Ne oldu buralara?

En iyi cevaplar
0
Bu siteye girince garip bir şekilde hafif bir depresif hava kaplıyor içimi, internet üzerinden tanıştığım en iyi dostlarımı burası sayesinde tanıdım. Lise zamanımın en başından en sonuna kadar buradaydım, keşke 2011'e tekrar gidip her şeyi baştan yaşasam. Hiçbir şey için bir pişmanlığım yok, her ne kadar sonradan bazı insanlar ile aramız kötüleşse de hala kimseye düşmanlığım ya da kırgınlığım yok. Umarım burayı tamamen kapatıp yılların yaşanmışlığını hiç etmezler.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Anılar daima kalacak dostlar, beğendiklerime katılmaktan başka bir şey elimden gelemiyor maalesef.

Bu siteye girince garip bir şekilde hafif bir depresif hava kaplıyor içimi, internet üzerinden tanıştığım en iyi dostlarımı burası sayesinde tanıdım. Lise zamanımın en başından en sonuna kadar buradaydım, keşke 2011'e tekrar gidip her şeyi baştan yaşasam. Hiçbir şey için bir pişmanlığım yok, her ne kadar sonradan bazı insanlar ile aramız kötüleşse de hala kimseye düşmanlığım ya da kırgınlığım yok. Umarım burayı tamamen kapatıp yılların yaşanmışlığını hiç etmezler.
Her bir harfine imzamı atarım. Benim için de öyle.

Liwany

Yaşa Mustafa Kemal Paşa!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2017den beri üyeyim yeri geldi yazar, bölüm moderatörlüğü yaptım, yönetimden hâlâ sürekli konuştuklarım bile var abim gibiler, birçok arkadaşlıklar edindim bazıları ile hâlâ konuşuyorum bazılarından bir daha haber alamadım ama şu foruma girince tüm anılarım gözümün önüne geliyor koskoca 5 yılım geçmiş şurada...

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
AYNEN BANA ŞURDAN Bİ TOUCH BLUE ALSANA YA #kontravolta - YouTube

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
eskiler eskide güzeldi valla oynat devam

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Neredeyse her konuda olduğu gibi bu konuda da eskiler eskiden güzeldi diyebilirim bende. Benim ilk dönemlerimde de pek çok kullanıcı konular, mesajlar yazardı ki ben de bu yüzden profil oluşturmuştum. Konunun ilk mesajlarındaki olayları pek bilemem lakin o dönemin kullanıcılarının büyümesi ve olgunlaşmasından foruma vakit ayıramadılar diye düşünüyorum. Aktiflik de düşünce konular ve mesajlar azalmaya başladı. Yinede maziyi hatırlamak maksadıyla ara sıra gelir, farklı duygulara bürünürüm.

kraftus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eskiler eskiden güzeldi :D

41aaa41

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben çok beğenmiştim buraları . cs ile minecraft klanı için gelmiştim zamanında ve çok güzel bir ortamı vardı .forumda bulduğum arkadaşlar ile iyi bir oyun oynuyorduk gerçekten de Güzel günler mazide kalmış