mythicmobs BOSS Hakkında yardım

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mythicmobs Boss plugini kulanıyorum bossu kestihimiz zaman oyuncunun istedihim bir yere teleport olmasını istiyorum nasıl yapa bilirim
neden böyle bir şey istiyorum diye soruyorsanız bazı moblardan Güclü boss kartı cıkıyo bir yere ışınlanıyo orda bossdan iyi itemler cıkıyo
bossu kestikden sonra şehire tekrar gelmesini istiyorum kart filan yaparsam kimse basmazki akşama kadar boss keserler

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skript ile yapılabilir ancak pluginin kendisinde böyle bir şey yok diye biliyorum

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Mob öldükten sonra özel bir eşya düşürmesini sağlıyabilirsin. Bu eşyayla sağ tıklandığında oyuncuyu senin istediğin yere gönderir.

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript ile yapılabilir ancak pluginin kendisinde böyle bir şey yok diye biliyorum
mythicmobs pluginiyle uyum saglaya bilir miyiz acaba

Mob öldükten sonra özel bir eşya düşürmesini sağlıyabilirsin. Bu eşyayla sağ tıklandığında oyuncuyu senin istediğin yere gönderir.
iyi diyorsunda dedihim gibi özel bir eşya düşürüp o kişiyi oraya yolluyorum o kişi sence basıp tekrar dönermi :D akşama kadar keser durur

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
mythicmobs pluginiyle uyum saglaya bilir miyiz acaba

iyi diyorsunda dedihim gibi özel bir eşya düşürüp o kişiyi oraya yolluyorum o kişi sence basıp tekrar dönermi :D akşama kadar keser durur
Kişiyi oraya yolladığında bir timer çalıştırırsın ve sürekli envanterini kontrol edersin envanterine bu özel eşya gelirse kişiyi otomatikmen başka yere ışınlarsın. Java ile yapılabilir.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kişiyi oraya yolladığında bir timer çalıştırırsın ve sürekli envanterini kontrol edersin envanterine bu özel eşya gelirse kişiyi otomatikmen başka yere ışınlarsın. Java ile yapılabilir.
Dostum, niçin o kadar abartıyorsunuz :(
Kod:
on death:
   if victim's name is "&bBoss":
      if attacker is player:
         execute player command "/warp spawn"

Son düzenleme:

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mythicmobs da zaten var mod öldüğünde gerçekleşicek olayları boss un oralara yazıyorsun niye zorluyorsunuz?

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mythicmobs da zaten var mod öldüğünde gerçekleşicek olayları boss un oralara yazıyorsun niye zorluyorsunuz?
Nasıl yani acıklarsan sevinirim

Dostum, niçin o kadar abartıyorsunuz :(
Kod:
on death:
   if victim's name is "&bBoss":
      if attacker is player:
         execute player command "/warp spawn"
peki bu kod bossun altınamı eklenmeli yoksa script mi olucak bilmiyorum kücük bir yardım edersen sevinirim cünkü script kulanmayı pek fazla bilmiyorum

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
- command{c="minecraft:execute <target.name> - - - tppos <target.name> X Y Z"} @target -onDeath
bunu mobun skill kısmna ekle ama önce command bloğu açman gerekiyor sunucuda

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
- command{c="minecraft:execute <target.name> - - - tppos <target.name> X Y Z"} @target -onDeath
deniycehim teşekür ederim

BraveHero,
Kardeş DaynNight ne demek istemiş

Kod:
nasıl kullancam ben onu 50 50 50 kordinat a ışınlanmasını istiyorum tam olarak yazsan sabahdan beri uraşıyorum

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
deniycehim teşekür ederim

BraveHero,
Kardeş DaynNight ne demek istemiş

nasıl kullancam ben onu 50 50 50 kordinat a ışınlanmasını istiyorum tam olarak yazsan sabahdan beri uraşıyorum
X Y Z yerine istediğin koordinatları yazıcaksın yani
Kod:
- command{c="minecraft:execute <target.name> - - - tppos <target.name> 50 50 50"} @target -onDeath
böyle olucak

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
X Y Z yerine istediğin koordinatları yazıcaksın yani
Kod:
- command{c="minecraft:execute <target.name> - - - tppos <target.name> 50 50 50"} @target -onDeath
böyle olucak
Kod:
SkeletonKing:
  Type: WITHER_SKELETON
  Display: '&6Skeleton King'
  Health: 500
  Damage: 10
  Skills:
  - message{cooldown=20;m="<mob.name><&co> None may challenge the Skeleton King!"} @PlayersInRadius{r=40} -onCombat >0 0.2
  - message{m="<mob.name><&co> Ahahahahah! Die, <trigger.name>!"} @PlayersInRadius{r=40} -onPlayerKill >0 1
  - skill{s=SummonSkeletons} @Self 0.1
  - skill{s=SmashAttack} @Target >0 0.2
  Equipment:
  - KingsCrown:4
  - SkeletonKingSword:0
  Drops:
  - SkeletonKingDrops
  Options:
    AlwaysShowName: true
    MovementSpeed: 0.2
    MaxCombatDistance: 25
    PreventOtherDrops: true

böyle olması lazım degilmi işe yaramadı da command block acık

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
commands.yml içindeki command-block-overrides bölümünü vereceğim şekilde değiştir
Kod:
command-block-overrides:
- '*'
daha sonra mob skill kısmınıda şu şekilde düzenle
Kod:
  - command{c="minecraft:execute <target.name> - - - tppos <target.name> 50 50 50"} @target -onDeath 1
eğer yine çalışmazsa şunu deniyebilirsin
Kod:
- teleportto{location=50,50,50} @target -onDeath 1

Shelcuk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
commands.yml içindeki command-block-overrides bölümünü vereceğim şekilde değiştir
Kod:
command-block-overrides:
- '*'
daha sonra mob skill kısmınıda şu şekilde düzenle
Kod:
  - command{c="minecraft:execute <target.name> - - - tppos <target.name> 50 50 50"} @target -onDeath 1
eğer yine çalışmazsa şunu deniyebilirsin
Kod:
- teleportto{location=50,50,50} @target -onDeath 1
denedim ve oldu teşekür ederim ilk önce gamemode 1 deydim bişe olmadı 0 ra alınca sıkıntı olmadı bide bu konu altında soruyım level up plugin ini kurdum ayarlarını LEVEL UP %LEVEL% Şeklinde düzenlememe rahmen arka plan sesini kendi ayarlıyo ben arka planda ses filan olmasını istemiyorum ne yapcaz