•|•[Lego]•-•[Craft]•-•Faction•|•Rütbe•|•Kredi•|•Pet•|•Boss•|•OtoEvent•|•|Repair All•|•+40 Online•|•

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Battı server. o kadar yaptıklarımız da boşa gitti

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
server batmadı sadece bakıma alınmıstı 2 3 yenilikler eklendi LeGoCraft batmaz gelişir

alpertunga32

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 20 kişilik OSMANLI Klanı olarak;Edit verilmeyen,ilgili adminli,adam kayırma olmayan,torpilsiz,viplere sacma sapan üstün özellik verilmeyen en az ortalama 60-70 çeken bir faction server arıyoruz.Bu server bu şartlara uyarmı acaba ?

aet123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bence sw çok güzel tam oynamalık ama ben her girişimde yeniden kayıt istiyo hesbım orj,nal bu sorunun çözümü nedir biri söylese

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
sorunun düzelmiştir %80 ihtimal
Yaklaşık 20 kişilik OSMANLI Klanı olarak;Edit verilmeyen,ilgili adminli,adam kayırma olmayan,torpilsiz,viplere sacma sapan üstün özellik verilmeyen en az ortalama 60-70 çeken bir faction server arıyoruz.Bu server bu şartlara uyarmı acaba ?
alpertunga server bakımdan cıkdıgından büyük user kaybı yasadık ama kesin 50 kadar rahat cıkarız sen gel derm edit serverde öle en fazla pro 7 var oda ölüyolar viplerde sacma sacma özellikler yok

ali şahin göbel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
IWhyReis Kardeş Alımlar Devam Ediyomu[DOUBLEPOST=1401809520,1401809213][/DOUBLEPOST]Builder

*İsim: Ali
Soyisim: Şahin
*MC Kullanıcı Adı: Luxusby
*MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte): Crack
*İletişim Bilgileri: Skype : alisahin360
Server Tecrübeleri: 3 swde adminlik 1 swde reklamcılık 4 swde modluk 3 swde builderlik
Bizi Seni Seçmeye İkna Et: Tüm WG KOMUTARINI BİLİORUM VE SAYGILIYIMDIR

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
IWhyReis Kardeş Alımlar Devam Ediyomu[DOUBLEPOST=1401809520,1401809213][/DOUBLEPOST]Builder

*İsim: Ali
Soyisim: Şahin
*MC Kullanıcı Adı: Luxusby
*MC Hesap Türü (Orjinal , Sahte): Crack
*İletişim Bilgileri: Skype : alisahin360
Server Tecrübeleri: 3 swde adminlik 1 swde reklamcılık 4 swde modluk 3 swde builderlik
Bizi Seni Seçmeye İkna Et: Tüm WG KOMUTARINI BİLİORUM VE SAYGILIYIMDIR
kardeşim alım var ama bak lütfen %100 senin yapdıgın builder çalışmalarını + user çekebilcek yöntemler yapabilceğin resimler ekle oraya

ali şahin göbel

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Burayı Hiç Yardım Almadan (Reklam Olmasın Diye İsmini Söylemiyorum) Kendim Yaptım Yemin Ederim HABERİNİZİ BEKLİYORUM BİNANIN DIŞI:
BİNANIN ARKASI:
Not: Binanın Kapısı Otomatikdir
BİNANIN İÇİ:

Xhyon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
vip çekili olcak[DOUBLEPOST=1401884926,1401884285][/DOUBLEPOST]15 kişiyiz hadi vip çekili olcak[DOUBLEPOST=1401893609][/DOUBLEPOST]alım vardır server süper ve eglenceli

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
Burayı Hiç Yardım Almadan (Reklam Olmasın Diye İsmini Söylemiyorum) Kendim Yaptım Yemin Ederim HABERİNİZİ BEKLİYORUM BİNANIN DIŞI:
BİNANIN ARKASI:
Not: Binanın Kapısı Otomatikdir
BİNANIN İÇİ:
ben resim gözükmüyo net tenmi kaynaklı bilmiyomda

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ne ya Ksklee diye bi oyuncu millete küfrediyo adminlere bile küfrediyo hiçbir şey yapmıyolar VIP almış diye, mute atıyorum mutesi anında kalkıyo berkHolmes diye bi admin Ksklee'ye mute atan bitmiştir, diyor Ksklee de üstüne sizi attırcam Kenijey i beratcan ı attırcam görürsünüz cart curt bu ne emre ya sen kimleri admin mod yapıyosun azcık doğru düzgün iş yap :D abi dolmuş heryer[DOUBLEPOST=1401983730,1401956359][/DOUBLEPOST]Beyler sakın gireyim demeyin server a :D bi tane adam geliyor adminin eski arkadaşı mı ortağı mı ne saçma sapan bir şey geliyor önüne gelen herkesi banlıyor adamın panele erişimi var sırf server sahibinin arkadaşı diye serverın içine ediyor banlıyor üstüne gidip iftira atıyor ondan ayrı server sahibi şu IWhyReis de gelip diyor siz de iş yapmıyordunuz zaten diyor yine arkadaşını savunuyor :D server a neler neler yaptığımızı oyuncular biliyor umarım doğru yolu bulurlar ve oynamazlar bu saçma serverda. herkesde p10 set olmuş zaten vip özellikleri öküz gibi abartılı. anca abiler oynar

IWhyReis

En iyi cevaplar
0
Bu ne ya Ksklee diye bi oyuncu millete küfrediyo adminlere bile küfrediyo hiçbir şey yapmıyolar VIP almış diye, mute atıyorum mutesi anında kalkıyo berkHolmes diye bi admin Ksklee'ye mute atan bitmiştir, diyor Ksklee de üstüne sizi attırcam Kenijey i beratcan ı attırcam görürsünüz cart curt bu ne emre ya sen kimleri admin mod yapıyosun azcık doğru düzgün iş yap :D abi dolmuş heryer[DOUBLEPOST=1401983730,1401956359][/DOUBLEPOST]Beyler sakın gireyim demeyin server a :D bi tane adam geliyor adminin eski arkadaşı mı ortağı mı ne saçma sapan bir şey geliyor önüne gelen herkesi banlıyor adamın panele erişimi var sırf server sahibinin arkadaşı diye serverın içine ediyor banlıyor üstüne gidip iftira atıyor ondan ayrı server sahibi şu IWhyReis de gelip diyor siz de iş yapmıyordunuz zaten diyor yine arkadaşını savunuyor :D server a neler neler yaptığımızı oyuncular biliyor umarım doğru yolu bulurlar ve oynamazlar bu saçma serverda. herkesde p10 set olmuş zaten vip özellikleri öküz gibi abartılı. anca abiler oynar
pro 10 yok serverimizde hiç sadece pro 7 var oda 2 kişide IarrowI Google de ve serverimiz abartılı değil serveri baştan yapcam setne herşeyi

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
pro 10 yok serverimizde hiç sadece pro 7 var oda 2 kişide IarrowI Google de ve serverimiz abartılı değil serveri baştan yapcam setne herşeyi
Nereye yok daha dün op un teki dağıtıyordu oyunculara kitabını :D vip lere aşırı abartılı özellikler verilmiş vip oldun mu bütün her şey bitiyor yani serverin kralısın :D Beyler zaten bu adam önnüne geleni rehber builder reklamcı filan yapıyor sonra da onları bir şey yapmıyordunuz diye serverdan banlıyor :D Tam bir çoluk çocuk serveri sakın yaklaşmayın bile[DOUBLEPOST=1402146110,1402054367][/DOUBLEPOST]BrotmirQ diye bi admin yan char açmış admin komutlarıyla p 10000 set yapmış gelene geçene tek atıyordu en son, oyunculara söyledim adamın p10000 seti var der demez ban attı bana :D bu kadar aşağılık kişilerin admin olduğu bir server sakına gireyim demeyin...[DOUBLEPOST=1402166154][/DOUBLEPOST]Beyler sakın builder alımına girmeyin ben girdim o kadar kolezyum arena yaptım mobarena cart curt bir ton sey yaptım en sonunda banlandım sebepsizce abiler yüzünden :D yapmaynı öyle bir hata