Neden Sunucu Açmamalıyız?

WegasTR

En iyi cevaplar
0
Selam,
1) Oyuncularınız hile kullandığı için veya ücretsiz vip vermediğiniz için Bot atması.
2) Vip olan oyuncular hile kullandığı için banlanınca "dava açıcam" demeleri
3) forumda açtığınız konulara, hayatında 1 kere bile sunucu kurmamış insanların "beğenmedim." demesi. (Cidden kötüyse bir şey diyemeyiz tabi.)
4) Skype'den her saniye "abi" "abiiii vippp verr" demektir
5) "Vip alcam" deyip sizi skypten engellemektir

Devamını siz getirin...

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çünkü paranız boşa gider...

Not: 3. madde bildiğin boş beleş bir şey olmuş eleştiri yapmak için sunucu açmaya gerek yok göz var nizam var beğenmediyse beğenmemiştir. Aaaa ayıp.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açtı, oyuncu geldi, vip istedi, vermedi, spam yapıp bot attılar, sunucuyu kapatmak zorunda kaldı.

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Zekasını kullanıp güzel prim yapanlar vardır ki bunların kazandığı paralar takdire layıktır.

ahmetemineren

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Okadar EMek verdiniz ama Alıntı Map Plugin ve sizden daha az plugin olan birisinin daha çok onlinesinin olması. mesela ben sinek avlıyorum :(

Poine0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adamın 30 oyuncusu vardı sunucusuna girdim parayla plugin işleri yapılır dedim adam tamam dedi silkspawner çalışmıyor onu anlatırmısın 5 gün sonra eve gidicem o zaman para atarım pluginleri yaparsın dedi dedim işte permleri verdinmi spawner kırabilmeleri için adam perm ne dedi :(

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hangi durumlarda sunucu açmamalısın?
  1. Ufacık bile olsa Spigot/Bukkit bilgin yoktur ve hazır plugin paketi kullanıyorsundur.
  2. Google'da arama yapmasını bilmeyip her sorununda birilerinden yardım istiyorsundur.
  3. Oyuncu sayısını kafana takıp yeterli oyuncuya ulaşamadığında sunucunu kapatıyorsundur.
  4. Pay 2 win şeklinde bir sunucu fikrin vardır.
  5. Reklamcı / Skripter / Pluginer gibi rankler oluşturmuşsundur.
  6. Herkesin görmekten sıkıldığı, sıradan, basit bir sunucu fikrin vardır.
  7. Oyuncularına yeterli desteği veremiyorsundur.
  8. Windows makine üzerine Minecraft sunucusu kurup neden lag olduğunu / tpsin neden düşük olduğunu sorguluyorsundur.
  9. Bir sorun oluştuğunda nasıl çözebileceğini bilebilecek veya en azından çözüm önersinde bulunabilecek kadar bilgili değilsindir.
  10. Sunucunu açtıktan sonra geliştirmeyi bırakıp olduğu gibi aylarca devam ettirmeyi planlıyorsundur.
  11. Basit bir bot sorununa bile çözüm bulamıyor, bot atan kişiyi mahkemeyle tehdit ediyorsundur.
  12. Maddi durumun sunucuyu devam ettirebilmek için yeterli değildir. Sadece satışlardan geleceğini düşündüğün paralara güveniyorsundur.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
En basit bir şekilde neden sunucu açmamalıyız. Video herşeyi anlatıyor. Adamlar HUB sunucuların kökünü kurutuyor. Ve bunu yapmalarında ki amaç ne onu bile bilmiyoruz. Nasıl yapıyorlar ediyorlar hiçbir fikrim yok. Bu yüzden çözümünü de bilmiyorum. 2 gün önce sunucuma saldırdılar. Ve artık açmayacağım. Bunlara malzeme vermeme gerek yok artık. @MrHappy #MaceraBitti

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
En basit bir şekilde neden sunucu açmamalıyız. Video herşeyi anlatıyor. Adamlar HUB sunucuların kökünü kurutuyor. Ve bunu yapmalarında ki amaç ne onu bile bilmiyoruz. Nasıl yapıyorlar ediyorlar hiçbir fikrim yok. Bu yüzden çözümünü de bilmiyorum. 2 gün önce sunucuma saldırdılar. Ve artık açmayacağım. Bunlara malzeme vermeme gerek yok artık. @MrHappy #MaceraBitti
En basit bir şekilde sunucunun açıklarını araştırır ve bunları sunucunu açmadan önce kapatırsan böyle basit şeylerle uğraşmazsın :) (Bu işten zevk aldıkları için yapıyorlar)

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Cidden doğru sebebler onun için tamamıyla minecraft bıraktım ve serverde açmıyorum teşekkürler konu için

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi durumlarda sunucu açmamalısın?
11. Basit bir bot sorununa bile çözüm bulamıyor, bot atan kişiyi mahkemeyle tehdit ediyorsundur.
Her ne kadar eklentilerimi kendim yazıp, Haritamı kendim yapsamda bot hep tepemde. Ki bu bot atılmasını engelliyemiyorum diye sunucu açmayı bırakacak değilim. ^.^

11. cümlen dışındaki her şeye katılmaktayım. İyi forumlar.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
En basit bir şekilde sunucunun açıklarını araştırır ve bunları sunucunu açmadan önce kapatırsan böyle basit şeylerle uğraşmazsın :) (Bu işten zevk aldıkları için yapıyorlar)
Bu açığın kapatılması pek mümkün değil, 2000 kişilik sunucular tüm önlemleri alıyorlardır, onların da kökünü kurutuyorlar. 1 yıllık emeğin 5 dakikada silinmesi pek te iyi bir şey olmasa gerek. Kimlere hizmet ettiğimizi öğrenmiş olduk. @GameKingTr59

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bütün açıkları kapatmıştım halbu ki. Ki bunlar büyük sunucuları bile çökertebiliyor.