NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

• Konuyu başlatan Arikaix
  • Başlangıç tarihi

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ban yiyen nick i tam olarak doğru şekilde yaz...

muratcantr7 bu şekilde küçük harflerle sanırım ip imde banlı çünkü bu pc den arkinin hesabına falanda girlmiyor :( !!! denedim :([DOUBLEPOST=1390383555,1390383347][/DOUBLEPOST]
muratcantr7 bu şekilde küçük harflerle sanırım ip imde banlı çünkü bu pc den arkinin hesabına falanda girlmiyor :( !!! denedim :(

oldu sw ye girdim çok sağolun çokk :) :) en kısa zamanda sw ye birçok kişi getircemde girebilirlerse sw ful olmassa :D

A

Arikaix

Ziyaretçi
evet ben yanlış okumuşum heh.

Son düzenleme:

MuratcanTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
evet ben yanlış okumuşum heh.

admin neden bu kadar sık resttart atılıyor yani pek onemli deyil ama benim internet sıkıntım yüzünden oyuna anca 10 dk da giriyorum hep girerken aynı oyuncu şu an oyunda diyor ve 2dk ban atıyor :D bende bekle bekle ne zaman girebilrsm :D[DOUBLEPOST=1390394442,1390394309][/DOUBLEPOST]
admin neden bu kadar sık resttart atılıyor yani pek onemli deyil ama benim internet sıkıntım yüzünden oyuna anca 10 dk da giriyorum hep girerken aynı oyuncu şu an oyunda diyor ve 2dk ban atıyor :D bende bekle bekle ne zaman girebilrsm :D
admin bu kadar çok soru soryorum sıkılmıosn dimi hayır yani istersen sormam :D

lSentinus

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba ban yemiştimde banımı kaldırır mısın bu serverde cidden oynamak istiyorum tam bana göre lSentinus nickim

A

Arikaix

Ziyaretçi
restart işi bitti, bakım a bile almıyorum oyundasınız diye, yeni ayar eklenti yapınca atiyorum mecbur

istiyosanız 1 günlük bakım yapayım kapalı kalsın, olurmu :p

araya sıkıştırıyorum işte 10-15 dakika idare edin, isyan etmeyin.

lSentinus

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
restart işi bitti, bakım a bile almıyorum oyundasınız diye, yeni ayar eklenti yapınca atiyorum mecbur

istiyosanız 1 günlük bakım yapayım kapalı kalsın, olurmu :p

araya sıkıştırıyorum işte 10-15 dakika idare edin, isyan etmeyin.
Banımı kaldırır mısın lütfen lSentinus ???

A

Arikaix

Ziyaretçi
seni banladıgımı hatırlıyorumda not almamış ne yaptın da ban yedin ?

atakan192012

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
adminn banımı açarmısın lütfen adım Kwestor lütfen aç ya[DOUBLEPOST=1390400059,1390400023][/DOUBLEPOST]herkezinkini açtın benimkini açmadın[DOUBLEPOST=1390400250][/DOUBLEPOST]öffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

A

Arikaix

Ziyaretçi
bu açtıkların bi kez daha ban yerse, geri dönüşü yok o yüzden daha dikkat edin serverda.

gir sende