Öldüğünüzde Açlığın Dolmaması

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendinizi tamamen bir oyuncu yerine koyun ve öldüğünüzde açlığınızın dolmadığını düşünün. Bu sinir bozucumu yoksa mantıklı mı?

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekçilik açısından mantıklı, sen bayılınca karın açlığın gitmeyeceğine göre :)

BonezCrusherTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana göre can sıkıcı olabilir her öldüğümüzde açlığımızın dolmaması. : d

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim kendi görüşüm can sıkıcı değil, koskoca haritada bir inek bulup öldüremiyorsan veyahut domuz sorun sende vardır demek :)
Şu nasıl öldüğünde önüne bi parkur gelicek ve eğer tamamlanırsa herşeyi fullenicek, tamamlamadan ayrılırsa canı ve açlığı yarım kare olarak canlanıcak. Lütfen bunu göz önünde canlandırarak hayal et absürt geliyo bana minecraft için

BonezCrusherTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu nasıl öldüğünde önüne bi parkur gelicek ve eğer tamamlanırsa herşeyi fullenicek, tamamlamadan ayrılırsa canı ve açlığı yarım kare olarak canlanıcak. Lütfen bunu göz önünde canlandırarak hayal et absürt geliyo bana minecraft için
Oyun mantığına göre düşündüğümüzde birazcık mantıklı gibi ama gerçek hayatta çok saçma olurdu. :D

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Benim canımı sıkardı açıkçası. Tamam daha fazla gerçekçi olabilir ama ıkına ıkına koyun veya başka bir şey aramak sinir bozar.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Minecraft`ta survival için gerçekçi dedim parkurda açlığının olmaması ve koşamaman tabikide sinir bozucu.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şöyle bir düşünürsek ölünce canlanmak bile saçma

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Minecraft`ta survival için gerçekçi dedim parkurda açlığının olmaması ve koşamaman tabikide sinir bozucu.
Sanırım tam olarak izah edemedim "Şu nasıl öldüğünde önüne bi parkur gelicek ve eğer tamamlanırsa herşeyi fullenicek, tamamlamadan ayrılırsa canı ve açlığı yarım kare olarak canlanıcak." Parkurda açlığı azalıcak diye bir şey demedim ama boşver saçma olduğunu biliyodum zaten bu fikrin merak ettim ne dersiniz diye

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanırım tam olarak izah edemedim "Şu nasıl öldüğünde önüne bi parkur gelicek ve eğer tamamlanırsa herşeyi fullenicek, tamamlamadan ayrılırsa canı ve açlığı yarım kare olarak canlanıcak." Parkurda açlığı azalıcak diye bir şey demedim ama boşver saçma olduğunu biliyodum zaten bu fikrin merak ettim ne dersiniz diye
Güzel bir düşünce fakat açlık 3'ün altında olacaksa oyuncu parkurda hızlı koşamaz, bu sefer parkuru kolay yapmak zorunda kalırsın. E kolay yapacaksan neden parkur yapmaya uğraşıyorsun? Açlığı doldur gitsin.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir dakika şimdi ben açlık dolsun diye ******* edemeyecekmiyim ?

AloneFellow

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Iyyyy..... EĞĞĞĞĞ.... öğk... iğrenç.

Sinir bozucu ve mantıksız gibi kelimeler bunun gibi bir olayda kullanılamayacak kadar terbiyeli kelimeler