NationalCraft 1.6.4 ¤Faction¤ HungerGames-Nitrado-Faction!!!

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok eğlenceli ve Birbirinden Farkli Bir Servermi Arıyorsunuz? Cevabı burda...
İP Adresimiz: nationalcraft.nitrado.net
SÜRÜM : 1.6.4

SUNUCUMUZDA Lapis ,Hammadde , Ench , Pazar alanları , Arsalar , Otel Daireleri ,Villalar ,Site gibi Birçok Bölüm Bulunur. Hiç Sıkılmayacaksınız!!
Serverden Birkaç Görüntü:Lapis

hammadde
Lapis Dışardan Ve hungergames Giriş arka kısımda
Spawn Dışı
Sunucuda Kolayca Para Kasabilir İstediğiniz Eşyaları alabilirsiniz. Sunucuda En Son P4 Bulunur.. Sunucumuza Herkezi Bekleriz :)

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sw gerçekten çok güzel ama boş arsa kalmamış üzüldüm. bekliyorum eklenmesini

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bugün veya Yarın akşam saatlerine doğru arsa yapımı biticek :) 7/24 online yiz Gelin sizide bekleriz...

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam yapmak, ard arda mesaj göndermek forum kuralları gereğince yasaktır.
evet çok güzel :D :D doluşun .ss[DOUBLEPOST=1387822135,1387813224][/DOUBLEPOST]Up Up Up

Villager

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maden eventleri yapılıyor artık, ^^

N0C0mment

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu serverin bir gelecegi yok malesef ki girdim saat biraz geç olabilir ama yapilara bakarak mimarlariniz yada mimarliginiz pek gelişmiş olmadii söylemek gerek yani portal var portalin arkasi elmas ve altin block her yapinin bir yerinde kesin olarak altin block var sanki görmemiş gibi altin ve elmas blocklari heryere koymuşsunuz malesef böyle şeylerle fazla bir geleceginizin olmadini düşünüyorum

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam yapmak, ard arda mesaj göndermek forum kuralları gereğince yasaktır.
şikayetin için Teşekkür Ederiz hatalarımızı bize bildirirseniz emin olun serverimiz daha güzel hale gelecektir :)[DOUBLEPOST=1387889284,1387883211][/DOUBLEPOST]Yeni event bölümleride eklendi!! Buz üzerinde Buzları kırarak birbirinizi düşürün Sona kalan 3 e Ödül :) Parkur ve koşuyarışı nıda unutmayalım :))[DOUBLEPOST=1387912434][/DOUBLEPOST]Up Up Up[DOUBLEPOST=1387971142][/DOUBLEPOST]Hadiii güncel bu kadarmı yorumlar :(

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En fazla 3 aya kapanacak su server söyleyim .

Bu arada 10 tane konu açmaya gerek yok 1 tane yetiyor. !

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2 tane konu açtım server kolay kolay kapanmıyacak.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Skypenizi Yazabilirmisiniz?

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin geleceği yok evet malesef bu tür serverler gerçekten kaliteli serverlerin hakkettiği oyuncuları 'çalıyor'. Yinede emek var. Bir teşekkür etmeden olmaz.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Serverdeki Nickim Kemal895 Sakın Girmeyin Sebepsiz Yere Mute Atıp Jaile Atıyolar Jailden Çıktıktan Sonrada Banlıyorlar Admıinler Rezalet 2 Saat Orda Neden Banlandım Yazdım Yan Hesapla Flood Bile Yaptım Moderatör Bİle Bakmadı Ne Yazıkki Yönetim Ekibi 12 Yaşından Büyük Olamaz Bunu Bilmeniz Gerekir...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Serverdeki Nickim Kemal895 Sakın Girmeyin Sebepsiz Yere Mute Atıp Jaile Atıyolar Jailden Çıktıktan Sonrada Banlıyorlar Admıinler Rezalet 2 Saat Orda Neden Banlandım Yazdım Yan Hesapla Flood Bile Yaptım Moderatör Bİle Bakmadı Ne Yazıkki Yönetim Ekibi 12 Yaşından Büyük Olamaz Bunu Bilmeniz Gerekir...
İt's a true ?