmak için böyle bir şey uydurduysan ve bu adamıda konu ettiysen... "Senin şuanda yaşadığın,doğduğun ülkeyi kurtaran adamı kastediyorum". Seni insan bile saymam, Dahada ağzımı bozamayacağım.

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şunu söyleyeyim, Ankara'da yaşıyorum ve hatta okulum Anıtkabir'in arkasında. Gün boyu görüyorum, kaç kere de gittim bu şekilde bir gariplik görmedim inanmayın böyle şeylere. Sizce mümkün mü yaşaması?
Kardeşim ben yaşıyor dedim mi?[DOUBLEPOST=1423236171,1423236094][/DOUBLEPOST]
Kaynak yok. Delilin yok gelmişsin yok şöyle yok böyle yok inceleniyor "konuyu güncel tutun lütfen" diyorsun. Ben araştırma yapıcam birazdan, eğer bir kaynak yoksa sırf allahın belası postunu kasmak için böyle bir şey uydurduysan ve bu adamıda konu ettiysen... "Senin şuanda yaşadığın,doğduğun ülkeyi kurtaran adamı kastediyorum". Seni insan bile saymam, Dahada ağzımı bozamayacağım.
Ulan ben Atatürk yaşıyor mu dedim :emin:

çoban_yıldızı16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak, abim diyorum.Ben netten araştırdım Ankara'daki akrabalarıma falan sordum öyle bir efsane varmış.