Nedir Bu Anime Tutkusu?

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Olarak anime çizgi film değildir.
2. olarak gerçekten o kadar kaliteli animeler var ki tek bölümünde kendini dünyadan silinmiş ve başka bir dünyada yeniden doğmuş gibi hissedebilirsin. Hangi anime olduğu dediğin gibi zevk meselesi.
3. olarak ''Şunu izle mükemmel'' diye bir şey vardır. Örneğin @Kovalski senpai demeseydi GoSick izlemiyecektim. İzledim pişman mıyım? tabii ki de hayır!
Sen galiba imçiçisin kardeş:ci:

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anime çizgi filmdir. Çünkü karekterler gerçek değildir. Ancak izleyen kitle genelde 13-20 yaş aralığında olduğu için bazı arkadaşlar çizgi film değildir diyor. Dediğinizi düzeltmek isterim Anime çizgi filmdir ama izleyen kitlesinden dolayı çocuk işidir denemez. Her anime izleyene çocuk muamelesi yapılmaz ama gelip de anime çizgi film değildir ben otaquyum deyip çılgınlık yapanlara olgun demeyin. Her anime izleyen çocukluk yapmaz, animeci olgun arkadaşlarım var, ancak animeye kendini kaptıranlara çocuk derim ben, bana göre öyledir.

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime çizgi filmdir. Çünkü karekterler gerçek değildir. Ancak izleyen kitle genelde 13-20 yaş aralığında olduğu için bazı arkadaşlar çizgi film değildir diyor. Dediğinizi düzeltmek isterim Anime çizgi filmdir ama izleyen kitlesinden dolayı çocuk işidir denemez. Her anime izleyene çocuk muamelesi yapılmaz ama gelip de anime çizgi film değildir ben otaquyum deyip çılgınlık yapanlara olgun demeyin. Her anime izleyen çocukluk yapmaz, animeci olgun arkadaşlarım var, ancak animeye kendini kaptıranlara çocuk derim ben, bana göre öyledir.
Ne bu alınganlık niye bozuyorsun hemen:emin:

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw olm anlayın şunu Çizgi film değil! Çizgi film tek bölümlük bir şeydir! Diyecekseniz illaha Çizgi Dizi diyin.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Olarak anime çizgi film değildir.
2. olarak gerçekten o kadar kaliteli animeler var ki tek bölümünde kendini dünyadan silinmiş ve başka bir dünyada yeniden doğmuş gibi hissedebilirsin. Hangi anime olduğu dediğin gibi zevk meselesi.
3. olarak ''Şunu izle mükemmel'' diye bir şey vardır. Örneğin @Kovalski senpai demeseydi GoSick izlemiyecektim. İzledim pişman mıyım? tabii ki de hayır!
1- Anime çizgi filmdir.
2- Evet kaliteli animeler vardır fakat şunu diyemezsin hiçbir animeye: "bir bölümünü izledim ve orga*m oldum"
3-Herkesin Zevki farklıdır, herkes için mükemmel bir anime yoktur.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime Fransızca Çizgi Dizi demektir. Fransızcan kaç evlat?
(bknz. Çizgi film ile çizgi dizi arasındaki fark)
Ek: Anime kelimesi Japonca bir kelime değil. Katakana alfabesi ile yazılması bunun en büyük kanıtı (アニメ). Kelimenin kökeni ingilizce bir kelime olan Animation'dan geliyor ki katakana'da yazılma biçimi şöyledir. アニメーション .
Japonlar bunu "Animeeshon" diye telafuz ederler. Pek çok uzun kelimede yaptıkları gibi de tamamını söylemek yerine kısa halini tercih ederler. Yani "Anime". Yani "Anime" kelimesinin kökeni ingilizce olduğu gibi tam hali de Animation'dır.