Neden Forum?

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cooltext308100583494939.png

İnsanların neden başka sosyal platformlarda vakit geçirmek yerine, forumlarda zaman harcamalarının nedenlerini; forumların insana neler katabileceğini, kattığını konuşabileceğimiz bir konu başlığı buyurun arkadaşlar.

@AtomyTR @AdexTR @BurnerTroll @byElysion @GodofMilker @Cullen

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her şeyden önce sormam gereken bir şey var, yetkililer kişilerin özel mesajlarını görebiliyor mu? (Raporlanma hariç)

Arkadaşlık kuruyorsunuz, tanınıyorsunuz. Bunlar forumların kattığı şeyler. (Konuyla alakalı olsun diye yazılmış mesaj örneği.)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Her şeyden önce sormam gereken bir şey var, yetkililer kişilerin özel mesajlarını görebiliyor mu? (Raporlanma hariç)

Arkadaşlık kuruyorsunuz, tanınıyorsunuz. Bunlar forumların kattığı şeyler. (Konuyla alakalı olsun diye yazılmış mesaj örneği.)
Göremiyor diye biliyorum. Sadece en üst düzey yöneticiler görebilir diye duymuştum bazı yerlerde.

Ben forumda ortam için bulunuyorum. Normalde vakit harcadığım şeyler arkadaşlarla takılmak veya birşeyler yapmak olur.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Forumların neyi sosyal platform değil ki :(

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0

Okumuyoruz ancak belirli durumlarda veritabanına erişimi olanlar (adli makamlar tarafından yapılan soruşturma ve kovuşturmalar için) özel mesajları okuyabilir. Bu tip durumlarda kullanıcı bilgilendirilir, çok istisnai bir durum olmadıkça habersiz bir işlem yapılmaz.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Okumuyoruz ancak belirli durumlarda veritabanına erişimi olanlar (adli makamlar tarafından yapılan soruşturma ve kovuşturmalar için) özel mesajları okuyabilir. Bu tip durumlarda kullanıcı bilgilendirilir, çok istisnai bir durum olmadıkça habersiz bir işlem yapılmaz.
When yönetim says ülkeye eroini sokmak için forumdan mesajlaşmayın

KimkiO

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası forumları bana olabildiğince fazla kişiyle mesajların kaybolma korkusu olmadan bir konu hakkında tartışma fırsatı verdiği için seviyorum. Duygularınızı isterseniz sayfalarca ifade edebilirsiniz, bunu yaparken forum kurallarına dikkat etmek gerekiyor elbette.

Sosyal medya platformları kurallar konusunda daha ayrıcalıklı olsa da ne yazık ki süregelen bir tartışmayı bir arada tutmayı başaramıyorlar. Ya mesajlar bir süre sonra geride kalıyor ve ulaşılması zor hal geliyor, ya da tamamen siliniyor.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sadece karşılıksız yardımlaşmak için katılmıştım, sorunları olanlara yardım etmek, mod paketleri yapmak için

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aslında her bir sosyal platform birer forum sitesi gibi bence. o yüzden fark etmiyor.