Mythcraft: Yüzüklerin Efendisi Rol Sunucusu - Orta Dünya'nın 4. Çağında Yerinizi Alın!

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne Kadar Saçma Sunucu Sunucuya Giriyorum İp Ban Atıyorsunuz Ben Bu Kadar Saçma Sunucu Görmedim :sinirli:
Sunucuya girdiğiniz zaman bildirim mesajı gidiyor ve sürekli denediğiniz için insanların rolü baltalanıyor. Ban atıyoruz, panelden karakter başvurusu attığınız takdirde geri açıyoruz.

Ayrıca arkadaşlar hosttan ötürü oluşan birtakım sorunu çözmek üzere yeni İP'ye geçiş yapıyoruz. Bu süreç içerisinde sunucu bakım halinde olacak.

185.62.204.102:25565
Yeni IP'miz budur arkadaşlar.​

berkcan366

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım 4.çağ ile ilgili yapacaksanız Melkor/Morgoth ile ilgili bir hikaye daha hoş olurdu.Sonuçta bazı kehanetlere göre Melkor 4.çağda geri dönüyor.Tabii sadece Lotr ve hobbit kitaplarını okuduysanız bilmemeniz normal.

Ama yinede middle earthla ilgiliyse seve seve girerim.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım 4.çağ ile ilgili yapacaksanız Melkor/Morgoth ile ilgili bir hikaye daha hoş olurdu.Sonuçta bazı kehanetlere göre Melkor 4.çağda geri dönüyor.Tabii sadece Lotr ve hobbit kitaplarını okuduysanız bilmemeniz normal.

Bizim hikayemizi okudunuz mu? Ayrıca LOTR ve Hobbit kitapları kısmına değinmek istemiyorum.

Bekleriz, kapımız bütün Orta Dünyacılara açıktır. :)

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

Sheczar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Gereksiz bir itham olması sebebi ile cevap verme ihtiyacı duydum. Öncelikle Melkor'un döndüğü kıyamet "Dagor Dagorath" Arda'nın son günlerinde yaşanacaktır, 4. Çağ'ın son çağ olduğuna dair hiçbir belirti yoktur. Ek olarak, J.R.R. Tolkien'ın oğlu Christopher Tolkien tarafından babasının bu kehanetten vazgeçtiği ifade edilmiştir. Sonuç olarak, 1.) eğer gereksiz ithamlarda bulunacaksanız öncelikle kendi bilgilerinizden emin olun, 2.) Orta-Dünya evrenini ve Minecraft rol mekaniklerini bilmemiz sebebi ile ne olursa olsun bu senaryoyu seçmezdik, merak etmeyin biz işimizi biliriz.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu 16 Temmüz Pazar günü saat 20:00'da Rhovanion Kuşatması olacaktır.

Cüce, Rohan ve Rhun İttifağı Orduları Rhovanion'a yerleşmiş bir Uruk kalesini kuşatacaklar.