Nozarus Tarihi Sunucu [1.12.2]

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Bycakr tavır değişince daha sağlıklı iletişim için altyapı da oluşur.
Karşı tavır almak için söylediklerim var, kıskançlık için. Bizi sunucunun maaliyeti ve oyunculardan ne kazandığı ilgilendirmez. Eğer oyunculardan ücret alınıyorsa, karşılığında ne yaptığı ilgilendirir. Lapisli, çöp sistemleriyle, hileye göz yumulmasıyla oyuncu çekmeye çalışan sunucular varken, Vipsizlik ile oyuncu çekmek adil hatta yetersiz bile. Sunucular arasında haksız rekabet var çünkü.

Sunucuda para var ama o paranın nasıl kazanılıcağı konusu tartışılır. Jobs plugini adil değil, yerini alıcak sistem yapmak zor iş. O yüzden /sell i çeşitlendirmek, Jobsda da fiyat dengelemesi yapmak yeterli, zaten hangi meslekte ne kadar kişi olduğu yazıyor, kalabalık mesleklerin fiyatları ona göre düşürülebilir.

Farklılık açısından /home yerine yataklar kullanılabilir. Örneğin /home yazınca yataklı bi menü açılır, tıkladığın yatağa ışınlanırsın.
/tpa için oyuncuda pusula bulundurma kısıtlaması getirilebilinir. Işınlanırken kaybolmamak için pusulaya ihtiyacın var gibi bir hata mesajı oyuncuya gerçekçiliği hissettiricektir.

Bu arada SilkSpawners kurulu olduğu zannediliyordu, sonradan farkedildi kurulu olmadığı. (zaten olmaması gereken bir şey) Chatteki moderatörün yanlış bilgilendirmesinden dolayı.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu düzeni gerçekten geliştirilmeli.Attığınız fotoğraflar sunucudaki yapılardan ise yapıları da geliştirebilirsiniz.

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
VIP satmadan veyahut EDIT satmadan para kazanamazsınız. Para kazanmadan da sunucuyu ayakta tutamazsınız, bir şey satmadan 1 ay zor dayanırsınız.

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
VIP satmadan veyahut EDIT satmadan para kazanamazsınız. Para kazanmadan da sunucuyu ayakta tutamazsınız, bir şey satmadan 1 ay zor dayanırsınız.
Arkadaşlar tekrarlıyorum, sunucunun kurulu olduğu makine 3 senedir açık, 3 senedir bizim makinemiz, boştaki alanımıza minecraft sunusu kurduk, makine kendi parasının katını zaten çıkarıyor.. 10-20 lira için viplik satmamıza gerek yok. Satmayacağız.

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar tekrarlıyorum, sunucunun kurulu olduğu makine 3 senedir açık, 3 senedir bizim makinemiz, boştaki alanımıza minecraft sunusu kurduk, makine kendi parasının katını zaten çıkarıyor.. 10-20 lira için viplik satmamıza gerek yok. Satmayacağız.
Anladım, başarılar dilerim.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Gayet güzel Bi kusuru yok herkes saygi baris için de hileci yok Sag tik Hero lari yok Rahat siniz gelin bi Deneyin derim
8/10 Basarilar !

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server iyi gibi gözüküyor fakat 1.12.2 pc desteklemediginden üzüldüm yani vip siz ve sizin makine yani garantili bir server ama yapacak bir şey yok :) başarılar

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girdiğimde eleştirdim diye banlandım iyi günler.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu güzel fakat hile olmayınca oyuncuda olmuyor oyuncu olmayınca modlar aktif olmuyor ondan insan bi yerden sonra sıkılıyor :/

Smars

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sunucu güzel fakat hile olmayınca oyuncuda olmuyor oyuncu olmayınca modlar aktif olmuyor ondan insan bi yerden sonra sıkılıyor :/
Aktif oyuncu sayımız yavaça artıyor, zaten bir acelemiz yok.. oyuncu gelsin diye kendimizi paralayıp herkese elmas blocklar verip, xray açmamızada gerek yok.. şuanda online 20-30 kişi arasını görüyor sunucu, artacaktır... acelemizde yok.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatörümüze gel benim sunucumda möderatör ol dedin ve ban yedin, iyi günler.
öhöm..ileride sunucu kurabilirim istersen gel ileride benim açacağım sunucuda moderatör ol dedim..onu çalma niyetim yok.arkadaşı beğendim oda bana hayır dedi zaten.

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel suncu

Son düzenleme: