Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

Yardım NoCheatPlus Yardım!

rektman23

Taş Madencisi
Oyun Sürümü
1.8x
Öncelikle bu yardım talebini burada açmamın sebebi burda yapacak kadar bilgili kullanıcıların
olmasını düşünmem sorunum şöyle;

Sunucumda hile serbest phasede açılıyor fakat phase istediğimden çok daha fazla açılıyor bunu nasıl ayarlayabilirim nocheatplus'tan

AldenSH

Play.Coleries.Com
Sponsor
Özel Üye
NCP'de phase koruması zaten aşırı geçilebilir bir koruma. Fly korumasını sağlamlaştırmanız gerekli ama bunu hile serbest sunucularda yapacağınızı pek sanmıyorum, böyle düşünüyorsanız herhangi bir hile korumasını satın alıp güzel hilesiz bir sunucu sağlayabilirsiniz.

JohnWick

Zombi Katili
Öncelikle bu yardım talebini burada açmamın sebebi burda yapacak kadar bilgili kullanıcıların
olmasını düşünmem sorunum şöyle;

Sunucumda hile serbest phasede açılıyor fakat phase istediğimden çok daha fazla açılıyor bunu nasıl ayarlayabilirim nocheatplus'tan
hocam ncp yanına pncp adlı puliği kur ordan ayaralsın nochestplus addonu zaten

rektman23

Taş Madencisi
NCP'de phase koruması zaten aşırı geçilebilir bir koruma. Fly korumasını sağlamlaştırmanız gerekli ama bunu hile serbest sunucularda yapacağınızı pek sanmıyorum, böyle düşünüyorsanız herhangi bir hile korumasını satın alıp güzel hilesiz bir sunucu sağlayabilirsiniz.
Yapılıyor örnek birüsür sunucu var ve ncp den yapıyorlar ben de yapabilecek biri varsa yapar diye açtım konuyu