NightBlockNW Acil Builder Arıyor!

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skripter , Pluginer , Builder , Rehber , Reklamcı Yani NightBlockNW Bir Ekip Arıyor !
FORM:
Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:
Skype adresiniz:
Mikrofonunuz var mı:
Oyun içi isminiz:
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:
İstediğiniz Yetki (zorunlu):
Builderler İçin Foto:
1 Pluginer , 1 Skripter , 4 Rehber , 2 Reklamcı Alınacaktır

İyi Forumlar

Son düzenleme:

EmirYNGN

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bir katılım formu hazırlarsanız istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz.

mayyak5432

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mustafa
Soyadınız:Av***
Yaşınız:13
Skype adresiniz:ftres0879
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:ftres0879
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Ne yazıkki çoğu kapandı ve bu yüzden hatırlamıyorum :(
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Minecraft Bilgim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): O kadar da sert değilim fakat yanlışlar yaptığında onları düzeltirim ve her sorularını cevaplamaya çalışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:İyi anlaşcağımı düşünüyorum
İstediğiniz Yetki (zorunlu):Moderatör

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mustafa
Soyadınız:Av***
Yaşınız:13
Skype adresiniz:ftres0879
Oyun içi isminiz:ftres0879
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):3
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Ne yazıkki çoğu kapandı ve bu yüzden hatırlamıyorum :(
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Minecraft Bilgim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): O kadar da sert değilim fakat yanlışlar yaptığında onları düzeltirim ve her sorularını cevaplamaya çalışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:İyi anlaşcağımı düşünüyorum
ALINDINIZ!

AnilEryigit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Anıl
Soyadınız:Eryiğit
Yaşınız:15
Skype adresiniz: SrRuan
Mikrofonunuz var mı ?:Evet Var
Oyun içi isminiz:Versi_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4.5 Yıldır Oynuyorum
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu) Daha Önce PasaNW ve Bikaç serverda da Yetkili oldum faka adlarını hatırlamıyorum birçoğu yetkililer arasında anlaşmazlık ile kapandı
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet Kendimi Yetkili Olmaya Hazır Hissediyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu)Daha Önceki Yetkili Olduğum serverlarda Benimle Alakalı Bir sorun çıkmamıştı NightBlock serverındada sorun çıkaracağımı sanmıyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):İnsanlarla iyi anlaşabilmem onlarla Yakın konuşmalarımda küfür ve argo kullanmamam bir kişiye kolay kolay hakaret etmem
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu) Oyunculara davranışım onlara sinirlenmeyerek cevap vermem ve onlara haksızlık yapmam
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Etrafımdaki İnsanlar benim herkesle iyi anlaşabildiğimi söylüyor bu yüzden anlaşabildiğimi düşünüyorum

TheMagness

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Berkay
Soyadınız:Çelik
Yaşınız: 17
Skype adresiniz: canozturk7817
Mikrofonunuz var mı: Var Fakat Skype Ayarlarım Bozuk o Yüzden Konuşamıyorum
Oyun içi isminiz: Efsaneyimm_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 7
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): UnioCraft,RoesCraft,Craftrise,LCTR,SonOyuncu,GameTurkMC,BetaCraft gibi büyük sunucularda yetkili oldum ve yaklaşık 800 kadar sunucuda yetkili olarak çalıştım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Hissediyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet uyum sağlayabilirim
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Küfür etmem,saygılıyım,adalet ve ciddiyet benim vazifemdir,güvenilirim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyuncularla iyi anlaşırım herkese eşit davranır,Haksızlık yapmam,oyunculara küfür etmem
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet iyi anlaşırım
İstediğiniz Yetki (zorunlu): Moderatör

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Anıl
Soyadınız:Eryiğit
Skype adresiniz: SrRuan
Mikrofonunuz var mı ?:Evet Var
Oyun içi isminiz:Versi_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4.5 Yıldır Oynuyorum
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu) Daha Önce PasaNW ve Bikaç serverda da Yetkili oldum faka adlarını hatırlamıyorum birçoğu yetkililer arasında anlaşmazlık ile kapandı
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet Kendimi Yetkili Olmaya Hazır Hissediyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu)Daha Önceki Yetkili Olduğum serverlarda Benimle Alakalı Bir sorun çıkmamıştı NightBlock serverındada sorun çıkaracağımı sanmıyorum
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):İnsanlarla iyi anlaşabilmem onlarla Yakın konuşmalarımda küfür ve argo kullanmamam bir kişiye kolay kolay hakaret etmem
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu) Oyunculara davranışım onlara sinirlenmeyerek cevap vermem ve onlara haksızlık yapmam
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Etrafımdaki İnsanlar benim herkesle iyi anlaşabildiğimi söylüyor bu yüzden anlaşabildiğimi düşünüyorum
REDDEDİLDİNİZ :(

Adınız:Berkay
Soyadınız:Çelik
Yaşınız: 17
Skype adresiniz: canozturk7817
Mikrofonunuz var mı: Var Fakat Skype Ayarlarım Bozuk o Yüzden Konuşamıyorum
Oyun içi isminiz: Efsaneyimm_
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 7
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): UnioCraft,RoesCraft,Craftrise,LCTR,SonOyuncu,GameTurkMC,BetaCraft gibi büyük sunucularda yetkili oldum ve yaklaşık 800 kadar sunucuda yetkili olarak çalıştım
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Hissediyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet uyum sağlayabilirim
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Küfür etmem,saygılıyım,adalet ve ciddiyet benim vazifemdir,güvenilirim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Oyuncularla iyi anlaşırım herkese eşit davranır,Haksızlık yapmam,oyunculara küfür etmem
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet iyi anlaşırım
İstediğiniz Yetki (zorunlu): Moderatör
ALINDINIZ!

AnilEryigit

Marangoz
En iyi cevaplar
0

ALINDINIZ!
uzun cevaplar yazan kişilerin daha bilgili olduğu söyleniyor sizin yaptığınız bana biraz saçma gibi geliyor

ALINDINIZ!
O Arkadaşın Forumu Yalan Gibi Geliyor bana Çünki CraftRise da Toplamda 4 yetkili var 2 builder ve 2 kurucu olrarak craft rise daha yeni yetkili almaya başladı ve yetkili alımlarının 20 Ağustosta açıklancağını söyledi bu arkadaşın forumu yalan

ALINDINIZ!
Biraz Mantıklı düşünün CraftRise yada Son Oyuncu fln İyi Bir Yetkilisini neden işten çıkarsın salak mı bu adamlar güzel ve komut bilgisi olan bir yetkiliyi işten çıkarsın demekki o kötü bir şey yapmışki işten çıkarmıştırlar

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
uzun cevaplar yazan kişilerin daha bilgili olduğu söyleniyor sizin yaptığınız bana biraz saçma gibi geliyor

O Arkadaşın Forumu Yalan Gibi Geliyor bana Çünki CraftRise da Toplamda 4 yetkili var 2 builder ve 2 kurucu olrarak craft rise daha yeni yetkili almaya başladı ve yetkili alımlarının 20 Ağustosta açıklancağını söyledi bu arkadaşın forumu yalan

Biraz Mantıklı düşünün CraftRise yada Son Oyuncu fln İyi Bir Yetkilisini neden işten çıkarsın salak mı bu adamlar güzel ve komut bilgisi olan bir yetkiliyi işten çıkarsın demekki o kötü bir şey yapmışki işten çıkarmıştırlar
Tamam Sizide Alalım Fakat Skype Adresinizi Yazınca Milyon Tane Kişi Çıkıyor

SonBukucu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mehmet
Soyadınız:Avcı
Skype adresiniz:Mehmet☠GMNG☠
Oyun içi isminiz:calnanb
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5 yıl
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):6-7 serverde oldum bazıları kapandı bazıları açık
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):tabi hissediyorum kendime güveniyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):sağlarım ben öncedende girmiştim yetkili takımına zaten sonra server kapandı
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):oyuncularla aram çok iyidir ve sabah 9 dan akşam 10a kadar aktifim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):süper çok iyiyim
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:knkım gibi anlarşırım :D
İstediğiniz Yetki (zorunlu):admin

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mehmet
Soyadınız:Avcı
Skype adresiniz:Mehmet☠GMNG☠
Oyun içi isminiz:calnanb
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):5 yıl
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):6-7 serverde oldum bazıları kapandı bazıları açık
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):tabi hissediyorum kendime güveniyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):sağlarım ben öncedende girmiştim yetkili takımına zaten sonra server kapandı
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):oyuncularla aram çok iyidir ve sabah 9 dan akşam 10a kadar aktifim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):süper çok iyiyim
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:knkım gibi anlarşırım :D
İstediğiniz Yetki (zorunlu):admin
Admin Alımlarımız Dolmuştur Moderator Olabilirsiniz.

emirjust

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:emir
Soyadınız:sarı
Skype adresiniz:yiğit emir sarı
Mikrofonunuz var mı:var
Oyun içi isminiz:emir087
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):spainpvp diamondpvp blacknetwork
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):evet
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):evet
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):tecrübem var %100
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):hoşgörülü
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:iyi anlaşırım
İstediğiniz Yetki (zorunlu):Admin veya mod en kötü ihtimal rehper
Builderler İçin Foto: