NightBlockNW Acil Builder Arıyor!

zEnderPvp

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Rafet Orhan
Soyadınız:Güçek
Yaşınız:13
Skype adresiniz:zPoseidonCZ
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:zReisyPvp_Tr
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu)DostlarCraft iye bir server'di kimse gelmediği için kapatmak zorunda kaldık :(
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Sağlarım Arkadas canlısı bir insanım
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran sey ne (Zorunlu) Build Yeteneğim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Sakin ve kardeşim gibi davranırım Sonucta her türk kardeistir :)
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Elimden Geldiği Sürece İyi Davranmaya çalışırım
İstediğiniz Yetki (zorunlu):Builder
Not: Skypeden eklerseniz size yaptığım bir Spawnın resmini atabilirim

Son düzenleme:

Sarperr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız: Sarper
Soyadınız: Debeci
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: Sarper (ppde Simpson Fotoğrafı vardır)
Mikrofonunuz var mı: Evet
Oyun içi isminiz: cocorisss
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Ben Genelde Basit Serverlde Görevde Bulundum Çoğu Kapandı :)
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Kesinlikle.
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Sağlarım :)
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Anlayışlı Bir Yapım Vardır :)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Tamamen Sakinimdir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet Ben Uyum Sağlayabilirim :)
İstediğiniz Yetki (zorunlu): Rehberlik İstiyorum :)

NaughtyBoo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız: Sarper
Soyadınız: Debeci
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: Sarper (ppde Simpson Fotoğrafı vardır)
Oyun içi isminiz: cocorisss
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 4
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): Ben Genelde Basit Serverlde Görevde Bulundum Çoğu Kapandı :)
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Kesinlikle.
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet Sağlarım :)
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Anlayışlı Bir Yapım Vardır :)
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Tamamen Sakinimdir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet Ben Uyum Sağlayabilirim :)
İstediğiniz Yetki (zorunlu): Rehberlik İstiyorum :)
Cömertliğiniz İçin Teşekkürler Moderator Yerine Rehberi Seçmek ? Çok Değişik Alındınız ! Fakat Skype Adresini Yazınca Tüm Dünya Çıkıyor İsminizi Değiştirirseniz İyi Olucaktrı

Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu)DostlarCraft iye bir server'di kimse gelmediği için kapatmak zorunda kaldık :(
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Sağlarım Arkadas canlısı bir insanım
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Sakin ve kardeşim gibi davranırım Sonucta her türk kardeistir :)
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Elimden Geldiği Sürece İyi Davranmaya çalışırım
Sonunda Lazım Olan Bir Yetki :D Alındınız

Sarperr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cömertliğiniz İçin Teşekkürler Moderator Yerine Rehberi Seçmek ? Çok Değişik Alındınız ! Fakat Skype Adresini Yazınca Tüm Dünya Çıkıyor İsminizi Değiştirirseniz İyi Olucaktrı

Sonunda Lazım Olan Bir Yetki :D Alındınız
Skype Adresimi : Sarperüt yaptım şimdilik :)

SonBukucu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız: mehmet
Soyadınız: AVCI
Yaşınız: 15
Skype adresiniz:Mehmet☠GMNG☠
Oyun içi isminiz: calnanb
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): 6-7 serverde yetkiliyidim deltacraft biri bilirormusunuz bilmme
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Evet Kesinlikle. kendie çok güveniyorum
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet çok iyi ve hoş uyum sağlarım :)
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):çok iyi oyuncularla ilgilenirim ve sabah 9dan akşam 10a kadar aktifim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Tamamen samimiyimdir ve sakinimdir
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet çok iyi sağlarım knkım sayarım
İstediğiniz Yetki (zorunlu): Moderatör lük istiyorum

BlackRainBow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Hakan

Soyadınız:Kocakoç

Yaşınız:15

Skype adresiniz:hakan52ordu1

Oyun içi isminiz:BlackRainbow - Destroyer079 - CreepyHakan

Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): Yıl Olarak Hesaplamadım Kardeşim Ama 1.4.7 Sürümünden Beri Oynuyorum Yani O sürüm Çıktığından Beri

Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):SilverCraft ta yetkiliydim (Moderatör) dAha birçok Serverde Vardı Ama Hatırladığım Bu Genellikle Moderatör Oluyorum

Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet Çünkü Eski Oynadım SilverCraft Kapandı Artık OYnayabileceğim ve Yine İnsanlarla İlgilenebileceğim Bir Server Olsun İstiyorum İnsanlarla ilgilenmek Dertlerini Dinlemek Ve Çözüm Bulmak Hoşuma Gidiyor :D

NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Çünkü Daha Önce hiçbir Ekipde Sorun Yaşamadım

Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Eğer Bir Oyuncunun Sorunu Varsa Skypemi Veririm Anlatır Derdini Varsa Dolandırıcık Olayı Falan Ss Attırım Aldıysa Bir Problem Varsa Bug Falan Swde Kurucuya İletirim Veya Yetkili Bir arkadaşa

Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Adaletliyimdir Dürüstümdür Yalan Söleyenler Hoşlandığımı Söylemem Açıkçası

Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Evet Böyle İnsanlarla İlgilenmek Hoşuma Gidiyor Yani :D Varsa Bi Sıkıntınız Tasanız Söyleyebilirsiniz
İstediğiniz Yetki (zorunlu):Moderatör

AnilEryigit

Marangoz
En iyi cevaplar
0

ALINDINIZ Merhaba Başvuru Forumunuzu Dikkatlice Okudum Ve Sizin NightBlock Serverinde Builderlik Yapmanıza Karar Verdim En Yakın Zamanda Bizimle İletişime Geçiniz.

Cordlesss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Sıla
Soyadınız: Vermek istemiyorum.
Yaşınız: 14
Skype adresiniz: Yok.
Mikrofonunuz var mı: Yok.
Oyun içi isminiz: Cordlesss
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5 yıldır.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):Önceden aternostan kurulan bir serverde yetkiliydim birde başka serverde rehberim (ipsini verebilirim.)
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet çoğu testlere girdim.
NightBlock Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu) Düşünüyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Bir serveri bulduğumda o serveri bırakmamam.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):İyiyimdir.Küfredenlere karşılık vermem sadece rehbere söylerim.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Anlaşırım.
İstediğiniz Yetki (zorunlu):UstaRehber yada Rehber