Mv ile Yapılan Haritada İtem Sabitliği

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar
Mesela bir haritadaki itemlerle oyuncu başka haritaya giremesin. Başka haritaya girdiğinde itemleri aktarılmasın. Tekrar döndüğünde haritaya geri verilsin.Böyle bir şey yapabilir miyim ? Şimdiden teşekkürler.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Multiverse İnventory plugini ile otomatik şekilde yapılıyor.

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimki öyleyse seninkide yanlış bilgilendirme uzaklaş burdan.
Neresi yanlış? Son derece doğru bir şekilde anlattım. Bu arada plugin içinde dünaları girmen gerekli demişsin; aksine seninki yanlış bilgi oluyor. Plugin zaten otomatik olarak bütün dünyaları kapsıyor.

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neresi yanlış? Son derece doğru bir şekilde anlattım. Bu arada plugin içinde dünaları girmen gerekli demişsin; aksine seninki yanlış bilgi oluyor. Plugin zaten otomatik olarak bütün dünyaları kapsıyor.
Eğer ayıracağı dünyalar varsa ya kodla yada configle ayarlaması gerekiyor!

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer ayıracağı dünyalar varsa ya kodla yada configle ayarlaması gerekiyor!
Böyle bir sıkıntı çıktığı takdirde forum üyesi mesajlarda belirtir, ben veya başka bir üye yardımcı olur. Bu arada siz kim olduğunuzu sanıp bana karşı siper alarak "Uzaklaş buradan" diyorsunuz? Konu altlarında gereksiz spam yapacağınıza önce insanlık vazifenizi yapıp; üslupunuzu geliştirmeniz gerekmektedir. İyi forumlar..

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir sıkıntı çıktığı takdirde forum üyesi mesajlarda belirtir, ben veya başka bir üye yardımcı olur. Bu arada siz kim olduğunuzu sanıp bana karşı siper alarak "Uzaklaş buradan" diyorsunuz? Konu altlarında gereksiz spam yapacağınıza önce insanlık vazifenizi yapıp; üslupunuzu geliştirmeniz gerekmektedir. İyi forumlar..
Siz kim oluyorsunuzda moderatorler dururken bana şu suçtur bu suçtur diye gereksiz suçlama yapıyorsunuz