Ne gibi oyunlar Yükselişte

En iyi cevaplar
0
Yeni bir kanal açtım ve hangi oyun yükselişte veya ne yaparsam gelişim sürecim hızlanır yazarsanız sevinirim.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Biber yeme cezalı gta 5 slime challenge mod yap anında 100.000 abone kas.

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CS:GO Gibi daha çok tercih edilen fps oyunlarını tercih edebilirsin.

Eğer farklı bi kanal olmak istersen eski oyunlara göz atabilirsin :)

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aga ... cezalı oyun ... yapmaca .. lı ... vs. değişik şeyler olmasına gerek yok diğer kanallardan özenerek yap yani herkesin yaptığı işi yap

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 60 lıraya guzel bı mancraft aliorsun ındırıyon kuruyosn fln ıste gıdıosun suvıvvale qams cekıosun bak bura cok onemlı.Ondan sonra gıdıosun tmm mı yanina yutubir alıorsun 500k fln olcak ondan sonra gelıseblrsn tek vıdyoyla kardesım,cok ıyı abone ksrsin benım dedıklerımı yab

En iyi cevaplar
0
bıraderım sımdı nabıosun bılıyomusun 60 lıraya guzel bı mancraft aliorsun ındırıyon kuruyosn fln ıste gıdıosun suvıvvale qams cekıosun bak bura cok onemlı.Ondan sonra gıdıosun tmm mı yanina yutubir alıorsun 500k fln olcak ondan sonra gelıseblrsn tek vıdyoyla kardesım,cok ıyı abone ksrsin benım dedıklerımı yab
Heryer troll dolu :D

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye'de youtuber olarak gelişmenin tek yolu videoda saçma saçma şeyler yapıp saçma saçma şakalar yapıp suratını felan saçma sapan şekillere sokman, oyun olarakta Minecraft , GTA V ve CS:GO çekersen ve yukardakileri uygularsan 100k abone garanti. Daha çok istiyosan yanına ünlü bir youtuber felan alcaksın.

En iyi cevaplar
0
Türkiye'de youtuber olarak gelişmenin tek yolu videoda saçma saçma şeyler yapıp saçma saçma şakalar yapıp suratını felan saçma sapan şekillere sokman, oyun olarakta Minecraft , GTA V ve CS:GO çekersen ve yukardakileri uygularsan 100k abone garanti. Daha çok istiyosan yanına ünlü bir youtuber felan alcaksın.
Öyle 100k amacım yok hocam 1-2 k olsun bana yeter diyorum öyle şaklaban olacak halimizde yok ama düşünülünce Minecraft GTA V ve CS GO yeterince çekildi yani benim videolarımın gözükme şansı 0 neredeyse