Nrkj'yi taklit eden Şahıs

LySoon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba , ben LySoon. Dream Team ekip lideriyim.
Ekibimdeki Nrkj (Narkeus) kullanıcı adındaki mimarımızı taklit edip.
Hesaplarını ele geçirmeye çalışıp ki bazılarını geçirmişliği var.
insanlara onun adına mapler satıyor , verilen siparişi hesabından çalıp
Kingnw ve ivanos network e vermeye çalışmış ancak Narkeus'un onlara ulaşmasıyla buna engel olmuştur.

Bu şahıs sürekli Discord adresini değiştiriyor ve kaçıyor.

Resmim.NET
Resmim.NET

Buradada birkaç sahtekarlık ss i mevcut.
Resmim.NET
Resmim.NET
Resmim.NET

Nrkj

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bununla ilgili yarın Bimer ile görüşeceğim zaten. Arkadaşı bir kaç yerde oynarken takılırken gördüm ve her defasında ondan özür dilemesini söyledim ve o da her defasında yaptığı gibi beni takmadı ve oyundan çıkıp durdu. Bu arkadaş bu ay ve geçen aydan beridir de gmailime girmeye çalışıyor ve yetkili olduğum tüm sunuculara girip benmişim gibisinden oynuyor. Buna bir dur artık diyeceğim. Bu da mecburi olarak savcılığa ya da Bimer'e giderek göstereceğim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bununla ilgili yarın Bimer ile görüşeceğim zaten. Arkadaşı bir kaç yerde oynarken takılırken gördüm ve her defasında ondan özür dilemesini söyledim ve o da her defasında yaptığı gibi beni takmadı ve oyundan çıkıp durdu. Bu arkadaş bu ay ve geçen aydan beridir de gmailime girmeye çalışıyor ve yetkili olduğum tüm sunuculara girip benmişim gibisinden oynuyor. Buna bir dur artık diyeceğim. Bu da mecburi olarak savcılığa ya da Bimer'e giderek göstereceğim.
En doğrusu. Bu tür kişilikler bu aralar çok görülmeye başladı. 2014 geri dönüyor.

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Habire isim değişerek kaçabileceklerini / gizleneceklerini sanmalarıda ayrı bi ironi.

UnknownHero

Ya Çaresizsiniz, Ya da Çare Sizsiniz
En iyi cevaplar
0
Oradan bir sonuç alamazsan ki alırsın, Siber suçlarla mücadeleye de uğra istersen.

SauronEmo

Sauron
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam hort olucak biraz, ama bu arkadaşın bizi de kandırmaya çalıştığı var. Ben inanmadım şahsen sövdüm engelledi. Bu arkadaşa karşı dikkatli olun, profilini kontrol edin. Bu sahtekar hesap çalmaya vs. çalışıyor.(Avease adlı şahıstan bahsettim burada. Diğerleri için de geçerli bu.) Discord Güven & Güvenlik'e report edin, ilgilenirler.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şu an bizim sunucumuza da geldi. Kimi kandırmaya çalıştığını anlayamıyorum. Bari taklidi iyi yapabilse ya onu da yapamıyor. :(