Neden Hep Build!?

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Neden her şey build üzerine? Ayın baş yapıtı yarışması var da neden aAyın Wallpaperi yarışması yok? Sadece builde önem verilmesini son derece yanlış buluyorum. Bence derhak bu konu üzerinde düşünülmeli.

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yapalım maden kazıp madenlerin fotoğrafınımı koyalım ?!

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha ne yapsınlar zaten daha önce minecraft türk logo ve minecraft temalı resim yarışması oldu. Daha önceki yapı yarışmasıda iptal edildi, en azından küp sanatını daha aktif tutmak için ayın baş yaptını getirdiler yaranılmıyor bu foruma..

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Küp Sanatını hareketlendirme çalışmaları gayet güzel, fakat herkes build yapamaz. C4D var, Mine-Imator var,Shaders Mod var, Photoshop var.. Böyle de bir yarışma düzenlense kötü mü olur?

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küp Sanatını hareketlendirme çalışmaları gayet güzel, fakat herkes build yapamaz. C4D var, Mine-Imator var,Shaders Mod var, Photoshop var.. Böyle de bir yarışma düzenlense kötü mü olur?
Daha önce photosop yarışması düzenlendi (logo) c4d,mine ımator herkes bilmiyor ve forumda o kadarda tanınmıyor. Hayal gücünü kullanan herkes yapı yapar.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Senin Dediğine Bakarsak Ayın Modu - Ayın Skripti - Ayın Plugini - Ayın Serveri vs vs. Her Konuya Yarışma Yapmaları Lazım
Daha önce photosop yarışması düzenlendi (logo) c4d,mine ımator herkes bilmiyor ve forumda o kadarda tanınmıyor. Hayal gücünü kullanan herkes yapı yapar.
Ayn Diğerleri Oyunun İçinde Yer Alan Şeyler Değil Küp Sanatı Yarışmaları Herkesin Yapabileceği Bir Şeyde herkesin Pcsi C4d veya Wp Kaldırmaya Bilir Ama Bu Forumda Olan Herkes Mc Oynadığı İçin ve Forumun Konusu Minecraft Olduğundan Herkesin Ulaşabileceği Yerden Yarışma Yapmalılar

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Senin Dediğine Bakarsak Ayın Modu - Ayın Skripti - Ayın Plugini - Ayın Serveri vs vs. Her Konuya Yarışma Yapmaları Lazım

Ayn Diğerleri Oyunun İçinde Yer Alan Şeyler Değil Küp Sanatı Yarışmaları Herkesin Yapabileceği Bir Şeyde herkesin Pcsi C4d veya Wp Kaldırmaya Bilir Ama Bu Forumda Olan Herkes Mc Oynadığı İçin ve Forumun Konusu Minecraft Olduğundan Herkesin Ulaşabileceği Yerden Yarışma Yapmalılar
Ben zaten animasyon yaparken Minecraft'ın dısına çıkılacak demedim. Mine-Imator'u tüm bilgisayarlar kaldırır. O da olmazsa Shaders mod var. O da oyunun içi. Benim hayal gücüm iyidir fakat onu Minecraft'a kurgulayamıyorum. Herkes yapı yapamaz.[DOUBLEPOST=1405150400,1405150031][/DOUBLEPOST]Söylediğin yarışmalar da gayet mantıklı(Skript hariç.) Ana konularla ilgili yarışmalar forumu daha çok canlandırır. Ayın modu, plugini, başyapıtı, animasyonu gibi yarışmalar insanları teşvik eder. Sadece küp sanatı kalabalık diye sadece oraya ilgi göstermek olmaz.
@Tario76 senin dediğine gelirsek de, ilgi gösterilmediği için bilinmiyor bu konular.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Ben zaten animasyon yaparken Minecraft'ın dısına çıkılacak demedim. Mine-Imator'u tüm bilgisayarlar kaldırır. O da olmazsa Shaders mod var. O da oyunun içi. Benim hayal gücüm iyidir fakat onu Minecraft'a kurgulayamıyorum. Herkes yapı yapamaz.[DOUBLEPOST=1405150400,1405150031][/DOUBLEPOST]Söylediğin yarışmalar da gayet mantıklı(Skript hariç.) Ana konularla ilgili yarışmalar forumu daha çok canlandırır. Ayın modu, plugini, başyapıtı, animasyonu gibi yarışmalar insanları teşvik eder. Sadece küp sanatı kalabalık diye sadece oraya ilgi göstermek olmaz.
@Tario76 senin dediğine gelirsek de, ilgi gösterilmediği için bilinmiyor bu konular.
Animasyon Plugin vs vs Minecraftın Temelinde Değil Minecraftan Başka Bir Konu Ha Sen Gidip Minecraft Konulu Bir Animasyon Yaparsın Ama Ne Olacak Minecraft İle İlgili Birşeyinmi Gelişecek ( Buildin - Bilgin vs ) Adamlar Diyorlarki Biz Build Yarışması Yapalım İnsanlar Builde Yönelsin Herkes Mc Ye Mimar Olarak Başlamadı Biz Bunları Mimariye Tesfik Edersek İlerde Belki Türk Minecraft Mimarisini Tüm Dünyaya Duyururlar

kprldes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence gayet güzel böyle

RedShock

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya @Ryan21 benden gördüğün şeyi yazıyorsun :D Bende başta bu fikirdeydim ama sonra uğraşmayı bıraktım bence sende bırak.Ama umarım bir gün biri animasyon yarışması yapar da kazanma duygusunu bir kez yaşarım :)

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya @Ryan21 benden gördüğün şeyi yazıyorsun :D Bende başta bu fikirdeydim ama sonra uğraşmayı bıraktım bence sende bırak.Ama umarım bir gün biri animasyon yarışması yapar da kazanma duygusunu bir kez yaşarım :)
Ben görmedim ki senden :D Zaten herkesin kalıplaşmış fikirleri var sanki build yapınca çok şey gelişiyor. Build yapınca build gelişir, animasyon yapınca animasyon becerilerin gelişir. Ne yaparsan o gelişir. Build yapınca kişisel gelişim uzmanı olmuyorsun yani. Bir oyun bu sonuçta animasyon yarışması eklenmeli kesinlikle.[DOUBLEPOST=1405164894,1405164686][/DOUBLEPOST]
@DaxterMorgan kazanır @DaxterMorgan :D

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hak veriyorum ^_^
Minecraft'ın temelinde "Animasyon yok." diyen arkadaş, Animasyonu masayla ilgili yapmayacaksın ki zaten ^_^ Minecraft ile alakalı yapacaksın ^_^ ve build daha çok hayal gücüne bağlı bir şey ve build yaparken kübik düşünmek gerekiyor, her insan bunu yapamaz ^_^ Ama her insan Mine-Imator kullanarak Animasyon yapabilir ^_^ Ha bir de build kısmı çok dengesiz Ronin grubu ile sıradan bir oyuncu bir mi? Derseniz ki Mine-Imator ile Cinema 4D bir mi? Cinema 4D ile yapılan bir kaç ayar ile Mine-Imator ile aynı görüntüyü almak mümkün ^_^ Ancak bir kişinin bir grupla yarışması neredeyse imkansız ^_^ "Herkes'in bilgisayarı C4D ve M-I kaldırmaz" baştan sağma oluyor maalesef C4D R10 gereksinimleri şöyle, 1GHz işlemci 512MB Ram ve 1024x768 çözünürlük. Arkadaşın sistemi bu olsa bile Minecraft'ı oynayamaz zaten ^_^ illa bi 2GHz işlemci ve 1GB Ram istem Minecraft ^_^ Ha dersiniz ki R15 kursun o ayrı ^_^ R15 daha Profesyonel dolayısıyla sisten gereksinimleri daha yüksek ^_^ Bi' ara Türk Mimarisini Dünyaya duyurmak geçmiş, sana sorsalar Minecraft'taki en iyi yabancı mimar kim diye, cevap veremezsin ^_^ Ona bakılırsa Minecraft'ta 8Bit bilgisayar yapan adamlar vardı noldu onlara yok oldular, sadece sethbling falan kaldı ^_^

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O kadar fazla kategori olmasa bile yine de çalışan insanların bazen emeğine yazık oluyor sadece build olmasa mesela en iyi sistem yada başka bir ödül olsa MCSG ' de etkinlik düzenlense gibi.

HeavenZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallaha,mantıklı düşünüyorsun.Ama şöyle düşünün,bu forumda hep gelişme kaydedilmese forumu çoğu kişi bırakırdı.