Ne Denesem Olmuyor :(

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar benim bir kanalım var bu kanalda farklı oyunlar çekiyorum minecraft dışında olan oyunlar pc çoook iyi olmadığı için orta derecede videolar çekiyorum ama yaklaşık 1 haftadır kanala 1 abone bile gelmedi o 80 küsür kişi arkadaşımdan gelmişti herkes minecraft çekiyor diye çekmek istemiyorum klon kanal olmak istemiyorum peki minecraft çekmedende gelişmemin imkanı var mı ? buvideoların kalitesi sizce nasıl ?

OyunYapımcısıOmer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Var Prim Sakın Yapma Sadece Forumlarda Reklam Yap Mesala Face de youtube kanallarına destek grublarından videolarını paylaşabilirsin :)

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Var Prim Sakın Yapma Sadece Forumlarda Reklam Yap Mesala Face de youtube kanallarına destek grublarından videolarını paylaşabilirsin :)
zaten öyle yapıyorum ama 1 haftadır 1 abone bile gelmez iken benim kanalımın gelimesi bana zor gibi geliyor :( yaklaşık 4 senedir kanal açıp durduğumdan artık gelişebileceğimi düşünmüyorum :(

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Daha fazla kendini tanıtabilirsin. Ayrıca kanalına daha ilgi çekici bir at bulabilirsin. Ayrıca biraz da paraya kıyarım diyorsan oyun çekilişi yapabilirsin.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha fazla kendini tanıtabilirsin. Ayrıca kanalına daha ilgi çekici bir at bulabilirsin. Ayrıca biraz da paraya kıyarım diyorsan oyun çekilişi yapabilirsin.
çekiliş sıkıntı değil ama ne bileyim kanal gelişmeyecek gibime geliyor gelişmek için minecraft çekmek zorunda mıyım

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesela ben sana kanallarda ne olması gerektiğini söyleyeceğim.
Senin videolarına laf yapmıyorum yanlış anlama öneri gibi bir şey.
Kalite tabii ki önemli bunu sende biliyorsun. Diyorsun ki Bilgisayarım iyi değil veya herhangi bir şey kaliteyi üst düzeye çıkarmıyor orta düzeyde kalıyor dersende olabildiğince yukarda tutmaya çalış. Profesyonel bir düzeyin olmasına gerek yok mümkün değilse. Yapabildiğinin en iyisini yap.
Primdir veya sırf video için kişiliğini değiştirmekten nefret ediyorum ben mesela. 1 yıl bile sürecekse kanalının gelişmesi hiçbir şekilde video için kişiliğini değiştirmeni önermem. Sabir en iyisidir. Nasıl birisiysen öyle ol. Mesela çok sakin misin, video için zıttı olma. Nasıl biriysen bozma. Örneğin Yesil Devin Maceraları.
Para bolsa @MineBine öneride bulunmus aradabir en az 5 tllik oyunlar da olur çekilişini yapabilirsin. Para çok yok diyorsan çekilişe felan gerek duymayabilirsin,.
Olabildiğince düzenli reklamlar yap. Örneğin gidip herhangi bir 01293210390213901209319023901209 milyon zibilyon kişinin olduğu gruplara felan gidip " BU BENİM KANALIM GELİN ABONE OLUN SÜPERİM EFSANEYİM" gibi reklamlara gerek yok. Sakin, düzenli ortamlarda, Senin kanalına uygun yerlerde forumlarda felan güzel temalı uygun kelimeler, düzen ve üsluplarla bir reklam konusu felan aç. hiçbir şekilde skype tan felan clownfishmidir nedir onunla reklam yapmanı önermiyorum. Güzel değil yani. Kullananlarıda sildim zaten skype tan hoş değil.
En önemlisi sabır zaten. Eğer gerçekten çok istiyorsan sabırlı olmalısın. En başta kanal açarken seni dışlayanlar felan elbet çıkar. Hiç umursama onları. Küfür edip disslike atsınlar sen işine devam et kafanın dikine git. Ve öyle insanları olabildiğince uzaklaştır kanaldan.
_
Söyleyebileceklerim bu kadar sanırım başka bir şey gelmiyor aklıma. İnsallah Yardımcı olmusumdur. Bunlar tabi klasik şeyler hepsini biliyorda olabilirsin sadece hatırlatma olarak düşünebilirsin.

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesela ben sana kanallarda ne olması gerektiğini söyleyeceğim.
Senin videolarına laf yapmıyorum yanlış anlama öneri gibi bir şey.
Kalite tabii ki önemli bunu sende biliyorsun. Diyorsun ki Bilgisayarım iyi değil veya herhangi bir şey kaliteyi üst düzeye çıkarmıyor orta düzeyde kalıyor dersende olabildiğince yukarda tutmaya çalış. Profesyonel bir düzeyin olmasına gerek yok mümkün değilse. Yapabildiğinin en iyisini yap.
Primdir veya sırf video için kişiliğini değiştirmekten nefret ediyorum ben mesela. 1 yıl bile sürecekse kanalının gelişmesi hiçbir şekilde video için kişiliğini değiştirmeni önermem. Sabir en iyisidir. Nasıl birisiysen öyle ol. Mesela çok sakin misin, video için zıttı olma. Nasıl biriysen bozma. Örneğin Yesil Devin Maceraları.
Para bolsa @MineBine öneride bulunmus aradabir en az 5 tllik oyunlar da olur çekilişini yapabilirsin. Para çok yok diyorsan çekilişe felan gerek duymayabilirsin,.
Olabildiğince düzenli reklamlar yap. Örneğin gidip herhangi bir 01293210390213901209319023901209 milyon zibilyon kişinin olduğu gruplara felan gidip " BU BENİM KANALIM GELİN ABONE OLUN SÜPERİM EFSANEYİM" gibi reklamlara gerek yok. Sakin, düzenli ortamlarda, Senin kanalına uygun yerlerde forumlarda felan güzel temalı uygun kelimeler, düzen ve üsluplarla bir reklam konusu felan aç. hiçbir şekilde skype tan felan clownfishmidir nedir onunla reklam yapmanı önermiyorum. Güzel değil yani. Kullananlarıda sildim zaten skype tan hoş değil.
En önemlisi sabır zaten. Eğer gerçekten çok istiyorsan sabırlı olmalısın. En başta kanal açarken seni dışlayanlar felan elbet çıkar. Hiç umursama onları. Küfür edip disslike atsınlar sen işine devam et kafanın dikine git. Ve öyle insanları olabildiğince uzaklaştır kanaldan.
_
Söyleyebileceklerim bu kadar sanırım başka bir şey gelmiyor aklıma. İnsallah Yardımcı olmusumdur. Bunlar tabi klasik şeyler hepsini biliyorda olabilirsin sadece hatırlatma olarak düşünebilirsin.
çok teşekkür ederim peki kanalımın kalitesini yorumlar mısın neler eksik

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
csgo kanalına noldu

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
mesela benim şuanki kanalımın kalitesi ve içerik bakımından nasıl değerlendirir misin

cs:go tutmaz diye bıraktım owerwatch ve kasa açılımı yapamıyorum :D

Abartmıyorum, gerçekçi olacağım. 4/10

YunusLP

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanalını oyun oyun düzenleyebilir, kanal adını değiştirebilir, intro yapabilir, çekilişler yapabilirsin.
oyun oyun düzenlemek derken ?
kanal adını bulamadım aslında YunusLP Düşünüyorum Yunus Lets Play Açılımı :D

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum her şeyi dene ancak bu yine de şans işi.Ancak kötü video çekip de şanslı olanlar da var.