-Nasıl İşlediğini Bilmediğiniz Şeyleri Sorun, Cevaplayayım-

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yoğurt yapmak için yoğurt gerekiyorsa ilk yoğurt nasıl yapıldı?

Trenden Tapatalk ile gönderildi - Trenleri severim ._.

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
TARDIS gerçekte yapilabilir mi ? Doctor Who daki TARDIS. Detayli açıklama. TARDIS nedir ? Time and relative Dimensions in space and time, zaman ve uzayda goreceli boyut. Zaman ve uzayda haraket edebilen, polis kulubesi görünümde olan fakat ici dışından sonsuz kadar büyük olan bir zaman makinasidir TARDIS.
Not: Tavuk yumurta dan çıkmaz yumurtadan civciv cikar.

Android işletim sistemli iPhone kullanarak Tapatalk ile gönderildi.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
uzaydan denize düşsem suyun yüzeyinden sekip havada parçalanır mıım yoksa alttaki zemine (kuma) kadar çok süretli düşüp demizde parçalanır mıyım

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yoğurt yapmak için yoğurt gerekiyorsa ilk yoğurt nasıl yapıldı?

Trenden Tapatalk ile gönderildi - Trenleri severim ._.
İlk yoğurt sütten mayalandı, fakat sütün içine karınca yumurtalarından çıkan ak eklendi...[DOUBLEPOST=1399234307,1399234215][/DOUBLEPOST]
TARDIS gerçekte yapilabilir mi ? Doctor Who daki TARDIS. Detayli açıklama. TARDIS nedir ? Time and relative Dimensions in space and time, zaman ve uzayda goreceli boyut. Zaman ve uzayda haraket edebilen, polis kulubesi görünümde olan fakat ici dışından sonsuz kadar büyük olan bir zaman makinasidir TARDIS.

Tardis'i biliyorum. Farkettiysen "Whovian" grubundayım ben.
T.A.R.D.I.S Gerçekte yapılabilir, sadece 4 gerçeklikli solucan deliği zaman-boyut portalı icat edilirse. Bu sayede kapıdan geçerken girdiğin yerin aslında başka yerde olduğunu bilemeyeceksin (not: Tardis'in içi başka yerde).

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uzaydan denize düşsem suyun yüzeyinden sekip havada parçalanır mıım yoksa alttaki zemine (kuma) kadar çok süretli düşüp demizde parçalanır mıyım
Uzaydan suya düşersen suya çarptığın anda bedenin milyon parçaya ayrılır. Kuma erişemezsin ve ya sekemezsin. Bunun sebebi gelen potansiyel enerjinin aşırı olmasıdır.
Çarptığın anda su, betondan daha sert yüzeye dönüşür ve bu seni parçalarına ayırır.

Sadece çıkan su belki bir gemiyi alabora etmeye yetecek kadar olabilir.
[DOUBLEPOST=1399234434,1399234396][/DOUBLEPOST]
Felix Baumgartner'ı diyorsan, o onu denemedi. Avusturalya'ya indi.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ben de gördüm televizyonda.Aynı yerde olabilir mi acaba ?
Kuran da uzaylılar hakkında bilgi verilmiyor ve aklını kullanabilen canlılar kategorisi içinde de bulunmuyor Kuran da.Yani yaşıyorlarsa sadece hayvan gibi gereksiz bir halde bulunuyorlar diyebilir miyiz ?
sanmam Kur'an da yok da demiyor yani %50 %50 olma ihtimalleri var ayrıca uzaylılar derken tek türden bahsetmeyiyoruz sınırsıza yakın boyuttaki evrenimizde milyarlarca galaksi yıldız ve gezegen var yani olması olası milyarlarca tür var evrende :)
Biz de uzayliyiz biliyorsunuz de mi :D

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk yoğurt sütten mayalandı, fakat sütün içine karınca yumurtalarından çıkan ak eklendi...[DOUBLEPOST=1399234307,1399234215][/DOUBLEPOST]
Tardis'i biliyorum. Farkettiysen "Whovian" grubundayım ben.
T.A.R.D.I.S Gerçekte yapılabilir, sadece 4 gerçeklikli solucan deliği zaman-boyut portalı icat edilirse. Bu sayede kapıdan geçerken girdiğin yerin aslında başka yerde olduğunu bilemeyeceksin (not: Tardis'in içi başka yerde).
Başka yerde olduğunu biliyorum. Whovian olduğunu bilmiyordum :)
Peki bu dediklerin yapilabilir mi ?

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Benimde sonik tornavidam var zaten .D

The _ O.R.İ.O.N _ operation

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başka yerde olduğunu biliyorum. Whovian olduğunu bilmiyordum :)
Peki bu dediklerin yapilabilir mi ?
9. Milenyum'u (Yıl, 9000) beklemelisin. Ölmezsen :D[DOUBLEPOST=1399286423,1399286381][/DOUBLEPOST]
Biz de uzayliyiz biliyorsunuz de mi :D

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Le'Boom!
Truth has been spoken!

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Benim de bir sorum olacak: Amerika gerçekten uzaya gitmiş midir? Gittiyse, resimlerde neden amerika bayrağı dalgalanıyor? Sonuçta uzayda atmosfer yok rüzgar da yok :)
1- Uzaya bayrak dikemezsin.
2- Ayın bir atmosferi vardır fakat kesinlikle oksijen içermemektedir.
3- Bence gitmediler.