Nasıl Olmuş ? - Proje

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ile kötü arasında kaldım ama kötü seçeneğine daha bi' yakınım kendini geliştir[DOUBLEPOST=1435338173,1435338141][/DOUBLEPOST]
İnsanda biraz acıma olur o ne öyle oha :lol:

@Switcher beni az çok tanımıştır, alınmaz diye düşündüm. B) (Gerçi insanlar alınsa da fikirlerimi belirtmekten çekineceğimi sanmıyorum ama zaten ortada darılacak bir durum yok.)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
-Bu kale değil de değişik yapılar için ayrılan küçük bir alana benzemiş. İlk puanı oradan kırdım -1
-Kale dediğin şey kapıya felan sahip olur, bir merkeze sahip, olur, bölgelere bölünür, BÜYÜK OLUR. Sen herhalde Server çalışması gibi bir şey yapmaya çalışmışsın. Orada "Kale duvarları" deme yani. Doğruca "Sur" de eğer kale yapmıyorsan.
-Gemi. Tamamıyla.
-Oraya liman demek istemiyorum.
-Buildler yeterince incelenecek kadar büyük değil. Daha ayrıntılı resimler çekersen belki onları da eleştiririm.
-Bütün alanların büyüklüğünü eşitle.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İçi iyi gidiyor ama dışı hala bildiğimiz Necati. B) (Kötü demiyorum; Necati'yi severiz ama değişeceğini, sigarayı falan bırakacağını söylemişti bize.)

S

Switcher

Ziyaretçi
İçi iyi gidiyor ama dışı hala bildiğimiz Necati. B) (Kötü demiyorum; Necati'yi severiz ama değişeceğini, sigarayı falan bırakacağını söylemişti bize.)
You say very best sentence !
Teşekkürler dış tarafı düzelticem fakat onu en sona saklıyorum :D

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawnında gelişme var.Ama bu bitti anlamına gelmez.Biraz daha geliştir,örneğin gemideki kanadı biraz daha değiştirmelisin.

S

Switcher

Ziyaretçi
Spawnında gelişme var.Ama bu bitti anlamına gelmez.Biraz daha geliştir,örneğin gemideki kanadı biraz daha değiştirmelisin.
Güzel öneri aslında orasını genişletmiştim baktım limanın üstüne kadar geliyor kısalttım bende , daha çok gemi ekleyeceğim :)[DOUBLEPOST=1435593578,1435419100][/DOUBLEPOST]

29.06.2015 güncellemesi ------------

@BurnerTroll (Surları düzelteceğim son görüntü bunlar )