• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone satın alrabisu

Nrkj'yi taklit eden Şahıs

LySoon

Dream Team Lideri
Minecraft
TheLySoon
Herkese merhaba , ben LySoon. Dream Team ekip lideriyim.
Ekibimdeki Nrkj (Narkeus) kullanıcı adındaki mimarımızı taklit edip.
Hesaplarını ele geçirmeye çalışıp ki bazılarını geçirmişliği var.
insanlara onun adına mapler satıyor , verilen siparişi hesabından çalıp
Kingnw ve ivanos network e vermeye çalışmış ancak Narkeus'un onlara ulaşmasıyla buna engel olmuştur.

Bu şahıs sürekli Discord adresini değiştiriyor ve kaçıyor.

Resmim.NET
Resmim.NET

Buradada birkaç sahtekarlık ss i mevcut.
Resmim.NET
Resmim.NET
Resmim.NET

Nrkj

Sudan Çıkmış
Bununla ilgili yarın Bimer ile görüşeceğim zaten. Arkadaşı bir kaç yerde oynarken takılırken gördüm ve her defasında ondan özür dilemesini söyledim ve o da her defasında yaptığı gibi beni takmadı ve oyundan çıkıp durdu. Bu arkadaş bu ay ve geçen aydan beridir de gmailime girmeye çalışıyor ve yetkili olduğum tüm sunuculara girip benmişim gibisinden oynuyor. Buna bir dur artık diyeceğim. Bu da mecburi olarak savcılığa ya da Bimer'e giderek göstereceğim.

MusaBrt

.
Özel Üye
Minecraft
MusaaMC
Bununla ilgili yarın Bimer ile görüşeceğim zaten. Arkadaşı bir kaç yerde oynarken takılırken gördüm ve her defasında ondan özür dilemesini söyledim ve o da her defasında yaptığı gibi beni takmadı ve oyundan çıkıp durdu. Bu arkadaş bu ay ve geçen aydan beridir de gmailime girmeye çalışıyor ve yetkili olduğum tüm sunuculara girip benmişim gibisinden oynuyor. Buna bir dur artık diyeceğim. Bu da mecburi olarak savcılığa ya da Bimer'e giderek göstereceğim.
En doğrusu. Bu tür kişilikler bu aralar çok görülmeye başladı. 2014 geri dönüyor.

HypnosEmo

Play.LifeMCServer.com
PSN
LifeMCServer
Xbox
LifeMCServer
Steam
play.LifeMCServer.com
Minecraft
HypnosEmo
Hocam hort olucak biraz, ama bu arkadaşın bizi de kandırmaya çalıştığı var. Ben inanmadım şahsen sövdüm engelledi. Bu arkadaşa karşı dikkatli olun, profilini kontrol edin. Bu sahtekar hesap çalmaya vs. çalışıyor.(Avease adlı şahıstan bahsettim burada. Diğerleri için de geçerli bu.) Discord Güven & Güvenlik'e report edin, ilgilenirler.