Noluyor Hesabıma giremiyorum :'(

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O çok kaliteli bir çeviri yapmıyor. Yani zar zor anlarlar ama kendince çevirmeye çalış, ben de yardım ederim. Ya da türkçe halini yaz buraya ben çevirmeyi deneyeyim.
Şuanda bekliyeceğim Olmazsa deneriz sana türkçesini atarım teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1439731993,1439731932][/DOUBLEPOST]Şifre değiştirdim niye olmuyorki :D

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba oyunu minecraft.net ten mi almıştın yoksa birinden gift code olarak mı almıştın ?

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba oyunu minecraft.net ten mi almıştın yoksa birinden gift code olarak mı almıştın ?
minecraft.net den gift code siz demo hesabımı full yaparak aldım :)[DOUBLEPOST=1439732434,1439732182][/DOUBLEPOST]Beyler yeni çar açtım yine girmedi yanlış falanmı yozıyom :( tEKER TEKER tuşlara basıp yazıyorum nasıl oluyor :D

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çünkü bu benimde başıma gelmişti birinden giftcode almıştım ve demo hesaba giftcode yazarak premium hesap yapmıştım ve bunu yaklaşım 1 ay kullandıktan sonra hesaba bidaha girememiştim o zamanlar yüklediğim skinde silinmişti crack olarak o hesaba girdiğimde fakat geçenlerde crack olarak o hesaba girdim ve ne göreyim aman tanrım güncel versionlarda skin yok ama 1.5.2 versionunda skinim var ama 1.6.2 üstünde var skin şaşırtıcı monajga ticket atmak aklıma geldi fakat ingilizcem yeterli olmadığı için pek umursamadım gerçi seninde durumun böyle mi diye düşündüm :)

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarımında free gg veya internetten bulma hesapları var onuda denedim bendede var aynı hesaplar :D olmuyor girmedi arkadaşımı aradım girdi bi saat sonra falan düzelir dedi :D bilmiyorum neler olacak sadece benim değil bence mojang da bi sorun var çünkü ben şifreyi falan değiştirdim neyse ben dışarı çıkacağım 1 2 saat e gelcem ve yorumlarınızı okuyacağım :D

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarımında free gg veya internetten bulma hesapları var onuda denedim bendede var aynı hesaplar :D olmuyor girmedi arkadaşımı aradım girdi bi saat sonra falan düzelir dedi :D bilmiyorum neler olacak sadece benim değil bence mojang da bi sorun var çünkü ben şifreyi falan değiştirdim neyse ben dışarı çıkacağım 1 2 saat e gelcem ve yorumlarınızı okuyacağım :D
Hayır bir sorun yok ben girebiliyorum.

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorun modeminle yada bilgisayarınla alakalı olabilir bak bu dizideki hosts dosyasını notdefteri ile falan açıp içindekileri bana atabilirmisin

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun modeminle yada bilgisayarınla alakalı olabilir bak bu dizideki hosts dosyasını notdefteri ile falan açıp içindekileri bana atabilirmisin
Eve geldin anlamadım de dediğini fişi çekip tekrar taktım modemin ve pclerin :D

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi düzeldi Tamamdır Minecraft çok seviyom <3 :D[DOUBLEPOST=1439739140,1439738965][/DOUBLEPOST]
Beyler siteden giriyor ama mojang ın minecraft launcher inden girmiyor team exterme yükelyipte girsemmi ???
Tavsiye etmem. O kadar para verip de o launcher'la girmek anlamsız. Nerden bileceksin o launcher'ın bilgilerini toplamadığı.

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft.net ten Launcheri Tekrar indirmeyi dene derim ha sakın crack launcherlerden girme TheRedstoneEngineerin dediği gibi bilgi topluyor olabilirler

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft.net ten Launcheri Tekrar indirmeyi dene derim ha sakın crack launcherlerden girme TheRedstoneEngineerin dediği gibi bilgi topluyor olabilirler
Şu ande deniyorum Olursa bepenicem :D[DOUBLEPOST=1439744320,1439744246][/DOUBLEPOST]
Şu ande deniyorum Olursa bepenicem :D
Ben bazı forumlarda gördüm şu rep işi nedir repini vercem falan :D Craften terminal diye bi yer var ordan girebildim çarıma ama mojankine girmiyor :(

RobonkiTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olursa Olmassa Bilgilendir Başka bir şey Daha Var :D