•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
tmm halledecem onu ben
Nereye yok daha dün op un teki dağıtıyordu oyunculara kitabını :D vip lere aşırı abartılı özellikler verilmiş vip oldun mu bütün her şey bitiyor yani serverin kralısın :D Beyler zaten bu adam önnüne geleni rehber builder reklamcı filan yapıyor sonra da onları bir şey yapmıyordunuz diye serverdan banlıyor :D Tam bir çoluk çocuk serveri sakın yaklaşmayın bile[DOUBLEPOST=1402146110,1402054367][/DOUBLEPOST]BrotmirQ diye bi admin yan char açmış admin komutlarıyla p 10000 set yapmış gelene geçene tek atıyordu en son, oyunculara söyledim adamın p10000 seti var der demez ban attı bana :D bu kadar aşağılık kişilerin admin olduğu bir server sakına gireyim demeyin...[DOUBLEPOST=1402166154][/DOUBLEPOST]Beyler sakın builder alımına girmeyin ben girdim o kadar kolezyum arena yaptım mobarena cart curt bir ton sey yaptım en sonunda banlandım sebepsizce abiler yüzünden :D yapmaynı öyle bir hata
yaptı yaptı gelmiş wg lemeden bana sormadan işler yapmış heryeri bozmuş yaptıgım yerleride onları anlatmıyoda 1 dk lık işlik yaptıkları yerleri sölüyor hem silinmesinin bir sebebi var biz asla bundan sonra alıntı yapıyonuz yo ksu yapıyonuz dedikleri için daha yeni biçimde çalışıcam yaz tatili gelsin ozman gör :D sen kolezyum alıntısı builder mi olur onla adamlar spawn yapıyo epic sen kendine builder mi diyon

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
Beyler Server Yakında Vds makinamıza geççek ondan bi kaçgn bakımda olabiliriz k.b itemdir arsadır gitme olsılıgı olabilir itemlerinizi ./chest yazıp değerli eşyalarınızı koyun

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu içerik kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
Artık abilerle uğraşmıyorum :D kendi yaptığım şeylere alıntı diyor, yok yaptıklarını bozmuşum bilmem ne iftiralara bak sen :D artı yaptığım tüm yapılara wg attım son yaptığım arenada da pvp acık wg vardı spawnına bile pvp kapatıp setparent yapmıştım bu abi admin bana wg bile atmadın diyor :D beyler sakın girmeyin bu servere 2 gün sonra pisman olursunuz
ezme bu yalanın biride burda mlsf abi yok serverimde senin yaş kaç demiştimde 14demiştin benim yaş 18 arada 4 yaş var abi demen için ilk kendine de şimdi servere 1 herkese yardım ettin 2 sevmediğini muteledin öldürdün 3 bendne izinsiz başkalarına diamond bloklu yerler yaptın 4 builderliğin çok berbat 5 sende wg atma yetkisi yok ee noldu bu sucları saymak sucmu her sucun bi ss si var şimdi naşlan burdan abimiş abi sensin saf

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
serveri yakında bakıma alıyoruz vds mize geçeceğiz bilgilendircez sizleri server şuanda açık

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
offf gine neden yasaklandım
hadi 1. de yanlış anlaşılma yapmış arkadaşım öle ban yedim şimdi ne yaptım reklam vermedim

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server vds ye geçdi ama biz reklam yapamayız offf yaaa ben kimi tehdit ettiysem artık tehdit etmedimde suc sayılmazda normalde ozaman bana yapılanlaarı şikayet ettim adam konumda tehdit ediyo dedim ağzını payını sen kend,in vermen gerek dedi bana gelince ban olur seten adam 30 kere ard arda günceller konunuzu arşive alıyom der almaz[DOUBLEPOST=1402852965,1402757475][/DOUBLEPOST]Beyler Serverin ip si değişti burda versem reklam yapmış olurum derler ondan bu serverdeki ipe girin ve orda seten oto mesaj geliyor ordan ipi bulur girersiniz asıl servere olmazsa Skype ekleyin benim sucsuz yere banlandım bu yüzden bişi yapamıyom konuyu siz Skype : iwhyreis ekleyin

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serveri full sıfırladık edit 0 lag 0 %100 türkce pluginler Hg Skyblock yakında hazırdır