Yardım Npc plugini yardım [Çözüldü]

McProKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Citizens plugini ile npc oluşturuyorum ama şöyle bir sorunum var. Bazı sunucularda, aşağıda fotoğrafını bıraktığım gibi npclerim isimleri gözükmüyor. Onun yerine farklı yazılar yazabiliyorlar. 1 Gün boyunca sabahtan akşama, akşamdan da sahaba kadar aradım ama bulamadım. Bunu nasıl yapıyorlar. Yani Npc nin ismini gizlemeyi. '/npc name' komutunu önermeyin çünkü denedim olmuyor. "/npc skin" Komutunu da önermeyin o da olmuyor.

159028

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @McProKing,
Bende çok emin değilim senin konuyu açtığından beri bakıyorum bulabildiğim bir kaç bir şey ama öncelikle sana şunu sunmak isterim. NoNameNPC diye bir plugin var denemeni öneririm.

Plugini indirmek için => Buraya Tıkla.

McProKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba @McProKing,
Bende çok emin değilim senin konuyu açtığından beri bakıyorum bulabildiğim bir kaç bir şey ama öncelikle sana şunu sunmak isterim. NoNameNPC diye bir plugin var denemeni öneririm.

Plugini indirmek için => Buraya Tıkla.
Cevap için teşekkürler. Bu plugini bnde bulmuştum ama desteklediği en son sürümün 1.8.1 olduğu yazıyor.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
version belirtmediğiniz için en iyi şekilde bunu bulabildim efendim. Verison kaç aramaktasınız :)

McProKing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İngilizce bir yazıdan /npc name komutunun çalışmama sebebinin, Plugin çakışması yüzünden olduğunu okudum. Bütün pluginleri kaldırıp /npc name yazdığımda npc ismi gizlendi. Hangi plugin olduğunu tespit edince buraya yazacağım.

Düzenleme:

Skriptin bir addonu olan SkRayFall ile citizens çakışıyor. SkRayFall'ın oyuncuların Tabdaki isimlerini ve baş üstündeki isimlerini değiştirmek gibi özellikleri var. Bu yüzden Citizens ile çakışıyor sanırım

Son düzenleme: